Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevare na sajtovima

Poslednjih nedelju dana,javljaju mi se razni muškarci da l na sajtu ovde ili na kupujem prodajem,traže mi svoje slike..Čak su mi neki tražili i ime na društvenim mrežama… Malo pre mi je neki muškarac tražio da se slikam u jakni,nakon toga stiže poruka verujem da si prelepa..Budite na oprezu ne šaljite slike nikako..😀
2023 03 21
Ja pre par dana postavila na KP gacice, onako cipkaste, crvene i odmah mi se javlja covek, pita imam li mozda i brus kao komplet, kao hoce da kupi za prijateljicu… Ali kako konverzacija odmice, vidim ja s cim imam posla… 🤣Da nisam ostro stavila tacku i rekla mu da se javi ako zeli da kupi, ko zna gde bi otislo…🤣🤣🤣
2023 03 21
> Anja0404: > Ja pre par dana postavila na KP gacice, onako cipkaste, crvene i odmah mi se javlja covek, pita imam li mozda i brus kao komplet, kao hoce da kupi za prijateljicu… Ali kako konverzacija odmice, vidim ja s cim imam posla… 🤣Da nisam ostro stavila tacku i rekla mu da se javi ako zeli da kupi, ko zna gde bi otislo…🤣🤣🤣 Verujem,tako i meni pre 2-3 dana…
2023 03 21
Prijavite te profile a usput ignorišite i ne upuštajte se u konverzaciju. Slike im ni slučajno ne šaljite. Inače bio jedan ranije na sajtu koji je imao žene 'saradnike' i uz pomoć njih je dolazio do slika.
2023 03 21
Devojke, Pazite se članice https://mojekrpice.rs/dragancegaga-280090 Uplatila je iznos za jaknu na pogrešan račun. Ja sam umesto nje ispravljala grešku juče dva sata, da bi ona meni ostavila negativnu ocenu i svašta pisala... I sve to za iznos od 500 din. Naravno, tužiću je privatnom tužbom. A vi se pazite, i neka svako ispravlja svoje greške. Ja sam htela da izađem u susret, izgubila svoje vreme i iscimala ljude da isprave njenu grešku, sve zbog 500 din...van svake pameti... Trudim se, kao i većina da budem korektna maksimalno, ali zbog ovakvih članica isključivo uplata, pa tek nakon realizacije uplate - slanje. Pozdrav svima!
2023 03 22
ja vidim na sajtu gomilu zena koja se slika u uskim haljinama majicama sa dekolteom pa verujem da salju takve poruke iskljucivo na te adrese ali i nama ostalima moze da se desi koliko vidim ima i nas normalnih u vecem broju malo je degutantno ovo je sajt za prodaju garderobe imate insta i tindere za te svrhe mi ostali slikamo samo stvari neki eventualno na lutki doduse stigla mi je poruka od muskarca kako zeli da otkupi moje nosene cipele i cizme odmah je jasno da je bolesnik...a mozda je i neki prank..naravno da nisam odgovorila nista i obrisala prepisku
2023 03 22
Sto je bolesnik ako hoce da kupi polovne cipele i cizme, jel' su onda i devojke koje kupuju to isto bolesnice? Sta prodavca zanima ko ce nositi nesto sta prodaje? Ja vas ne kapiram, jel' trazite fotke i posle kao dokaz da zaista nose ili fetisuju? Ono sta nudite na prodaju, moze da kupi bilo ko, zar je bitno dal' je musko ili zensko? Imala sam muske kupce, transseksualce, najlakse i najlepse saradnje su sa njima. Da, generalizujem, jer znaju sta hoce i sta nece i jasni su u komunikaciji i upitima, svi do jednog.
2023 03 22
> Mantalija: > ja vidim na sajtu gomilu zena koja se slika u uskim haljinama majicama sa dekolteom pa verujem da salju takve poruke iskljucivo na te adrese ali i nama ostalima moze da se desi koliko vidim ima i nas normalnih u vecem broju > malo je degutantno ovo je sajt za prodaju garderobe imate insta i tindere za te svrhe > mi ostali slikamo samo stvari neki eventualno na lutki > doduse stigla mi je poruka od muskarca kako zeli da otkupi moje nosene cipele i cizme odmah je jasno da je bolesnik...a mozda je i neki prank..naravno da nisam odgovorila nista i obrisala prepisku Hoces da kazes da devojke koriste slike u haljinama kao 'mamac' tinder fazon? Nemamo sve lutke, i odeca mnogo lepse stoji na zgodnoj devojci nego na bezglavoj lutki. Sram te bilo kako mozes tako nesto da kazes..
2023 03 22
e bravo za tebe i muskarce i lutke sve si super skapirala...tuzno prvo lik je napisao ako imate obucu koja je bas bas nosena tim recima ..mislim daj ne lozi se prodavala sam vec muskarcima nemam gender problem ukljuci mozak malo pre nego sto me sva presrecna napadas i ja saljem slike kad mi traze da probam nesto ali ne da mi ispada sve na sve strane citaj malo sta pisem, usko dekolte jel treba da ti jos crtam? koji napadi koje frustracije.....ijaoooo Bozee jesam ti sad ulepsala dan?ajde jos malo nadji mi zarez kako nije dobro stavljen
2023 03 22
Pa, ako ce da izbace svoje sise, nek izbace. Nisu izbacile tvoje, sto to tebe ugrozava? Ti nemoj da se fotkas tako i nemas problem onda. Moze i ja ofinger, i na lutku, na krevet, pod(licno, to ne volim za garderobu).
2023 03 23
> Mantalija: > i ja saljem slike kad mi traze da probam nesto ali ne da mi ispada sve na sve strane citaj malo sta pisem, usko dekolte jel treba da ti jos crtam? > koji napadi koje frustracije.....ijaoooo Bozee Više zvuči kao da ti imaš napade frustracije jer tebi stvari ne stoje dobro 🙃 ako prodaju haljinu sa dubokim izrezom, naravno da će imati dekolte na slici kako stoji. Neće obući rolku ispod haljine da se neke, ne toliko obdarene, članice ne bi uvredile 🤷
2023 03 23
> UltraStore: > > Mantalija: > > i ja saljem slike kad mi traze da probam nesto ali ne da mi ispada sve na sve strane citaj malo sta pisem, usko dekolte jel treba da ti jos crtam? > > koji napadi koje frustracije.....ijaoooo Bozee > Više zvuči kao da ti imaš napade frustracije jer tebi stvari ne stoje dobro 🙃 ako prodaju haljinu sa dubokim izrezom, naravno da će imati dekolte na slici kako stoji. Neće obući rolku ispod haljine da se neke, ne toliko obdarene, članice ne bi uvredile 🤷 Upravo tako, bas mi zajedljivo i ljubomorno zvucao njen komentar..
2023 03 23
Pozdrav, zna li neko mozda kakva je procedura ukoliko unapred uplatimo novac na racun za neku stvar i ta osoba nam to ne posalje, vec blokira i prestane da odgovara?Na koji nacin prijaviti prevaru? U pitanju je uslužna prodaja sa instagram stranice..
2023 03 24
> nadjinbutik: > Poslednjih nedelju dana,javljaju mi se razni muškarci da l na sajtu ovde ili na kupujem prodajem,traže mi svoje slike..Čak su mi neki tražili i ime na društvenim mrežama… > Malo pre mi je neki muškarac tražio da se slikam u jakni,nakon toga stiže poruka verujem da si prelepa..Budite na oprezu ne šaljite slike nikako..😀 Jao i meni se javio da se slikam hahahah ...da vidi kako mi stoje cvike ... stoje iza profila "napaljeni" muskarci ... Vise se ne slikam .. NO tnx ,.. :')
2023 03 25