Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Da li je neko koristio ovaj proizvod za depilaciju

Vec duze vreme razmisljam da kupim ovaj proizvod na instagramu mi stalno izlazi reklama ali sam skepticna pa bi mi jako znacilo vase misljenje💗 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e238e2e44b69d3fb607e052cb4d1ac72.jpg)
2023 03 09
Ja nemam, ali vidim i puno njih koji kupe pa prodaju, sto znaci da... Kupila sam depilator philips od 3200 koji koristim vec 4 god, i skoro da sam uništila dlake skroz. Malo pretrpis bol i rešis ih se.
2023 03 09
Da, da i meni se pojavljuje ta reklama. Bas me zanima da li je neko probao... ovo bas izgleda kao neka magija... :)
2023 03 09
> jana16: > Ja nemam, ali vidim i puno njih koji kupe pa prodaju, sto znaci da... Kupila sam depilator philips od 3200 koji koristim vec 4 god, i skoro da sam uništila dlake skroz. Malo pretrpis bol i rešis ih se. Mislim da je to najbolja ideja, hvala na savetu🙂
2023 03 09
Moja sestra je narucila pre par dana, odlicno je! 😇
2023 03 09
Narucila sam sa _floerty_ instagrama, super radi bas sam zadovoljna. Ima dosta kineskih kopija, za floerty znam da su ekstra iz iskustva
2023 03 10
Ja sam probala, prezadovoljna sam, apsolutno sve skida. Samo je fora da se laganim pokretima trljate, odnosno skidate, ukoliko preterate zna da oguli kozu skroz☺️
2023 03 12
> nale555: > Ja sam probala, prezadovoljna sam, apsolutno sve skida. Samo je fora da se laganim pokretima trljate, odnosno skidate, ukoliko preterate zna da oguli kozu skroz☺️ Od koga ste porucili i cena? Da se ne uhvatim za neku kopiju koja ne vrsi posao🙃 Dlake su mi nocna mora...
2023 03 15