Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Osnovna kultura :)

> carobni_ormaric: > Koliko mi je drago kad neko trazi mere i nakon prosledjenih istih koje mu ne odgovaraju zahvali se, odgovori da mu ne odgovara i jos stavi neki smajli ili srce. > Pa toliko mi bude drago jer je osnovna kultura zahvaliti se, a ne samo ispariti a pre toga je postavljeno 101 pitanje i 10 slika poslato po zahtevu iz svih uglova. A u poslednje vreme mi se samo desava, da pitaju 10 pitanja i nestanu🤣🤣 pa > mi je bas upadalo u oči 🤣🙈 > Eto, samo da kazem da tu negde jos divnih zena/devojaka postoji 🌷 > Verujem da cete svi znati na sta mislim i kako se osecam po tom pitanju ☺️☺️ I meni je drago kada se neko lepo zahvali i odgovori, međutim ima ih dosta kojima pošalješ video, slike i mere i ne odgovore apsolutno ništa, kao da je problem napisati da nisu zainteresovane i zahvaliti se.Naravno, ima i članica koje su izuzetno ljubazne i kulturne ♡
2023 01 31
Kako nazvati one koji vam na lepo postavljena pitanja,uz svo poštovanje,odgovore sa "fino nadrndanom" (izvinjavam se na izrazu) porukom! ? Znam da nas ima raznih,ali se uvek ,iznova ,zaprepastim!
2023 01 31
To mi je najmanji problem, ne volim kad me sprdaju. Objavim 10 stvari I napišem u opisu "sve je S veličina, sve po 500" Pa onda dobijem pitanje "koja veličina je ovo?" ili "koliko košta ono". Onda sam objavila neke stvari i u opisu svakog artikla napisala veličine i cene. Stiže mo poruka "koja haljina je uska, kratka i S veličina?". Opet pišem, sve je pisalo u opisu svake slike. Pošaljem sve haljine koje su uske, kratke i S I dobijem odgovor "hvala, S mi je malo".
2023 01 31
> UltraStore: > To mi je najmanji problem, ne volim kad me sprdaju. > Objavim 10 stvari I napišem u opisu "sve je S veličina, sve po 500" > Pa onda dobijem pitanje "koja veličina je ovo?" ili "koliko košta ono". > Onda sam objavila neke stvari i u opisu svakog artikla napisala veličine i cene. Stiže mo poruka "koja haljina je uska, kratka i S veličina?". Opet pišem, sve je pisalo u opisu svake slike. Pošaljem sve haljine koje su uske, kratke i S I dobijem odgovor "hvala, S mi je malo". Ja bih u tom slučaju bila srećna na odgovoru,jer često posle duge konverzije znaju i da ne odgovore... 😓 Meni se javila članica i 2 dana su prošla sa milion pitanja kako da proceni nijansu pudera,pa mi je slala koji ima,pa koje ja imam,pa koji je svetliji,tamniji,pa tražila na netu,pa uživo slike na koži,da bi na kraju pitala do kad može da se odluči kad će da kupi? xD videh da je nova pa razumem situaciju,rekoh ajde da ostavim rezervisano do petka,samo da mi javi nije bitno šta odluči... pa sad čekam i nadam se ODGOVORU,više nije bitno kakav. 😅
2023 01 31
Moraš naučiti da kad kažu "javiću se ako odlučim", neće se javiti 😂 Ali ne vidim poentu, ako sve piše u opisu artikla, da mi se raspituje za S veličinu i na kraju kaže da joj je S malo? Ili mi traži mere, pa dodatne slike, pa sliku kako stoji, pa se onda seti neke druge mere koju takođe hoće, pa sliku iz ovog ugla, pa snimak da vidi kako izgleda na snimku i onda mi napiše da pošaljem na otkup i da neće da uplati u napred. U opisu objave stoji "Uplata pre slanja", al se vodi logikom da nisam stvarno ozbiljno mislila.
2023 02 01
Meni je neverovatno kad ovako procitam da ljudi besne i da nesto sto procitaju utice na njihovo stanje. Sve sama zrtva do zrtve. Moze da se kaze i u zargonu, cemu frka tolika. Ne znam da li je u pitanju manjak intelekta ili jednostavno nemaju ljudi na sta da se zale pa pecaju tako ljude. Strasno sta cu sve da vidim
2023 02 01
Iskreno mene jako nervira kad krenu sa merama i ocekuju da bude u centimetar. I istog trena kad posaljes mere kaze hvala male su/velike su. Ja prva ne znam svoje mere, ako znam da nosim Zaru 36 onda se necu raspitivati o velicini 34 niti 38, niti zamlacivati clanicu da meri.
2023 02 01
1 2