Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PREVARANTJos jedan FashiongirlVa!!!

i naravno da je providno da je prevarant kad je sa 2000 spustila na 1300 :D i da nisam imala informaciju da su te cizme prodate procitala bih je...Procitajte njen smesan odgovor za neslanje paketa − Jeja1201 pre 1 sati Prevarant!!!platila sam ti cizmice a nisi ih poslala,nemas ni dokaz da su poslate,a sa drugima se idalje dogovaras da ih prodas!!!a pare ne vracas!!! FashiongirlVa komentari: Draga baka mi je umrla .Poslala sam drugaricu da posalje, rekla je da ce poslati, izvini desilo se. Ako nista vraticu ti pare posalji mi u inboks podatke za post net. Izvini. :((
2013 09 21
u toku caskanje sa njom Jeja joj takodje pisala ali naravno nije dobijala nijedan odgovor pa mi je fashiongirlsVa skapirala da je provaljena i napisala sledece : FashiongirlVa , pre 14 sati A dragaa pitala si za cizmicee ja mislila za stiklicee.. One su prodate :((( tek sada vidim pomesala sa majako , pre 14 sati poslala sam ti sliku cizmica sokiran pozdrav ,hvala FashiongirlVa , pre 14 sati Izvini, proluupala sam
2013 09 21
Plac,Plac,Plac [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:tuzan] [:plakati] [:plakati] [:vrtoglav] Ma ovo je strasno,sto kaze Jovana,imate podatke pa je navatajte u Va,probajte da dobijete svoje stvari/novac nazad ili jednostavno pustite sve...ne znam sta da vam kazem [:sokiran]
2013 09 21
opa odo brzo u poštu povući moj paket,sad sam odnela,jer sam s tom devojkom trebala da se menjam za te nike čizme.sad vidim da je prevarant i da ih je navodno prodala drugoj devojci.devojke hvala puuunooo.
2013 09 21
nema na čemu ,postala sam inspektor Draguljče [:smejuljiti] mala je namazana ,i nece dobro proci ako ne vrati novac,a najbolje da joj ovu temu posaljemo u inbox pa nek se pripremi [:isfrustriran]
2013 09 21
sve vise prevaranata na ovom sajtu....naravno kad nikome ne moze da se udje u trag sa ip adresom.....to je cena besplatnog sajta..... [:vrtoglav]
2013 09 21
VeljkoJano ti znas njene podatke,posto ste radile zamenu,pa napisi ostalim clanicama adresu (u inbox) [:lepota]
2013 09 21
Moze,moze,tj.treba probati,moja drugarica je bila prevarena od neke klinke pa smo dosli do fixnog broja,mama se javila i sokirala kad smo rekle cime joj se cerka bavi i da obavezno vrate dzmeper,bla,bla da ne duzim i naravno vratila je [:isfrustriran] [:smejati]
2013 09 21
pa naravno da ce morati da vrati jer smo ovde da se medjusobno pomazemo u slucaju prevara [:osmeh] [:lepota]
2013 09 21
nije dozvoljeno na sajtu iznositi podatke,to prosledi u inbox prevarenim clanicama,sad izbrisi ,a mi smo zapisale [:lepota]
2013 09 21
VAŽNO ZA SVE OSTEĆENE (PREVARENE) KUPCE bez obzira odakle su ako je PREVARANT IZ SRBIJE !! INFORMACIJA IZ PRVE RUKE !! ŠTA RADITI U SLUCAJU PREVARE ?? - prijaviti policiji -> Sluzbi za visoko-tehnoloski kriminal u vasem mestu -priložiti fotokopiju dokaza o uplati U tom slucaju preko INTERPOLA služba traži međumesnu pravnu pomoć, odnosno proverava se lice iz Srbije i procesuira se ( privodi ispiruje .. hapsi) ZA PREVARENE IZ SRBIJE POSTUPAK JE ISTI KAO GORE NAVEDEN ZA STRANE DRZAVLJANE ALI PRIJAVA SE PODNOSI U SUDU -> NA PISARNICI SUDA PRIJAVA SE UPUCUJE TUŽILAŠTVU ZA VISOKO-TEHNELOSKI KRIMINAL. Sluzba daje nalog policiji ( Sluzbi za visoko-tehnoloski kriminal) i dolazi se do podataka i privodjenja PREVARANTA !!
2013 09 21
privodjenje na kukovo leto,ne bave se ni vecim razbojnistvom i kriminalom a kamoli sitnim prevarama na krpicama..ali nista vas ne kosta da probate :)
2013 09 21
ako se ne varam sada krecu sa akcijom za preko 15 000 , naravno ukoliko gresim neka me neko ispravi. ali druga strana je ta, sto ih realno bas briga za prodaju preko interneta jer ovde retko ko izdaje racun. drugim recima vid prodaje na crno.
2013 09 22
u pravu ste, ali ako ih ima vise prevarenih od iste osobe preci ce cifru dovoljnu za postupak
2013 09 22
Ja sam trebala da radim razmenu sa njom za iste te cizme [:uplasen] [:uplasen] [:uplasen]
2013 09 22
1 2