Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Trazim stranicu za bebeće stvari

Pozdrav, interesuje me da li neko ima neki sajt/stranicu (fb,instagram i sl) da mi preporuci,da prodaju dobru,pamucnu bebecu garderobu? nasla sam stranicu na Instagramu koja prodaje bebece stvari 100% pamuk kao iz Jungle Baby, samo po nešto manjim cenama ali nemaju prevelik izbor... pa ako ima neko preporuku da je kupovao i zna da je kvalitetno,da bacim pogled :)
2023 03 09
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c797bd338d68b81617e8c26c5424f8a8.jpg) Kupih u Jungle Baby i jutros vidim isto, cena za 400din manja, ali nemaju prevelik izbor pa mi dodje na isto sa poštarinom.. :)
2023 03 09
da naglasim samo da mi treba stranica koja ima ispisane cene jer me uzasno iritiraju prodavci koje bih morala 100x da pitam za cenu 100 različitih stvari.. 😬
2023 03 09
Ćao, nije baš odgovor na tvoje pitanje ali pošto sam tetka u bebećim vodama, možda mogu da te posavetujem. Naše iskustvo sa online kupovinom sa fb i ig nije baš sjajno. Za majsku bebu najbolje su se pokazali bodići i zeke iz Sinsay i waikiki i Pepco (ali sinsay i waikiki imaju online porudžbine) mekan je pamuk, dobro podnosi pranje i bebi je bio udoban nikakve iritacije, odlično za svaki dan i brzo presvlačenje. Imao je on i "fensi" stvarčica iz HM, lindex, jungle baby ali ta mala stvorenja tako rastu da im za mesec dana ista stvar ne odgovara.
2023 03 09
Ne znam jel si se porodila ili tek trebaš ali savet ti je da ne gomilaš robu pre rođenja. Jer "velika beba" od 5kg na ultrazvuku mnogo lako ispadne mrvica od 3.5kg 😂 a mrvice ispadnu džinovi od 4.5kg 😂
2023 03 09
> loving1210: > Ne znam jel si se porodila ili tek trebaš ali savet ti je da ne gomilaš robu pre rođenja. Jer "velika beba" od 5kg na ultrazvuku mnogo lako ispadne mrvica od 3.5kg 😂 a mrvice ispadnu džinovi od 4.5kg 😂 Bukvalno ista prica kod mene za sina, jao pa beba ima oko 3 kg do 3200. Odem na porodjaj rodim dete od 4 kg okruglo i glava bas veca, sin mi je bio u sobi najkrupnija beba i najglasnija 🤣🤣🤣 Za drugo curicu videcemo 🤣🤩
2023 03 09
Sto se tice stvari ja sam kupila 2 zekice jednodelne sa kapicom u butiku iz mog mesta i jedan komplet. Kasnije sam kupovala u aksi se sto mi se svidelo.. nekim stvarima sam bila zadovoljna nekim ne. Onda sam otkrila odlican butik kod mene u kraju i tu oblacila malog tipa pantalone, pidzame, bodi, u lidlu su carapice odlicne i u sinsay sam prezadovoljna a ni pepco nije los kupovala sam po nesto i ok je 🙂 nikad nisam preko neta kupovala jer sam se plasila pogresice, los materijal itd najbolje licno opipas vidis cak sam i probavala detetu dukseve, pantalone i jakne tako cu i sa malenom. Imam iskustvo prvog deteta za drugo ce valjda biti lakse 💖 🙂 pozdrav
2023 03 09
n_and_r kutak na insta, provereno dobra garderoba... Pamuk im je prelep i cene su korektne... 😊
2023 03 09
Necemo gomilati posto ce verovatno i dobiti dosta,dosta nasledjuje od tetkinog malisana,a kupila sam mu dve kombinacije u dve velicine za izlazak iz porodilista, ali kapiram da kasnije necu moci toliko da izlazim pa bi mi vise odgovarala online trgovina. Bila sam u pepcu,nije mi se svideo materijal,dosta je krut nekako.. kaze mi danas zaova da ce se srediti pranjem i peglanjem,pa kupih jednu benkicu da proverim.. nije ni neki izbor za bebe,decake. Ova str n_and_r deluje da ima dobru garderobicu, pa cu ih pratiti da budem u toku,hvala za predlog. Hvala svima na predlozima i savetima. Baciću baš pogled u Sinsay i Waikiki,njih sam totalno zaboravila, a Lidl ima stalno redove i gužve,kako me niko ne pušta nigde sa stomakom do zuba, teško da ću zalaziti tamo još dugo vremena..😀
2023 03 09
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/32e1f978828841b6840cd0a8555079ba.jpg) Sve po 400,500 din. 🤗
2023 03 10
> Ejndzi: > Necemo gomilati posto ce verovatno i dobiti dosta,dosta nasledjuje od tetkinog malisana,a kupila sam mu dve kombinacije u dve velicine za izlazak iz porodilista, ali kapiram da kasnije necu moci toliko da izlazim pa bi mi vise odgovarala online trgovina. Bila sam u pepcu,nije mi se svideo materijal,dosta je krut nekako.. kaze mi danas zaova da ce se srediti pranjem i peglanjem,pa kupih jednu benkicu da proverim.. nije ni neki izbor za bebe,decake. Ova str n_and_r deluje da ima dobru garderobicu, pa cu ih pratiti da budem u toku,hvala za predlog. Hvala svima na predlozima i savetima. Baciću baš pogled u Sinsay i Waikiki,njih sam totalno zaboravila, a Lidl ima stalno redove i gužve,kako me niko ne pušta nigde sa stomakom do zuba, teško da ću zalaziti tamo još dugo vremena..😀 Mila moja znas sta ja radim kad sam u lidlu sa detetom muzem i stomakom koji se vidi. Odem kod portira i kazem mu svasta da nema smisla trudna zena sa detetom da ceka sram ih bilo itd da vidis kako se otvara kasa samo za mene 🤣🤣🤣 probaj 😉
2023 03 12
Izbor za dečake je svuda 3x manji nego za devojčice to se navikni. Bodici su dosta jednostavni za dečake svuda, ali kad ti to presvučeš 3x dnevno onda shvatiš da nije bitno da budu posebno slatki 😂 u tim prvim mesecima otprilike na mesec dana bi dečko prerasao garderobu. U pepcu ima ona organic linija ona je baš mekana. Waikiki sinsay su odlični, stvarno, sve mame koje ja znam tamo oblače bebe to se toliko brzo iznosi, da je glupo davati nešto više novca. onda mnogo mama naručuje sa next sajta! Uopšte nije skupo a svi su zadovoljni. Nema carine ispod 50e Baš lep pamuk. Iskreno to naručivanje sa ig i fb je baš lutrija i nit je zakonski uređeno, nit znaš kakva je kontrola, gomilu tih kompleta sa tih profila možeš naći na aliexpress, a sve je kao "domaće" "organsko" "novo" a zapravo ili turski šverc ili kineski. Koliko toliko su stvari iz regularnih radnji prošle kontrolu kvaliteta i znaš iz iskustva da nisu problematične.
2023 03 13
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/fa07678f3abe0bedb4e23f739dad714a.jpg) Evo primer ima da naletiš na ove "kvalitetne" bodiće sigurno negde na ig fb
2023 03 13