Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Da li se i vama desava?

Mozda je i bila ova tema, izvinjavam se, ali je nisam pronasla. Naime, osobe kliknu na "Želim", ja im odgovorim, i vise se nikad ne jave... Desilo mi se par puta, neki od primera ispod. Cudno je, ne verujem da je slucajnost ili greska, jer treba dva puta da se klikne da bi se poslalo...A i sto mi onda ne odgovore na poruku da je bila greska? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/dad875eaed2f2752829c062818335d5f.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/aebb24417a5258e9f1ebe3daa2de5973.jpg)
2023 01 30
Redovno se to desava… I ako neko na kraju ne želi predmet,bolje je zahvaliti se ,nego samo ispariti…
2023 01 30
> andjela999: > Redovno se to desava… > I ako neko na kraju ne želi predmet,bolje je zahvaliti se ,nego samo ispariti… Retko, ali baš retko se neko zahvali
2023 01 30
Nikad češće mi se nije dešavalo nego u prethodnih mesec dana. Ni ja ne razumem poentu,ali čim se ne jave sa konkretnim pitanjem,ne uzimam za ozbiljno svakako.
2023 01 30
Meni nije jasno, cemu onda kliknu na "želim"? 🤣🤣 i ne jave se vise nikad
2023 01 30
Ja mislim da vecina ne razume za sta opcija Zelim sluzi , pa klikcu tako . Inace kad mi stigne takva poruka, pitam da li zele da kupe taj artikal ,neke clanice odgovore i dodje do kupoprodaje, neke nista ne odgovore, sto ljudi sto cudi
2023 01 30
Pitaju me da li je dostupno, kazem jeste i nema ih vise, ispare.. 😊
2023 02 08
I ja to mislim. Pogotovo clanice koje su na pocetku, mislim da ne ukapiraju da se posalje ta poruka i cemu uopste to sluzi. Nazalost neretk- pojava, al sta da se radi :) > leptirica: > Ja mislim da vecina ne razume za sta opcija Zelim sluzi , pa klikcu tako . Inace kad mi stigne takva poruka, pitam da li zele da kupe taj artikal ,neke clanice odgovore i dodje do kupoprodaje, neke nista ne odgovore, sto ljudi sto cudi
2023 02 09
U ovoj fazi nagli prekid komunikacije doživljavam kao blagoslov, gora mi je najezda svakojakih zahteva, želja, čestitki i pozdrava. Neka pitanja zvuče toliko razvedeno od realnosti da mi se čini da smo deo sociološkog eksperimenta, a ne online piljare. Počeću da proslavljam svaku jednostavnu saradnju koja ne podrazumeva konverzacije koje traju danima, vekovima. Do trenutka kad se te saradnje napokon realizuju (ako se realizuju) već se osećam kao povratnik s fronta. Možda uskoro neko otvori temu o meni jer sam konačno u prepisci napisala: a) kako li je tvojim najmilijima kad je meni ovako? b) molim te, ne kupuj ništa, neću tvoje pare, idi u miru.
2023 02 16
> Jovana812: > U ovoj fazi nagli prekid komunikacije doživljavam kao blagoslov, gora mi je najezda svakojakih zahteva, želja, čestitki i pozdrava. Neka pitanja zvuče toliko razvedeno od realnosti da mi se čini da smo deo sociološkog eksperimenta, a ne online piljare. Počeću da proslavljam svaku jednostavnu saradnju koja ne podrazumeva konverzacije koje traju danima, vekovima. Do trenutka kad se te saradnje napokon realizuju (ako se realizuju) već se osećam kao povratnik s fronta. Možda uskoro neko otvori temu o meni jer sam konačno u prepisci napisala: a) kako li je tvojim najmilijima kad je meni ovako? b) molim te, ne kupuj ništa, neću tvoje pare, idi u miru. lajk za komentar :)
2023 02 17
> Jovana812: > U ovoj fazi nagli prekid komunikacije doživljavam kao blagoslov, gora mi je najezda svakojakih zahteva, želja, čestitki i pozdrava. Neka pitanja zvuče toliko razvedeno od realnosti da mi se čini da smo deo sociološkog eksperimenta, a ne online piljare. Počeću da proslavljam svaku jednostavnu saradnju koja ne podrazumeva konverzacije koje traju danima, vekovima. Do trenutka kad se te saradnje napokon realizuju (ako se realizuju) već se osećam kao povratnik s fronta. Možda uskoro neko otvori temu o meni jer sam konačno u prepisci napisala: a) kako li je tvojim najmilijima kad je meni ovako? b) molim te, ne kupuj ništa, neću tvoje pare, idi u miru. 😂😂😂
2023 02 24
> Jovana812: > U ovoj fazi nagli prekid komunikacije doživljavam kao blagoslov, gora mi je najezda svakojakih zahteva, želja, čestitki i pozdrava. Neka pitanja zvuče toliko razvedeno od realnosti da mi se čini da smo deo sociološkog eksperimenta, a ne online piljare. Počeću da proslavljam svaku jednostavnu saradnju koja ne podrazumeva konverzacije koje traju danima, vekovima. Do trenutka kad se te saradnje napokon realizuju (ako se realizuju) već se osećam kao povratnik s fronta. Možda uskoro neko otvori temu o meni jer sam konačno u prepisci napisala: a) kako li je tvojim najmilijima kad je meni ovako? b) molim te, ne kupuj ništa, neću tvoje pare, idi u miru. Apsolutno se slazem sa ovim. Ima ovde jedna da zlo bude vece ima preko 300 pozitivnih ocena a mene davi mesec ipo kao zmija zabu. To su romani, sizofrena cepanja, hocu necu, kupila bih - menjala bih, pa mozda i ne bih al onda mozda i bih ako i kad smrsam 50 kg i i tako u nedogled da sam joj na kraju napisala " nemojte mi Vise molim Vas pisati ni u vezi cega"
2023 02 27
Hahhahaha, isto se i meni dešava, i isto ne razumem odakle im tolika dokonost..
2023 03 04
Pitala sam nekoliko clanica zasto to rade, nijedna mi nije odgovorila, a sve su bile onlajn 🤣🤣🤣 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/49cb641971562aba7be9c064bc6f089c.jpg)
2023 03 21
Да ли неко од вас може да ми помогне да решим проблем са мојом страницом. Видљиви су ми само артикли које тренутно објавим, када евентуални купац хоће да види целу моју понуду није му доступно. Не знам како то да решим. Хвала унапред
2023 04 02