Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Informacija

Mala pomoc.... Postavila sam parfem, uredno sve napisala, slikala, medjutim oglas je obrisan... Napisala da s obzirom da je code izgreban ne mogu se zakunuti u originalnost i cenu naravno prilagodila... Da li mozda neko zna zasto je obrisan? Hvala najlepše.
pre 5 dana, 13:26
Morate slikati i u opisu napisati batch code i rok trajanja. Ako oglas to ne sadrzi, brise se.
pre 5 dana, 15:20
Nema coda, izgreban je... Jel to znaci da ne mogu da ga postavim Iako sam napisala da ne mogu da garantujem originalnost
pre 4 dana, 09:54
Bez koda se ne može postaviti a kopije su teoretski zabranjene. Kod služi za proveru originalnosti.
pre 4 dana, 10:43
A što je najsmešnije - kodovi uopšte nisu siguran dokaz originalnosti!!!!!! O tome sam dosta čitala,a i potvrdili su mi i ljudi koji su u parfemskoj sferi. Sve u svemu, ništa nije potpuni dokaz o originalnosti parfema,jer je kopiranje maestralno usavršeno!!!!
pre 4 dana, 17:48
Ovde je bio code ali iz nekog razloga obrisan tj. izgreban sa boce ali se jasno vide utisnuca i brojevi.... Boca je savrsena kao i miris.... Tester je u pitanju. I sad ne znam sta da radim🙉
pre 3 dana, 20:13
Dovoljno je da slikate deklaraciju proizvoda, ako je imate na kutiji ili flasici (obicno je ima na zadnjem delu flasice ili ambalaze). Nije neophodan code, cak i kad ga napisete bez fotke deklaracije obrisace oglas. Meni se to desilo, slikala sam i napisala batch code, napisala rok trajanja i svejedno je obrisan. Onda sam videla oglase parfema koji nemaju nikakav poseban code,niti napisan rok trajanja, ali imaju fotku deklaracije i to prolazi (cak i kad se skoro nista na fotki deklaracije ne moze procitati).
pre 3 dana, 18:46
> lenamagdalena: > Tester je u pitanju. Zabranjena je prodaja testera. https://mojekrpice.rs/items/zene/1717139/nedozvoljeni-predmeti Tačka 9.
pre 3 dana, 18:52