Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Rešenje za čitanje i slanje poruka, bar za sada...

Umanjite sliku na sajtu (ctrl -) i videće se prikaz poruke i ono "pošalji", a kada hoćete da se vratitie isto to samo sa + Tako imate mogućnost da odgovorite i željeni predmet pošaljete, ili samo dole u desnom uglu gde su ove dve kose crte, vucite kursor gore i dole i tako isto možete smanjiti ili uvećati prozor za prikaz.
2023 02 18
HVALA <3 <3 <3
2023 02 18
A sta da radimo mi,koji se logujemo preko te.????? 🤔
2023 02 18
> Franc75: > A sta da radimo mi,koji se logujemo preko te.????? 🤔 Glupa fora, otkrila sam dok sam u pošti pokušavala da izvučem podatke za slanje iz poruka, i radi... Pritisnete i zadržite sličicu koja vam prekriva tekst, povučete je u stranu i onda se ispod nje tekst vidi. Ko je spretniji može drugom rukom da skrinšotuje, ako su bitni podaci u pitanju.
2023 02 18
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ffcc3ecb6b7b5b34a4d40cdaa07fa065.jpg) Odlicna fora je da ukucate prvo bilo koja slova.... I onda tekst poruke! Sve se lepo onda moze procitati. Tako svaku poruku... Najjednostavnije resenje🤗
2023 02 18
Ja na telefonu radim tako što kopiram tekst poruke i nalepim npr u beleškama i tako vidim celu poruku. A dobro je i ovo sto je predložila Vanesa ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/42fd167ff5bea8edb4869bf5dbacdbf8.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/692c51a3ea42376d232169b703ea64d5.jpg)
2023 02 18
> mildinovic: > Umanjite sliku na sajtu (ctrl -) i videće se prikaz poruke i ono "pošalji", a kada hoćete da se vratitie isto to samo sa + > Tako imate mogućnost da odgovorite i željeni predmet pošaljete, ili samo dole u desnom uglu gde su ove dve kose crte, vucite kursor gore i dole i tako isto možete smanjiti ili uvećati prozor za prikaz.
2023 02 18
Ja radim preko mobilnog i šta da uradim?Pozz
2023 02 18
Ovo je sve u cilju napustanja sajta.
2023 02 18
Odlican sajt ja ga hvalim svima i Jedno 10 drugarica je otvorilo isti i sto je najveci fazon svi skupise pet puta vise lajkova od mene. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 a ja na sajtu od 2017 godine 😂😂😂😂😂😂😂 i Tako nekad crknem od smeha 😂😂😂
2023 02 18
Poruka se moze procitati kad se kopira ceo tekst pa se zalepi na viber ili sms. 😁
2023 02 18
Drage dame , i mene je zanimalo to oko poruka ... Kako da otvorim , kako da pošaljem jer sam nova ovde , pa ne bih da ostavim loš utisak zato što mi nešto nije jasno . Pozdrav svima
2023 02 19
> mildinovic: > Umanjite sliku na sajtu (ctrl -) i videće se prikaz poruke i ono "pošalji", a kada hoćete da se vratitie isto to samo sa + > Tako imate mogućnost da odgovorite i željeni predmet pošaljete, ili samo dole u desnom uglu gde su ove dve kose crte, vucite kursor gore i dole i tako isto možete smanjiti ili uvećati prozor za prikaz.
2023 02 19
Sta se desava sa sajtom i sa porukama koje ne mogu da procitam?
2023 02 19
Odlicna ideja je ovo za kopiranje texta pa prelepite u beleske ili poruke...🤗 Svaka cast za ideju... 🤗 Ja sad tako radim i ostavim broj ko je zainteresovan pa se cujem preko vibera😊
2023 02 19
1 2