Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Plavusee, ima li vas? Pomoc

Cao, devojke.. Zelim da se ofarbam u bebi plavo, nikako da vuce na zuto. E sad, ja sam crvenokosa, prirodno tamno smedja, i stavljam syoss skidac kad hocu da izvucem vatreno crvenu. Skidac sam drzala dok ne pocne da zuti, duze nisam, jer mi nije bilo potrebno, pa ne znam ni da li bih mogla doci do neke svetle nijanse. Koju bih farbu mogla uzeti, u slucaju da ostane zuta posle skidaca, a da mi boja ispadne ovakva? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e0ff93f8a7c78e1d189074f055de86d9.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/25057b44e3c36f0689e1068285f493ca.jpg)
2023 03 15
Freelimix 12.11 sa 9% hidrogena. Ja je kupujem u Alexandar cosmetic
2023 03 15
Nece nista pomoci jer farba, ni toner, ne prosvetljuju. Mozes samo da blajhas kosu i kad bude bila bledo zuta, tek onda mozes farbom da postignes željenu boju. Farbom mozes samo ostetiti kosu ako nije dovoljno svetla za odredjenu nijansu
2023 03 15
> DesertRose666: > Freelimix 12.11 sa 9% hidrogena. Ja je kupujem u Alexandar cosmetic Hvala ❤️
2023 03 15
> dorypay: > Nece nista pomoci jer farba, ni toner, ne prosvetljuju. Mozes samo da blajhas kosu i kad bude bila bledo zuta, tek onda mozes farbom da postignes željenu boju. Farbom mozes samo ostetiti kosu ako nije dovoljno svetla za odredjenu nijansu To sam i mislila, ali umesto blansa, ja koristim syoss skidac boje, i skine mi lepo, samo sto sam se farbala u crveno, pa nikad ga i nisam nesto dugo drzala da vidim do koje nijanse prosvetli kosu. Pa me zato i zanimalo koja farba bi lepo pokrila to zutilo.
2023 03 15
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/752c387521515216691566f02d342a02.jpg) Moja je ovakva uz farbu i hidrogen od 12%, ali prirodno sam plava bez crvenog pigmenta. Ako imaš dosta crvenog pigmenta i tamnu kosu bolje odustani od te boje jer će ti žutilo uvek izbijati posle par pranja i uništićeš kosu.
2023 03 15
Imam, prirodno tamno smedja. Onda verovatno ne bih mogla ni da izvucem, jer ti na tvoju svetlu koristis 12% hidrogen, onda tek na mojoj bi bio haos. Ja sam moju vec unistila. Mislila sam da je to malo lakse, jer bih je onda samo vezala u rep, tacnije ona nadogradnja rep. Ali me je brinulo to zutilo, i pretpostavljala sam da ce da izbija sve vise posle pranja.
2023 03 16
Ja imam prirodno braon kosu, farbala sam se kod frizera(kao pramenovi) u plavo, i izašla sam žuta, iako sam se sama farbala pre toga i čak i ispadala manje žuta. Najbolja stvar koja meni ubija žutilo je gencijana vajolet, iz Lilija meni top. Pomešam sa šamponom ili maskom i držim par min, sa šamponom duže, sa maskom kraće i ubije žutilo skroz. Od toga koliko je staviš zavisi i koliko ćeš držati, ako prekratko može da se ne desi ništa, ako predugo opet možeš ispasti siva ili ljubičasta, ali to se ispira Meni je to top, samo je potrebno vreme da se uđe u štos
2023 03 16
Moze i prirodno crna da stigne do platinaste, ali samo u slucaju da nije farbana. Jedino da sacekas 3 god, to i ja radim sada, frizer sam, ali nemam mnogo izbora ukoliko zelim da ostanem sa kosom na glavi.. Pogotovo se cuvaj frizerki koje nemaju iskustva, odnosno dovoljno znanja, ja sam godinama sama blajhala kosu i nista mi se nije desilo, jednom sam uradila pramenove kod koleginice i ostala bez kose, a oni bez radnice
2023 03 16
Ajoj problem dok sve zele plavu ja zelim boja slonove kosti ili skroz belu, usprem delimično krajevi budu beli korene zut i tako iznova i iznova. Frizer sam po struci i nema sta nisam probala tako da je ne moguce izvuci uvek zeljenu boju kose a da ne dodje do ostecenja jer uticu razni faktori a velika je zabluda ici kod frizera, probala i unistena izasla... docekacu belu kad osedim ahhahaha
2023 03 16