Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Da li je ovo prevara?

Neko je naručio nešto od mene, i poslao mi link za post express sajt gde je uneta njihova adresa, i piše da je korisnik već platio za predmet plus dostavu, i samo treba ja da upišem svoj račun. Međutim ja ovo ranije nisam videla nigde. Član ima 85 dobrih ocena međutim poslednja za kupca je bila 2015.
2023 02 01
https://mojekrpice.rs/forum/t/599429/pomoc-hitno
2023 02 01
Hvala puno ta osoba je. Ne znam zašto nije bannovana sa sajta.
2023 02 01
verovatno je hakovan
2023 02 01
Isto se i meni desilo šalje lažan sajt kako bi uzeli podatke za karticu. Samo mu odgovoriti da odjebe. Stranac je koji prevodi na google translate
2023 02 01
Užas, šteta sto ne možemo da prijavimo clanove
2023 02 01
Znači hakuju stare naloge s pozitivnim ocenama?!? Jedino ovaj zaključak izvodim. Pa, ovo je više nego strašno!!! Do sad su otvarali nove naloge pa smo ih provalili. Ok. A sad love stare, koji se ne koriste i to s pozz ocenama ... Ulaze u nalog i prave haos!! UŽAS!!! Znači da je bukvalno svaki naš nalog NEZAŠTIĆEN i da svaki mogu hakovati, čitati naše podatke, adrese, brojeve mobilnih koje ostavljamo? Naši lični podaci su izloženi strancima prevarantima!! Znamo li da oni to ne mogu dalje korititi, hakovati još neki naš podatak, zvati nas mobilnim i taj poziv naplatiti s našeg računa jer većina nas ima e bankig plaćanje povezan s mobilnim? Ja ne znam šta oni mogu sve, nisam haker... Ali znamo i da su se ljudima pretplate za mob dizala u nebesa jer bi odgovorili na sms poruku, javili se na poziv nepoznatom broju. A ONI ČITAJU NAŠE BROJEVE MOB... Halo ADMINI!!! Ovo je crveni alarm!! Ovo je ozbiljan prestup i ozbiljna opasnost za zloupotrebu ličnih podataka. Molim admine da reaguju, provere bezbednost sajta i celog sistema. Smatram da ne bi smeli da prodajemo i kupujemo, ostavljamo naše lične podatke dok se ovaj problem ne reši! Lično se ne osećam bezbedno ovde!
2023 02 01
Bravo....svaka vam je na mestu. Samo sto izgleda da ovde nema administratora ne oglasavaju se a danima se pise o ovome
2023 02 01
O ovom treba udarati na sva zvona! Izbisati sve lične podatke. Ne raditi ništa dok admini ne odgovore da li je zaista ovako? Da provere bezbednost sistema pod hitno. Inače smo svi u opasnosti da već sutra neko piše s naših naloga, da vara ljude, da oni videvši mojih skoro 400 pozz ostave podatke ... Ne smem ni da mislim! Da ne pričam o zloupotrebi ličnih podataka i mob. telefona. A bavimo se trivijalnostima na sajtu. Brišu predmete.. Sajt ugasiti ako nije bezbedan! Ili pojačati bezbednost na max. Hakere je nemoguće uloviti ako su van zemlje. A jesu. Policija tu ne može ništa.
2023 02 01
Alarmantno stanje, pod hitno da se oglase Admini jer je hakovanje visokotehnološki kriminal. Slažem se sa Maculi.
2023 02 01
Devojke mislim da ovde ne postoje admini ...vec su se par njih zaigrale malo ..lako je biti vazan i bitan i brisati postenim devojkama ponavljanje oglasa Ali kad je frka nesto nisam primetila da su se udostojile da se pojave ..nesto tu ne stima
2023 02 01
Možda Vandu da kontaktiraju članice čiji profili su hakovani.
2023 02 01
Admini su hakeri
2023 02 01
> AppleRed: > Možda Vandu da kontaktiraju članice čiji profili su hakovani. Pisala sam joj ja, nadam se da ce doci. Mene zanima kako su hakovani nalozi, to mora da im je provaljeno u bazu podataka
2023 02 01
Šta nam je činiti? Ima li neko ko dobro poznaje ovu tematiku i može da ukaže na dalje poteze? Kome da se obratimo?
2023 02 01
1 2 3