Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Fejk kao original

Članici koja ima preko 100 utisaka sam skrenula pažnju da prodaje fejk paletu kao original, pritom je ista rezervisana, nisam dobila odgovor, možda će ispraviti, možda ne, ulazila jeste. Otvaram temu jer mi je neverovatno da je istu čak 5 članica označilo da želi, a kopija je toliko loša tj ocigledna, vodite računa. Pritom, cena je barem 5, 6 puta niža iako je reč o ,,originalu" i to novom. Pitanje je zašto bi iko stavio toliko nisku cenu za original, nov, ako je siguran u originalnost, no dobro, procenimo sami. I stvarno molim sve članice, ako niste sigurne da je proizvod koji prodajete original, raspitajte se dobro ili to naznačite, bez onog kupljena "preko" ili dobijena na poklon, pa se pravimo ludi da ne znamo. Danas su barem dostupna online poređenja fake i originala. Mada mi zbog cene deluje da je članica i te kako svesna svega. Sve u svemu, vodite računa, broj utisaka očigledno ništa ne znači, pokazalo se mnogo puta.
2023 02 15
Ok
2023 02 15
Donekle se razumem u parfeme i redovno skrecem paznju kad neko prodaje kopije, a napise ORIGINAL (obavezno velikim slovima). Samo me ispljuju sto se mesam, a ne tice me se i admini grupa me mutiraju, jer opet, "mene se ne tice to sto pise u oglasu".
2023 02 15
Koja clanica je u pitanju?
2023 02 15
Verovatno misli na Huda Beauty paletu
2023 02 15
Kad smo već kod teme parfema, pitam iskusnije članice koji Cerutti 1881 je original na sajtu ili kod koga da gledam na drugim sajtovima. Želim da kupim ali kad pogledam koliko košta trenutno u Lilly, za nekoliko stotina se ne isplati rizik, za 1000din već vredi, meni.
2023 02 16
Ps. Većina na na sajtu nema ni batch code a cena u Lilly je trenutno 4600din.
2023 02 16
Pa da prodaju se kopije kao original, ja napišem realno stanje i obrisu mi oglas. Dakle masovno se prodaje fejk samo u opsiu napisu original a kada napises da je kopija brise se oglas. Strasno
2023 02 16
Takodje se prodsje posrebren nakit sa aliexpresa kao srebro jer zaboga ima zig pandora najvise, midlim da devojke koje prodsju srebro treba jasno da nspisu gde nabavljaju nakit da li garantuju da je srebro ili nisu sigurne
2023 02 17
https://mojekrpice.rs/moje-krpice_-297752 Meni je ova clanica rekla da je torba original iako ocigledno nije, bukvalno laze i salje batch code koji nema veze sa vezom. Vidim da je blokirana i drago mi je ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8eb3a22b44418ee6eade8b880c23d572.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/2b5a368e0857b9b863d6f835be5a345c.jpg)
2023 02 17
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/5764492d2982131e116f0bfa0e0c346e.jpg) https://mojekrpice.rs/items/zene/10198987/armani-si-parfem-nov zar ste na ovo spali, plemenita petisa? 3000 dinara za ovih 20ml ko zna čega? fuj.
2023 08 05
@ EsBeBe- nema leka za tu bolest koju Vi imate vezano za patolosko pracenje mog profila i opsesivno komentarisanje i tuzakanje administratorima. Svakako mi podizete i prodaju i broj poseta profilu tako da svakako nastavite to sto radite, ako moze samo malo vise i bolje da jos bolje prodaje imam i sve je odlicno. Sto se ostalog tice, Vi ste ostali gde ste i bili samo na beskonacnoj opterecenosti mojim profilom, cenama i stvarima. Kao i svaki put do sada, to sto Vi niste videli ili imali, a niti cete ne znaci da ne postoji. Tako da eto, na forumu kod Vas nista novo a godine prolaze. Kakav zivot, cestitam!👍❤️❤️❤️
2023 08 11
awwwww, sirotoj, maloj kokoš'anerki obrisalo oglas za pijačarsku kopiju, pa sišla među nas, uboge i krastave, da nas podseti koliko svakog dana treba da se zahvaljujemo svevišnjem što je imamo na krpicama, na krstu raspetu zbog svih naših greha, što siromašnog članstva, što zlikovačke administracije. oprosti mi, petisa, što nečastivim navođena, ugledah tvoj goreskrinšotovani oglas u kategoriji "nega i lepota" i u njemu ne prepoznah istinsku lepotu, originalnost, kvalitet i povoljnu cenu već, bogu grešna, čuh glas sanitarnog inspektora u sebi. i reče on: "Falsifikovani parfemi obično sadrže metanol u višim koncentracijama, za razliku od originalnih, u kojima se nalazi etanol, i to u manjim količinama, kao bezbedniji način da se supstance rastvore. Metanol, s druge strane, nije toliko bezbedno rešenje jer se on pretvara u formalin, koji može da izazove simptome poput vrtoglavice, glavobolje, mučnine, bolova u stomaku, respiratorne poteškoće i probleme s vidom. Među dugoročnim negativnim efektima su i neurološka oboljenja i fotokontaktni dermatitis, a ukoliko "fejk" parfem dođe u kontakt s okom može da izazove miopiju, odnosno kratkovidost. Istraživanja su pokazala da se i neki od sastojaka u kopijama parfema mogu povezati sa hormonalnim poremećajima kod ljudi, kao i s alergijskim reakcijama. " i, učinih prijavu dotičnog armani sija od 20ml u kutiji na kojoj piše da ga ima 3.4 oz (100ml, jašta) i koji drži jaku tržišnu cenu od 150-450 dinara svuda osim kod vas, o, nežna, neshvaćena srno među gladnim vukovima. i divljim svinjama. jer, šta zna opterećena njasvi šta je petisin profil, razne stvari i cene. samo zna da prijavljuje. i, opet će, svaki put kada krenete, petisa, u proser...prosvećivanje mase, skidanje crne magije i lečenje kolere turskim vijalima od dvajes mililiteri po ceni polufunkcionalnog bubrega na mirijevskom tržištu. ejmen tu det. 8-)
2023 08 12
> petisa: > @ EsBeBe- nema leka za tu bolest koju Vi imate vezano za patolosko pracenje mog profila i opsesivno komentarisanje i tuzakanje administratorima. Svakako mi podizete i prodaju i broj poseta profilu tako da svakako nastavite to sto radite, ako moze samo malo vise i bolje da jos bolje prodaje imam i sve je odlicno. Sto se ostalog tice, Vi ste ostali gde ste i bili samo na beskonacnoj opterecenosti mojim profilom, cenama i stvarima. Kao i svaki put do sada, to sto Vi niste videli ili imali, a niti cete ne znaci da ne postoji. Tako da eto, na forumu kod Vas nista novo a godine prolaze. Kakav zivot, cestitam!👍❤️❤️❤️ Kakvu bolest? Hocete li vi vec jednom da prestanete sa deljenjem dijagnoza? Pretpostavljam da niste ni maloletni, ni maloumni, pa da ne mozete da shvatite sta pisete. Nije vam prvi put da delite dijagnoze. Nevaspitani ste, primitivni, odurni. Prozivate ljude za fejk parfeme, a sami ste na profilu nudili fejk. Pozivate da admini budu jednaki prema svima, a vi ste poslednja osoba koja bi trebalo da se javi na tu temu.
2023 08 12
@EsBeBe: uh, tesko je Vama. Mislim sta coveka natera da pise sve ovo, istrazuje, za nekoga koga ne poznaje? F. Jedino objasnjenje. I mama i tata naravno. Mislim da je problem ozbiljan, onako kada se pogledate u ogledalo kako li to izgleda nakon ovakvog texta recimo. 🙃👍 Pored toga Vi kao zastitnica onih koji Vam zastitu nisu trazili mislim da odmah pređete ponovo na moj profil i svaki predmet istrazite svih 1291, sve sastave, etikete. Pa ovde podelite sa drugaricama, doduse 99% toga nikada niste u zivotu videli ocito ali naci cete sve na netu valjda. Pa istrazite sve i lepo sve ovde navedite. Do tada eto, ljudi kupuju te moje divotice, znaci hvala na paznji!
2023 08 12
1 2