Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li ima neka clanica iz Padniske Skele koja bi mi ucinila uslugu

Ako ima neka clanica iz Padinske Skele da mi nesto ucini, platila bih, neka mi se javi, hvala
2023 01 31
Posto mi se niko ne javlja objasnicu o cemu je rec. Majka mi je u bolnici u Padinskoj skeli, ja sam predaleko u Velikom Mokrom Lugu, trebao bi mi samo neko ko moze da joj odnese cigare da ima dok ja ne stignem da odem, uplatila bih pare, hvala
2023 02 01
Sad ono: sta ce joj cigare u bolnici? 😂 Salu na stranu, ako lezi sa nekim u sobi, a taj neko prima posete, mozda bolje licno da zamoli da joj uzmu. Hoce nekad i sestre da izadju u susret, ali zavisi na koju naleti. Jer se ovde nece vrv niko javiti, pa da ne ceka.
2023 02 01
Pa, to je psihijatrijska ustanova, ako nema cigare ima da odlepi jos vise. Tamo sestre ne izlaze u susret, stavise, stalno ih maltretiriju, kradu im ono sto donesemo, pre su ih i kupale kao u logoru, uza zid i prskaju ih... Katastrofa.
2023 02 01
Horor. Nisam to znala. 😐 Nadam se da ce se neko javiti i pomoci.
2023 02 01
Ma, da haos, ako nista bar je renovirano zahvaljujući evropskoj komisiji, ljudi se frapirači kad su dosli u kontrolu, ali tretman je ostao isti
2023 02 01
Kucala sam bas na netu da vidim slike. Ono od pre je bilo ispod svakog dostojanstva.
2023 02 01
Prosla sam to vise puta sa mojom majkom.Bez cigara to je uzas.Isto je psihijatriski bolesnik ali blaza varijanta.Kad nema cigara to su pret je drama kuknjava
2023 02 01