Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Ideje za uspešniju prodaju

Help! Obrisala sam sve stare stvari kako bih ih ponovo postavila, dodala mnogo više artikala, sve ponovo slikala i detaljno opisivala i opet je jako malo pregleda. Da li imate savet za bolju vidljivost i promociju na sajtu ? Hvala ♡♡♡
2023 03 13
Predji na kp ovde leba nema 😘 Ja sam brze prodala na kp paket stvari sto su bile okacene ovde par meseci. Oko kp jedini problem sto na svakih 30 dana moras da obnavljas oglas ali je besplatno a imas i opciju da prekoracis neki kao minus i oni ti na mejl posalju uplatnicu ti uplatis malo vise novca i stavis da oglas bide vidljiv 30 dana tako sam ja uradila i ode visak stvarcica. Jbg mozes i tamo objavljivati 5 stvari besplatno pa sacekas malo pa opet okacis par stvari zbog pregleda. Veujem da je ovaj sajt pre lepo funkcionisao ali sad zadnjih nekoliko meseci uzas. Probaj i lalafo tu sam prodala mantil. Ali i lalafo je jako spor,kao i halo oglasi i sasomange. Moje neke licne preporuke. Vise ne prodajem stvari koje imam ostace na mom profilu ako nekad nekad neko bude zeleo da kupi ali tome se nadam svega 5% da ce se desiti. Pozdrav draga 😘
2023 03 14
> Zorana333: > Predji na kp ovde leba nema 😘 > Ja sam brze prodala na kp paket stvari sto su bile okacene ovde par meseci. Oko kp jedini problem sto na svakih 30 dana moras da obnavljas oglas ali je besplatno a imas i opciju da prekoracis neki kao minus i oni ti na mejl posalju uplatnicu ti uplatis malo vise novca i stavis da oglas bide vidljiv 30 dana tako sam ja uradila i ode visak stvarcica. Jbg mozes i tamo objavljivati 5 stvari besplatno pa sacekas malo pa opet okacis par stvari zbog pregleda. Veujem da je ovaj sajt pre lepo funkcionisao ali sad zadnjih nekoliko meseci uzas. Probaj i lalafo tu sam prodala mantil. Ali i lalafo je jako spor,kao i halo oglasi i sasomange. Moje neke licne preporuke. Vise ne prodajem stvari koje imam ostace na mom profilu ako nekad nekad neko bude zeleo da kupi ali tome se nadam svega 5% da ce se desiti. Pozdrav draga 😘 Beskonačno hvala! nadala sam se da neću morati sve ponovo da postavljam 🙃KP mi deluje nekako nepregledno, ali nisam razmišljala o postavljanju paketa, sviđa mi se ideja :")
2023 03 14
Probaj nemas sta da izgubis samo da dobijes i da se otarasis stavri koje ne nosis. Nema na cemu draga pozz 😘😘😘
2023 03 14
Meni se na kp ne prodaje skoro ništa žensko i ima po 1, 2 pregleda dnevno. Iskustva su različita... 😁 Ovde se traže određene marke i najnovije kolekcije po tri puta manjoj ceni nego u radnji i slično, tako da je sve teže nešto prodati. Probajte i na limundu. Tamo se plaća provizija tek kad se proda nešto, a ne kao na kp. Na kp nema garancije da će se išta prodati, a treba da se plati za više oglasa. Inače na kp ide više muška garderoba i stvari za kuću. Ako ne ubacujete više ništa, bar budite aktivni ovde na forumu, jer stvari brzo zapadnu, pa teško da će neko doći do njih posle određenog vremena.
2023 03 14
Postavis na svim sajtovima pa negde ces prodati xD Ja evo sad prodala jednu stvar na limundu jednu ovde jednu na Kupujem Prodajem i jedino tako ide inace samo prodavati na jednom sajtu nista od toga. Prodala nesto na limundu usla ovde da obrisem stvar kad ono vec obrisana ko zna kad od strane admina samo nisam ni primetila x-)
2023 03 14
Ja sam prodala prosle nedelje dva predmeta, a nisam kacila nista do veceras neko duze vreme. Prosto, neke stvari zapadnu kupcima za oko iako stoje neko vreme ovde, pa procesljaju listu zelja i kupe. A kod novopostavljenih predmeta, zapazam da odmah odlaze Zare po nizim cenama od uobicajene
2023 03 14
> bloodytears: > Postavis na svim sajtovima pa negde ces prodati xD Ja evo sad prodala jednu stvar na limundu jednu ovde jednu na Kupujem Prodajem i jedino tako ide inace samo prodavati na jednom sajtu nista od toga. Prodala nesto na limundu usla ovde da obrisem stvar kad ono vec obrisana ko zna kad od strane admina samo nisam ni primetila x-) Koliko predmeta je dozvoljeno da se postavi na limundu? Meni posle 7 predmeta cini mi se, ne dozvoljava da postavljam vise. Ima par stvari na aukciji i par sa fiksnom cenom. 🤔🤔 Na KP znam da moze 30 pa cak i ako prodate sve dok ne istekne 30 dana od postavljanja ne prihvata nove. I obrni okreni krpice su za puno malih predmeta najbolje ovamo se vise isplati nesto krupnije odnosno skuplje 😄
2023 03 18
@cacaNi Maksimalan broj postavljenih predmeta na limundu: ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f7ac95a2b08936e9a2faa96b838649ff.jpg)
2023 03 18
> REASHOP: > @cacaNi > Maksimalan broj postavljenih predmeta na limundu: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f7ac95a2b08936e9a2faa96b838649ff.jpg) Ahaaa, dobro posteno 😄. Hvala Vam puno ipak trebam da proucim pravila a ne da se naslepo cudim zasto nece "da radi". Nisam ranije koristila limundo a i na drugim sajtovima sam se skoro aktivirala ima novina dosta. Hvala jos jednom. 😊😇
2023 03 18