Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Češate li se?

Popularna vest od jutros da inspekcija ceslja Zarine prodavnice zbog nekoliko slucajeva osipa koze nastalih nakon nosenja njihove odece. Ima li neko medju vama neposrednog iskustva sa Zarinom sugavom odecom (izvinjavam se na ruznom izrazu) s obzirom da je ovde ZARA, slobodno mogu reci, najtrazeniji brend, ili mislite da je sve samo propaganda? 🤦🏻‍♀️
2023 03 14
Ne verujem, kvalitet opada. Za Zaru nemam iskustvo ali od Legend pantalona sam imala osip. Ispostavilo se da zbog farbe koju koriste na veštačkim materijalima.
2023 03 14
Ja sam bas dobila osip pre nedelju dana, kada sam probala neki top u njihovoj prodavnici, ali mislim da je od sintetike reakcija jer se povukla čim sam skinula 😬
2023 03 14
Ne znam zasto svi traze Zara odecu,bas nista nikada kupila nisam ,niti prodajem jer mi se ne svidja,svaka moja stvar je i lepsa i kvalitetnija od Zara odece,a posebno sada kada Zare imas po Kosovu koliko hoces za male pare,svi kao Zara,Zara,a sve fals😂
2023 03 14
Ja verujem da je problem sa tim osipom posledica nekih materijala koji su sada pusteni, a ne da je neko preneo sugu. Suga se ne prenosi bas tako lako preko garderobe, da jedna sugava osoba moze da izazove epidemiju. To znaci da je trebalo istu stvar resom da probava xy osoba. Takodje i da oni kao Zara ne paze da posle probe dezinfikuju. Bukvalno sam sigurna da su neke materije u preradi materijala te koje su izazvale osipe i da se Zara ovim pere kriveci svoje kupce, jer ako oni kazu da su fejlovali, promet ode u debelo minus.
2023 03 14
I u Crnoj Gori isti problem ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/5039d230e74dc88f8cc8edc17ec51c3c.jpg)
2023 03 15
Znaci, moja teorija skroz ima smisla. Njima je neka hemikalija u visem procentu i krive svoje kupce umesto da priznaju propust. Mada, svako ko je kupio neki proizvod u skorije vreme bi onda imao prava na tuzbu i to bi bilo puuuuuno para odstete.
2023 03 15
Svakakve hemikalije su u novoj garderobi, moja ćerka se osula od novih farmerki koje nisu iz Zare i sa dečijeg su odeljenja
2023 03 15
Uzas. Ja kad dodirnem materijal komada odece koji ide direktno na telo i osetim da je neka plastika, ni ne pokusavam da je probam, znam da cu se uzariti
2023 03 15
U Teranovi sam probala farmerke i osip po nogama! Sta je ovo ljudi🙈🙈
2023 03 15
Da li uopste iko kontrolise hemikalije na odeci... Ako da, onda je ovo propust nase inspekcije...
2023 03 15
Primetila sam da je sve losiji i losiji kvalitet svuda. H&M, Waikiki, bar decije sto sam kupovala. Komsinica se zali da kada opere stvari imaju neki cudan miris, omeksivac kao i da ne prima. A i to sto je od recikliranog materijala mi je u startu fuj. Posebno za decu. Sada sam presla na porucivanje iz Engleske, ipak je njihovo i nase trziste nebo i zemlja a za bebu bar da biram kvalitetno i sigurno.
2023 03 15