Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kozne jakne prodaja savet

Postavila bih jedno cetiri kozne jakne nosene, bez ostecenja. Jasno mi je kad je jakna nova bez tragova nosenja. Kako formirate cenu kad je noseno sa tipicnim tragovima nosenja,bez nekih ostecenja ili mirisa.? Negde mislim da bi cena bila simbolicna,a opet sa druge strane ljudi pomisle da je za kantu kad je suvise niska. Sta vi kazete?
2023 03 29
Postavljate li ili ne? Kada kazem kozna mislim na prirodnu kozu.
2023 03 29
Meni to oko koznih stvari uopste nije jasno. Vidjala sam kozne mantile za 500-1000din, a iste takve i za preko 10000. Ljudi drugacije cene iste stvari, pogotovo ako je nesto no brand, vintage, uvezeno iz inostranstva i generalno nepoznato. Stvari iz tipa Zare i NewYorkera se lako procene jer su cene na sajtovima dostupne pa se lako uporedi, ali ovo...
2023 03 30
Zato i ne znam tu ste u pravu,raspon cene je ogroman.Brendovi su italijanski jedna je imperial ,dve frateli. Meni je najlakse kad prodam nesto sto je novo sa ili bez etikete. Za ovo ne znam.
2023 03 30
Ja sam za 2500 prodavala sa manjim tragovima nošenja, baš u top stanju 3000, ali bili su neobičniji modeli. Neku rokericu iz Grčke sam prodala za 5, 6000, ali nisam je skoro ni nosila i nov je bio model... Cena zavisi i od toga koliko je aktuelan model. Ako bi brzo da vam ode i ako su stariji modeli, 2500, 3000 i rešite ih se odmah.
2023 03 30
Hvala na savetu. Postavicu danas. U pravu ste 2500, 3000 je o.k
2023 03 31
Ja imam prirodnu kožu i prodavala sam i ranije, ovako, kad stavim za 1000 dinara (jakna je top i nije za kantu) LJUDI UVEK MISLE DA JE ZA KANTU I onda odu kupe kod nekog drugog 5 puta skuplje 😂😂😂😂 A opet ako preceniti moze da vam stoji na profilu po godinu dana da ne prodate, Formirajte pristupacnim cenu ipak da bi ih prodali medjutim ne za budzašto bas ko sto sam ja za neke ranije radila skoro pa džaba pa im ljudi nalaze mane i gde mana nema.
2023 03 31
Slazem se sa Vama
2023 03 31