Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Rejting korisnika

Sad vidim da neke clanice koje su najaktivnije imaju rejting, koliko vidim šestociften broj sa leve strane, a desno dvocifren ili trocifren. Zna li neko da li to svi imamo i kako mozemo videti koji je? Čisto sam radoznala..
2023 03 23
i mn zanima
2023 03 23
Ako ste najaktivniji korisnici sajta, meseca ili nedelje, da.
2023 03 24
Rejting se dize na osnovu broja ubacenih i prodatih predmeta, a ako niste jedan od najaktivnijih korisnika, to ne mozete videti...
2023 03 24
Može da se vidi samo kad osvanete na stranici kao najaktivniji čan nedelje, meseca ili kao najbolji korisnik, drugačije ne može. Ja sam bila par puta među najaktivnijim korisnicima, pa iz iskustva kažem. Dakle, samo u navedenoj situaciji može da se vidi rejting, ovako ne postoji opcija.
2023 03 28
> luciana: > Može da se vidi samo kad osvanete na stranici kao najaktivniji čan nedelje, meseca ili kao najbolji korisnik, drugačije ne može. Ja sam bila par puta među najaktivnijim korisnicima, pa iz iskustva kažem. Dakle, samo u navedenoj situaciji može da se vidi rejting, ovako ne postoji opcija. Hvala Vam
2023 04 11
> luciana: > Može da se vidi samo kad osvanete na stranici kao najaktivniji čan nedelje, meseca ili kao najbolji korisnik, drugačije ne može. Ja sam bila par puta među najaktivnijim korisnicima, pa iz iskustva kažem. Dakle, samo u navedenoj situaciji može da se vidi rejting, ovako ne postoji opcija. Hvala Vam
2023 04 11