Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Koje je vase misljenje o poklanjanju ovde?

Pre sam stalno ovde poklanjala. Nije me mrzelo da idem svakog dana do poste cak i kada su pokloni za slanje u pitanju. Kad mi auto ne bi bio tu, nosila sam kese i kese pesaka do poste. A onda sam nekako izgubila tu motivaciju, i pocela da ostavljam kese pored kontejnera, lakse mi je, nema slikanja, merenja, pakovanja, cekanja redova u posti. Za sta se vi odlucite pre?
2023 03 10
Lepo staviš poklon uz kupovinu ili jednostavno pokloniš ovde nekoj dragoj osobi …bar ja tako radim
2023 03 10
Ja šaljem poklone uz kupovinu uglavnom😊
2023 03 10
> Danijela234: > Ja šaljem poklone uz kupovinu uglavnom😊 Daa i ja, to nekako obožavam 😍
2023 03 10
Ja sam isto ranije poklanjala ali sada mi je mrsko za to da idem u postu i saljem cc paketom jer su radnice bas neljubazne i cokcu nesto stalno kada kazem CC. Uglavnom poklanjam drugaricama, a par puta sam i pravila licitaciju za stvari koje ne nosim i koje su mi tesne, dodje mi 7,8 drugarica, sve pokupuju po simbolicnim cenama, ja se resim stvari i malo zaradim, one zadovoljne kupovinom i svima lepo.
2023 03 10
….ne jave ni da li im je stiglo, o jednom “Hvala” i o utisku i da ne govorim. Nama nije teško ni da spakujemo, odemo do pošte, čekamo u redu….a njima je teško da se zahvale. Upravo mi se desila takva situacija, zbog toga i ne volim ovde da poklanjam. Daš nekom iz komšiluka, odneseš u Crveni krst, ostaviš pored kontejnera….i ne boli te glava.
2023 03 10
Kada primetim da je članica super kul, obavezno ubacim neki poklončić uz kupovinu. Samo poklon više ne. Desilo mi se pre par dana da NAKON uplate samoinicijativno platim ptt znači nikakvu korist nemam od toga,a članica je samo dodala još jednu stvar za iznos ptt-a i nisam dobila čak ni "hvala" na kraju (a stvari sa etiketom,plaćene troduplo više,poslednja moda i sigurna sam da nije bilo nezadovoljstva..). Iz istog razloga ne dajem ovima što prose po ulicama npr,daš prst,a oni hoće celu ruku. Ne prodajem poklon za utisak, ali nigde zahvalnosti.. Često su tražili i paket stvari da preuzmu lično, a meni na profilu i u opisu poklona lepo piše da sam (tada) 8.mesec trudnoće i da ide kao cc, pa ako im je mnogo da daju 200din na ptt a dobiju paket garderobe i nije ih sramota da traže lično, onda zaista ne znam.. Često sam išla samo zbog poklona u poštu, čekala red i čini mi se da su ljudi ranije bili zahvalniji.. Ljudi su umorni,nervozni,otupeli na osećaj za druge,više ne prepuštamo ni trudnice u redu,starije da sednu,klince da pređu ulicu.. Tužno ali istinito...Oglasiš pantalone za poklon, onda se jave pa traže i još nešto da povučeš iz prodaje i pokloniš, svega ima..Sada radije nosim u Beta udruženje za pse, ljudi lepo to prodaju, psi dobiju klopicu, budu zahvalniji i svima lepo. 🙈
2023 03 11
Razumemo se potpuno, upravo sam na sve to i mislila kad sam pokretala temu. Secam se kad sam otvorila profil 2017. isto je bila neka tema o poklanjanju gde su neke clanice napisale da stave pored kontejnera. Tada mi je bilo cudno. Sada kako sam i ja postala umornija od nekih stvari sve shvatam. Mnogo manje energije se potrosi kada se na taj nacin rascisti visak.
2023 03 11
Ja volim da poklanjam. Poklanjala sam dosta knjiga, nakita i garderobe i nije me mrzelo da slikam, postavljam i merim. Do sada su sve clanice uglavnom bile ljubazne. Planiram da ponovo pocnem da poklanjam ovde na krpicama iako jeste lakse ostaviti pored kontejnera, ali nekako mi je draze da kada znam da je nesto u odlicnom stanju poklonim nekom ovde jer znam kako je to kada ne mozes sebi da priustis nesto. Uvek se osecam lose kada bacam stvari za koje znam da su u super stanju i neko bi ih rado nosio jos dugo.
2023 03 12
Kod mene uz svaku kupovinu devojke biraju poklon
2023 03 12
Sve sto procenim da je odgovarajuca veličina i stil osobe koju dobro poznajem, a znam da nije iskljuciva po pitanju novog sa etiketom, ponudim joj da uzme ili joj spakujem i to bude uglavnom više komada. Humanitarno šaljem proverenim osobama, koje npr imaju više dece i ja imam u tim veličinama da spakujem veliku kesu ili džak. Uz to spakujem i odraslim osobama šta imam očuvano u tim veličinama. Pored kontejnera ostavljam samo oštećene stvari, uglavnom nemam garderobu za bacanje. Na sajtu poklanjam uz kupovinu ako imam adekvatno i ne pakujem nešto sto nema veze sa mozgom, nego gledam velicinu i stil, tj ako osoba nema vintidz garderobu u omiljenima, neću joj poslati bluzu iz 1960.npr ili ako kupuje xl, necu joj poslati xs, sem ako nije bas veći model- oversized. Ako osoba kupuje za sebe garderobu, a ima u omiljenima dečije veličine, nekad spakujem odredjenu velicinu za decu. Neke članice su bile nezahvalne po pitanju poklona u smislu da se nisu javile da su preuzele i zahvalile se, a dobile su brendirane kvalitetne komade u super stanju, tako da ovde ne poklanjam odavno nepoznatim osobama. Jednom sam poklonila par stvari članici i ona mi se zahvalila tako da sam bila bas prijatno iznenadjena, poslala mi je dva divna ručna rada koja nisam očekivala, to je npr bas lep gest i to je ovde jako retko, čak mi je bilo krivo sto se mučila, jer sam očekivala samo da napise da je preuzela i da se zahvali
2023 03 12
Nije lako više ni pokloniti nešto. Par puta sam objavila u temi za poklanjanje, interesovale se članice i posle svih mera i slika ni hvala da kažu. Samo nestale. Tako da, poklanjam samo prijateljima. I naravno centrima za osobe kojima je zaista potrebno.
2023 03 12
Nazalost vise ne jer te posalji 101 dodatnu sliku pa mere pa licno Preuzimanje itd itd. Za prodaju toliko upita ne dobijem koliko za poklon 😂😂😂😂😂
2023 03 13
Ja sam skoro prodala neke stvari i poslala devojci jedan prsten sa profila na poklon, nije ni spomenula niti se zahvalila, mozda je mislila da sam poslala greskom, pa da ne trazim nazad 😂😂😂😂 Raznih ljudi ima 💁‍♀️
2023 03 15
Ja sam misljenja da je najbolje pokloniti nekome ko stvar ima u omiljenim predmetima..onda nema greske..
2023 03 18
1 2