Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Iskustva sa bebi kamerom i monitorom

Zelim da kupim kameru sa monitorom za bebi sobu zanima me iskustva mama koje su koristile, da li je efikasno ili je uzalud trosenje novca pozdrav 😘
2023 03 25
Da sam bila pametna, kupila bih je i pre rodjenja deteta. 😂 Moje iskustvo - spas! Sada dosta opustenije radim kucne obaveze a dete mi na "oku". Ja imam chipolino i jedina mana je sto se ekran "ugasi" ako ne detektuje nikakve zvukove. Trazite monitor koji nece da se gasi nego ce non stop da vam prikazuje sliku. Eto, mislim da je to najbitnije. I dq, trazite kameru koja ima zakacaljku pa mozete zakaciti i na stranicu od krevetica. Moja kamera to nema pa uvek moram nesto da budzim da bi dete snimalo u krevetu.
2023 03 25
Hvala draga na savetu ❤️, mozda uzumem tu sto ti imas videcemo,prikupljam iskustva jos uvek pa ce pasti odluka veliki pozdrav 😘
2023 03 25
Heej evo slikam ti kroz koji minut. Mi smo kupili sa zvukom, odlicno radi,povezani smo suprug i ja telefonom. Jedina mana je sto ne mozemo oboje odjednom gledati ali u sustini uvek je potrebno samo jednom od nas da ga nadgleda. Na struju je,nije na baterije ali odlicno radi. Ima rotaciju,moze da se uvelica,mozes govoriti preko nje sa obe strane.. Mi smo bas zadovoljni
2023 03 26
> Ejndzi: > Heej evo slikam ti kroz koji minut. Mi smo kupili sa zvukom, odlicno radi,povezani smo suprug i ja telefonom. Jedina mana je sto ne mozemo oboje odjednom gledati ali u sustini uvek je potrebno samo jednom od nas da ga nadgleda. > Na struju je,nije na baterije ali odlicno radi. > Ima rotaciju,moze da se uvelica,mozes govoriti preko nje sa obe strane.. Mi smo bas zadovoljni Drago mi je da si se javila draga, mi smo se bas bile cule u inboksu oko pprodjaja kako je protekao jel si se oporavila? ❤️❤️❤️
2023 03 26
Evo i ja da se javim, bukvalno spas😍😍😍 A kad se naviknes na nju i sto kaze clanica da je beba na oku Vise se ne moze bez nje 😃😃😃
2023 03 26
Oko prvog deteta sam kupovala bukvalno ono najosnovnije nije mi ni pala kamera na pamet sada kada je na putu druga bebica zelim biti sigurna da je ostavim zatvorenu u sobi kako bi se posvetila prvom sincicu a i kasnije za dalji period. Uzela bi kameru sa monitorom jer telefon mi uvek treba jedina opcija da kupim neki drugi ili da povezem na tab videcu jos sta mi je najbolje hvala vam na odgovorima mnogo mi znace jer sam bas bila skepticna oko tih kamerica ❤️❤️❤️ pozdrav za sve mje drage clanice 😘
2023 03 26
Ja sam imala kameru sa monitorom i svugde sam ga nosila sa sobom po stanu Ovaj model imam, i odusevljena sam sa njim ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/0abf6e382819efd664ecc6b7eb14e0d8.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/0c101f306d14909199e4e1430f89085e.jpg) Kamera svetli menja boje, moze se i ugasiti da pusta boje, i pusta melodije Ma koju god da uzmes mislim da se neces pokajati, ja sam uvek govorila najbolja stvar koju sam mogla da uzmem 😃
2023 03 27
Ja cu vam reci da kupite xiaomi kameru 2k se zove,magnetic mount, mi smo uzeli nju, povezuje se na neogranicen broj telefona,detekcija pokreta, a jedan stari telefon smo ukljucili stalno na njemu kamera i ekran se ne gasi, kamera ima ugradjen mikrofon i zvucnik,tako da moze i da se razgvovara npr muz je na poslu i obraca vam se preko kamere. Slika je kristalno cista. Tako da mi smo za 4000 din dobili najsavreeniji monitor
2023 03 27