Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Ne treba mi a treba mi

Orman puca, nemam mesta, hoću da oslobodim prostor, većinu stvari ne nosim, a ne mogu da ih izbacim ili prodam. Jel još neko ima sličnu dijagnozu i kako se nosite s tim? 😂
2023 03 29
Isto je i kod mene. U poslednje vreme se malo lakše opraštam od odeće koju ne nosim, jer je ima baš puno, a mesta nema. 😂 Zbog toga sam i došla na Krpice, kako bih ubrzala to 'oslobađanje'. Deo garderobe poklonim, deo doniram, a deo kačim ovde. 😊
2023 03 29
Mene bas mrzi da slikam stvari i onda to kacim, zato i ne prodajem
2023 03 29
Istu dijagnozu imam. :)
2023 03 30
Slična situacija, ali sa farmerkama koje su mi male. 🤣 Sve se nadam da ću slučajno smršati, pa da ću ih opet nositi, mada ne radim ništa po pitanju mršavljenja, jer sa XS na S je možda i dobra promena, osim problema male garderobe. 😁 Ormari pucaju, ali se uvek negde pojavi baš nešto što nemam. 🤣
2023 03 30
Ista dijagnoza, ormari pucaju a mene mrzi da slikam, da pišem, da merim a onda kada se konačno razmašem i krenem prodala bih i ono što mi se nije prodavalo ,:) ,:) ,:) i svakoga dana bih kačila :') Kačim stihijski, dobra je tema, baš bih mogla da se potrudim malo <3
2023 03 30
Isti slučaj, sve kao zatrebaće mi, a od gomile stvari ni ne vidim šta imam pa na kraju vrtim deset istih stvari u krug (one koje same ispadnu kad otvorim plakar 🤷🏼‍♀️). A i telo mi je kao Hudini, nešto što mi dobro stoji danas, za dva dana - katastofa, i obrnuto. Naravno ova misterija mi je izgovor da i dalje čuvam stvari. Došla ovde pre par godina da prodam ono što ne nosim, više novog kupila nego prodala. Sada se bliži selidba pa sam morala da se uozbiljim, dala sam sebi normu - 5 stvari kad prodam smem 1 da kupim. Nadam se da će se javiti i neka izlečena članica, da podeli iskustvo i da verujemo da ima nade
2023 03 30
Mene ajd što mrzi, nekad se i nakanim da slikam, ali mi sve žao, kao zatrebaće možda nekad ili mnogo mi se sviđa samo iz nekog razloga ipak ne nosim 😂 I što kaže srebrna dođe mi taj trenutak da islikam i prodam sve živo i ono što mi stvarno treba 😂 Koliko puta sam tako tražila neku stvar koju zapravo i nemam više, prodala je otkad, nego zaboravim 😂
2023 03 30
Meni se desi da okačim stvari na prodaju, i onda ih tako gledam na profilu i mislim "Ovo je baš super, možda da ne prodam" 😅 Ali sam se uozbiljila, pa ih zaista prodajem. Jedini problem je što kupujem mnogo više ovde nego što prodam🥲 Sad gledam da budem bar na nuli što se kupoprodaje tiče, a ormari i dalje pucaju 🤣 PS. Imam 12 stranica "Omiljenih" koji samo čekaju da nešto prodam.
2023 04 07