Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

UPOZORENJE!!! HAKOVAN SAJT - HAKOVANE NALOGE OGLASITE OVDE!!!

Ma to malo dok mi se ispeče pile :')
2023 02 15
Jao, peces pile 😂 ja kuvam grašak :D
2023 02 15
Nemoj da popijemo blok zbog offa.
2023 02 15
> ZeljkaRaskovic: Ne jurite da sa radošću iznosite tehn.nepismenost članica i da uživate u njihovoj "gluposti" ili nesnađenosti. Imam i predlog za Vas: moliću da održite jedan fin vebinar na temu koja Vas muči. Tako ćete ispuniti (možda) neke svoje neostvarene snove u vezi sa edukacijom. Iskreno, drago mi je što su članice prevarene jer su "nesnađene" kako ste naveli. Verujem da im admin može pomoći, sasma sam ubeđena, ali mislim da ste ipak vi kao vesnik revolucije, pionir promena važni, pa bi mogli da uputite svakoj nesnađenoj duši po pismo podrške & lepe reči u ova teška vremena što su nas zadesila.
2023 02 15
> Debela_devojka: > Srebrna, Milice, molim vas ne ulazite dalje u diskusiju 😂😂😂 ne vredi. evo suzdržavam se 😅 molim admine da odblok nensinu nekrunisanu kraljicu da se jošte malko smijemo.
2023 02 15
> ZeljkaRaskovic: > Sramotno je što je Nensina blokirana!!! Smatram da je za svaku pohvalu što je pokrenula ovu "akciju" ,pošto je to trebalo da bude posao admina. Zar ne? Navodno je blokirana zbog neprimerenih reči ili tome slično (ako se dobro sećam). Pa,takvo ponašanje admina izaziva samo revolt i gnev. Upravo oni svojim ćutanjem i generalno neprofesionalnim odnosom izazivaju ovakve reakcije. Ja još uvek ne vidim njihove akcije, konstruktivne. Aktivni su jedino kad treba da uklone oglas,daju negativnu članicama,a objašnjenje za isto je "pogledajte pravila sajta". molim vas, sad kad sam pročitala ovo, deluje ozbiljno. takav pokret i polet zaslužuje i transparente. molim da se damo u kreiranje logoa za revolucionarne aktiviste/aktivistkinje i da se odrade neki slogani kao Dole nazadna uprava krpica, Skinite stare admine postavite progresivnu Nensinu, Željku u prve redove, Living on the frontline i sl.
2023 02 15
😂😂😂😂😂😂
2023 02 15
> Debela_devojka: > 😂😂😂😂😂😂 pa kaj da velim 😊😆
2023 02 15
> srebrna: > Kao što se mnoge nisu opekle sa ovom prevarom, tako su se mnoge i opekle. Hakovano može biti sve i svašta a ne samo MK. Kome ovo smeta, ko je ugrožen, ko neće da se zaštiti na predložen način najbolje da ni ne koristi internet. Admini svakako mogu da stave javno obaveštenje i podsete na ono što su već pisale, još 2021. > https://mojekrpice.rs/forum/t/579221/prevare-na-sajtu ovo apsolutno 👆 ali i dalje podržavam progresivne članove espešli Nensinu i Željku, pa tako pozivam na revolt i da se otvori nova tema: #OsloboditeNensy #freedomforNensina🤟
2023 02 15
> fashiona011: > Trebalo bi okaciti nekako u vrhu sajta obaveštenje. > To bi pomoglo. Jer očigledno da još uvek postoje članice koje ne znaju da se br kartice i sigurnosni kod kucaju isključivo kada PLAĆATE i skidaju vam se sredstva. > Za sve ostalo postoji br računa na koji kupac uplaćuje. > Niko ne treba da zna vaš br kartice, osim kad plaćate uslugu. > Dok god ima neupućenih,ova prevara će da postoji. > To ja sam već platio ,a vi kliknite ne postoji. Ogroman broj ljudi ne zna razliku izmedju broja racuna i broja kartice. Ja sam isto negde napisala, neka tema oko prevara koja je razlika i cemu sluzi broj za kartice, a cemu broj racuna i da to nije isto. Obavestenje mora da stoji zbog ljudi koji ne citaju forum, ali i pored svega toga uvek ce biti onih koji ce da polete kao muva na g... cim im neko napise da im stizu pare. Takvi ce jedino nauciti kada se opeku, do tada ne vrede sva obavestenja ovog sveta.
2023 02 15
Mislim da niko ništa ne čita pa mu pisanje obaveštenja ne bi pomoglo ni da spase vlastitu glavu od gluposti. Ali ako vi mislite tako, evo ja se slažem, samo recite adminima i gde da metnu to obaveštenje ako tu neki ne čitaju forum, a treba im basnoslovna pomoć pri kliktanju i glas koji će ih svaki put opomenuti: ne klikći na link, ne klikći na link hakeri su moramo to drugarice i drugovi, zbog onih koji su nesposobni; na nama je da ih izvedemo na pravi put. samo ova tema polako odlazi u zaborav, a bilo je burno. prilog tome: ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b773b8b1f8bdd1defb41a498a67d2d07.jpg)
2023 02 16
😂😂😂😂😂 Nije problem sto ne citaju obavestenja, nego sto oru u banku, uzmu karticu i izadju, bez pitanja kako se sta koristi. To ti je kao sa religijom, sve neki pravolsavci, a polovina Bibliju nije videla ni na slici, ali oni veruju, bez ikakvog skepticizma, jer culi su Bog je jedan nas i pravi i tu je kraj price. Pa, moras, bre, uputstvo za upotrebu uvek da procitas
2023 02 16
Tu temu bolje ne načinjati hahha pravoslavci sve moj do moga da izvinu poštene dame. Šta ima da ih se tiče korišćenje kartice, to su admini trebali da reše. A sve mislim možda nekim članicama smeta što se javlja samo admin iz Hrvatske; kako neko reče s početka "gde su NAŠI admini" vaši admini treba da imaju čistu krv, jer ovima nije za verovati kapiram tako al ipak ste još tu i klikćete Ali ja sam ovde da pitam: ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/2c781dc35b9de21fe584700089ed94bd.jpg)
2023 02 16
Mozda je sve ovo ustvari hakerski napad Hrvata, a mi kao Srbi smo, naravno, na meti, jer su u Hrvatskoj ljudi ljubomorni koliko smo mi jaka zemlja, ekonomski tigar, pa da nas ostete koliko mogu. Zato se niko i ne oglasava, dobili su direktivu takvu od Zokija koji je na celu Hrvatske. Nismo, ustvari, ni svesne da je sve ovo politocka igra
2023 02 16
> Debela_devojka: > Mozda je sve ovo ustvari hakerski napad Hrvata, a mi kao Srbi smo, naravno, na meti, jer su u Hrvatskoj ljudi ljubomorni koliko smo mi jaka zemlja, ekonomski tigar, pa da nas ostete koliko mogu. Zato se niko i ne oglasava, dobili su direktivu takvu od Zokija koji je na celu Hrvatske. Nismo, ustvari, ni svesne da je sve ovo politocka igra hahahahah!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) :') :') :') aman, pa tu leži zec Zoki bar zna šta priča i kako da ojadi Srb hakovanjem jer ima i materijala za hakere - polupane tikve a i pokondirene bolje da ne idem u dubiozu. a lepo je još Čučković govorio da Torcida stoji iza svega pa gde vam je glava koristite cro sajt. Politika je majka, a Čučkovića u čitanke ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d23964aa36a98a960aa08249583e27a2.jpg)
2023 02 16
1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 17