Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

UPOZORENJE!!! HAKOVAN SAJT - HAKOVANE NALOGE OGLASITE OVDE!!!

Od 2021. je aktuelna ova fishing prevara, od tad policija ganja pocinioce, da su iz Srbije, do sad bi bili uhapšeni, ali verujem da su stranci, posebno zbog loseg srpskog u porukama, tako da ce policija uraditi nesto, daj Boze, ali cisto sumnjam, banka ne moze da povuce sredstva tek tako, ali banka ima uvid gde je novac otisao, a ako se ne varam moralo bi da pise i tebi u mbanking sistemu. Koju banku koristis? Meni pise svaki odliv sa racuna, unicredit banka je u pitanju. Mora da ti pise sredstva na cekanju ili izvrsena uplata, pa da udjes i pogledas ko je primalac
2023 02 09
> Esprit21: > > AndrianaPejcic: > > Slazem se sa svima Vama, trenutak nepažnje,nije me zao paran, koliko me ja zao sto sma ispala glupa, nikad nisma prodala ni kupovala ovako i eto, nadam se da ce banka da resi i vrati mi novac, a ostalima OPREZ. > > Sajt je jako slabo zasticen > Sutra odmah u banku da pisete izjavu i da oni storniraju tu transakciju ako je moguce Ne moze da se stornira ako je putem broja kartice i CVV broja izvrsena uplata, odmah leze na racun primaoca.
2023 02 09
> Debela_devojka: > > Esprit21: > > > AndrianaPejcic: > > > Slazem se sa svima Vama, trenutak nepažnje,nije me zao paran, koliko me ja zao sto sma ispala glupa, nikad nisma prodala ni kupovala ovako i eto, nadam se da ce banka da resi i vrati mi novac, a ostalima OPREZ. > > > Sajt je jako slabo zasticen > > Sutra odmah u banku da pisete izjavu i da oni storniraju tu transakciju ako je moguce > Ne moze da se stornira ako je putem broja kartice i CVV broja izvrsena uplata, odmah leze na racun primaoca. Moze, ne ide isplata odmah. Uvek ide u rezervisana sredstva
2023 02 09
> Esprit21: > > Debela_devojka: > > > Esprit21: > > > > AndrianaPejcic: > > > > Slazem se sa svima Vama, trenutak nepažnje,nije me zao paran, koliko me ja zao sto sma ispala glupa, nikad nisma prodala ni kupovala ovako i eto, nadam se da ce banka da resi i vrati mi novac, a ostalima OPREZ. > > > > Sajt je jako slabo zasticen > > > Sutra odmah u banku da pisete izjavu i da oni storniraju tu transakciju ako je moguce > > Ne moze da se stornira ako je putem broja kartice i CVV broja izvrsena uplata, odmah leze na racun primaoca. > Moze, ne ide isplata odmah. Uvek ide u rezervisana sredstva Ja uplacujem na taj nacin kad kupujem na netu, dopunu, limundo racun, kad igram kladzu, odmah se skida nikada mi nije islo u rezervisana, to i jeste poenta, najbrzi nacin za prenos sredstava je upravo na taj nacin
2023 02 09
Jos uvek mi stoje u rezervisana jer sam brzo reagovala za 10 minuta mi je blokiran racun, zato postoji nada, ali vidicemo
2023 02 09
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/cccdb80fa5e84d3cdee663897b3a881f.jpg) Meni nikad ne skida odmah, uvek ide u rezervisana sredstva pa tek onda skine posle par dana. Evo sad sam testirala i ovo mi stoji
2023 02 09
Pa, kako onda kad uplatim kladionicu, sredstva mi se skinu iste sekunde i novac bude na nalogu? Bukvalno u 3 sekunde. Ne verujem da mi kladionica poklonja novac :D mozda pise rezervisan, to da, ali sredstva se skidaju iste sekunde Ili kad uplatim dopunu za mobilni, racun za Limundo keš, u 2 sekunde mi je sve na raspolaganju. Ono mozda pise rezervisano, pa dok banka spremi nalog za slanje, ali sredstva se prebace odmah I ne mogu da ih vratim, jer sam vec nesto kupila, kredit, tokene sta god
2023 02 09
Sad sam malo izguglala, znaci kao sto sam i mislila rezervisana sredstva pise samo dok banke ne iskomuniciraju izmedju sebe. Cim banka primaoca dobije i odobri nalog, nece vise pisati rezervisano, a sredstva su vec na racunu primaoca. Ako je doslo do zloupotrebe, moras u banku sa dokazima da oni probaju da traze povrat
2023 02 09
Nije ni promena lozinke rešenje jer kao što su došli do stare mogu da dođu i do nove
2023 02 09
Resenje jedino je ne davati nikome broj kartice, ako hakuju promenis sve ili otvori novi profil, admini javis da blokira hakovan i to je to. Kad nemaju koga da ojade, preci ce na drugi sajt
2023 02 09
Da, ne davati broj kartice i ne ulaziti na linkove koji vode van sajta. I slušajte svoju intuiciju kada vidite da neko komunicira na čudan način. Niti je rešenje, kao što je neko pomenuo, da prestanemo sa postavljanjem novih stvari jer prevare postoje uvek
2023 02 09
Mozda je nova pa se ne snalazi
2023 02 10
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b6f0742f7b84c1ba803054e2ff25d48f.jpg) I ovaj je hakovan.
2023 02 10
Ovaj, žao mi je što ima toliko prevarenih, ali ne razumem zašto dajete brojeve svojih kartica? Da li je neko prevaren bez davanja tih podataka? Izvinjavam se ako sam nešto propustila ...
2023 02 10
> didi83: > Ovaj, žao mi je što ima toliko prevarenih, ali ne razumem zašto dajete brojeve svojih kartica? Da li je neko prevaren bez davanja tih podataka? Izvinjavam se ako sam nešto propustila ... Ne. Prevara je ako prodje, proslo je, ko se ne upeca, idu dalje
2023 02 10
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 17