Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Retinol, da ili ne

> Nadaaa1110: > > Kfashionista: > > > Nadaaa1110: > > > > sofija2506: > > > > > Nadaaa1110: > > > > > Ja se prikljucujem ovoj temi, i mene zanima preporuka za retinole ili vitamine C, ako neko ima da podeli svoja iskustva 😊 > > > > Nikako ne idu ta dva zajedno, vitamin C ujutru, a retinol uvece. Za Retinol imam jedno veliko DA > > > Da, znam za to, ja sam vise u nedoumici koji konkretno proizvod da uzmem, kog brenda > > Ćao Nado! 💜 Ako ti nije previše po džepu, topla preporuka za Kiehl's Retinol Skin-Renewing Daily Micro-dose serum. > > Za pocetak obavezno slabiju formulaciju, obavezno zaštiti predeo oko očiju i usana nečim hidratantnim (što ne sadrži ništa sa čime retinol burno reaguje) jer je tu koža najtanja a retinol malo isušuje. Ja ga koristim samo noću, better safe than sorry. > Heej, bas taj retinol sam uzela mami za rodjendan i ona je bas zadovoljna. Ali ja mislim da mi je mozda rano za retinol ( s obzirom da imam 23 god.) ali koliko sam uspela da istrazim vitamin C se dosta preporucuje u nezi bilo mlade ili stare koze, pa bih se sada pre opredelila da kupim neki dobar vitamin C, nebitna mi je cena samo da radi posao 💕 Rano indeed! Ja sam počela sad sa 29 tek :D Elem za vitamin C nisam istraživala toliko iskreno :/
2023 02 12
Uvijek ću preporučiti Tretinoin svim mojim prijateljima. To je jednostavno najučinkovitiji proizvod protiv akni koji sam isprobala
2024 03 18
+1 Tretinoin bez recepta - euhealth24.com/hr/drug/tretinoin-cream
2024 03 29
1 2