Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Pitanje u vezi postavljanja oglasa

Pozdrav devojke.. Postavila sam lot od 3 gel laka za nokte, set je nov i cena je bila za ceo set.. Ovo je slika ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/77b0bc2dde75c20ad38f21478c13416b.jpg) Sta moze biti lose pa mi je oglas obrisan? Da li postoji mozda neko posebno pravilo za postavljanje lakova? Ako neko zna bila bih mu zahvalna.. ❤
2023 03 04
Postoji. Treba slikati da su lakovi u roku, bar kod i šta ti ja znam. Postavljala sam i ja neko ulje za kosu, redovno su ga brisali uprkos svemu :D tako da, pravi odgovor je - ako se ne sviđate adminu, oglas se briše :D
2023 03 05
Obavezno batch i rok, ako je starija kozmetika od 2 godine briše se,takođe se briše i ako nemate pored toga i polovnu kozmetiku na profilu u ponudi.. Ja sam odustala od kačenja kozmetike na sajtu,redovno mi se brišu oglasi jer uglavnom teško slikam krupno rok trajanja,ne vidi se kako treba.. i pravo mi je gubljenje vremena..
2023 03 05
preporuka za Kupujem prodajem, tamo ide mnogo bolje kozmetika i nemaju tako rigorozna pravila.🌸
2023 03 05
Hvala devojke 😊 Nije starija, samo sto sam postavila i obrisan je.. Pitala sam admina gde gresim i sta bi trebalo da ispravim ali nisam dobila odgovor (makar ne za sada).. Dodala sam slike sa rokom, nadam se da je sada sve ok.. A sto se tice batch-a ne bih znala koji je.. ali se svakako vidi marka proizvoda i da su proizvodi u roku.. Inace, juce mi je u apoteci farmaceut ponudio mleko za telo Uriage koje je bilo 400ml za 1000 dinara i ja pitah da li je to nesto pred istek roka i ona kaze da.. do 1. aprila je rok i ja nisam zelela da ga kupim jer necu stici da potrosim 400ml za manje od mesec dana.. Gde se ona nadovezala da je pre neki dan prodala neki proizvod sa istekom roka jer je kupac rekao da mu ne smeta i da je i ranije kupovao tako sa isteklim rokom (pod parolom - nije ovo pasteta 🤣) Tako da zvanicno u apoteci prodaju proizvode sa isteklim rokom a ovde je izgleda potreban izvod iz maticne knjige rodjenih proizvodjaca da bi se oglas postavio 😂 @Ejndzi - nisam sigurna da sam bas razumela.. Dakle, ako imam samo novu kozmetiku za prodaju ne mogu da je postavim i prodam jer nemam polovnu? Koje je to pravilo? 🤔
2023 03 06
> LoolaA: > Hvala devojke 😊 > Nije starija, samo sto sam postavila i obrisan je.. > Pitala sam admina gde gresim i sta bi trebalo da ispravim ali nisam dobila odgovor (makar ne za sada).. > Dodala sam slike sa rokom, nadam se da je sada sve ok.. > A sto se tice batch-a ne bih znala koji je.. ali se svakako vidi marka proizvoda i da su proizvodi u roku.. > Inace, juce mi je u apoteci farmaceut ponudio mleko za telo Uriage koje je bilo 400ml za 1000 dinara i ja pitah da li je to nesto pred istek roka i ona kaze da.. do 1. aprila je rok i ja nisam zelela da ga kupim jer necu stici da potrosim 400ml za manje od mesec dana.. > Gde se ona nadovezala da je pre neki dan prodala neki proizvod sa istekom roka jer je kupac rekao da mu ne smeta i da je i ranije kupovao tako sa isteklim rokom (pod parolom - nije ovo pasteta 🤣) > Tako da zvanicno u apoteci prodaju proizvode sa isteklim rokom a ovde je izgleda potreban izvod iz maticne knjige rodjenih proizvodjaca da bi se oglas postavio 😂 > @Ejndzi - nisam sigurna da sam bas razumela.. > Dakle, ako imam samo novu kozmetiku za prodaju ne mogu da je postavim i prodam jer nemam polovnu? > Koje je to pravilo? 🤔 Vi ste potpuno u pravu! I rekli ste suštinu - DA, ovde je potreban izvod iz matične knjige! Potpuno nepovezana pravila koja samo teraju članice da oglase i ne postave.
2023 03 08
Da, ima to pravilo negde u forumu.. Meni je admin poslao upozorenje kada sam imala samo jedan oglas sa novom kozmetikom i naravno oglas je obrisan... Ne znam šta bih vam rekla,ja kozmetiku već duže vreme ne kačim jer ne mogu da se bakćem oko tih pravila, na kraju svakako bude obrisan kroz pola sata,a treba prodati i ostalo.. 😓
2023 03 08
Ako to pravilo i postoji trebalo bi da stoji gde i ostala pravila, zar ne? 🤔 Kako ce neko ko prvi put koristi sajt da zna gde da pretrazi 😆 jooj.. bas bzvz.. A ako je ovo pravilo i tacno - posto u sustini nema logike, (da ne moze nova kozmetika bez polovne) daj da postavim nekoliko polovnih proizvoda pa da ostanu i novi 😂
2023 03 08