Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Cene predmeta - nerealno

Zarina haljina 7900 Manual kozna torba 25 000 Mona torba 15 000 Devojke, sve razumem, ali ovo je sajt da neko nesto kupi povoljnije nego sa sajta i u radnji, stavljajte realnije cene. O cemu se radi?
2023 04 05
Sto je najgore to se najbrze i proda.
2023 04 05
> dacaa90ns: > > Meni su kupci bili generalno skepticni zasto prodajem jednom nosene cipele za 500 din ili nove haljinice za manje od 1000 din, kad stigne paket oduseve se :D > Niti imam mesta da drzim sve sto sam ikad kupila zauvek niti zelju, a takodje smatram da je ovo sajt gde prodajemo i kupujemo po simbolicnim cenama, ono sto nama stoji u ormaru bice mozda zanimljivo nekom drugom. Simbolicne cene nisu iste visine za sve. A sto se tice niskih cena, slazem se, x puta sam imala milion upita oko stanja iz neverice ako je previse niska cena. I najgotivnije stvari koje sam nabavila preko sajtova su do sada no name, sve do jedne.
2023 04 05
> dacaa90ns: > Adidas duks koji je 2020. na snizenju bio 4.500 i manje ovde je 4000 nakon sto ga je neko uredno nosao te tri godine. Adidas kompleti 6000, 7000, 8500... Mohito kosulja u radnji 2.200, ovde 2500 isprana i izguzvana posle godina nosenja itd. Desigual haljinice iz 2013-2016 preko 4000 din, a ja ih tada kupovala na snizenjima nove oko 3000 din. Nike jaknice iz 2008, kaze malo nosene, Benetton pantalone koje sam nosila na maloj maturi 2005 kaze kao nove itd :D > To su samo primeri brendova koje redovno pratim pa mogu da prepoznam iz kog su perioda, da ne pricam o milion i jednoj fejk Desigual stvari koje se uredno prodaju ovde, a niko ne sankcionise. > Meni su kupci bili generalno skepticni zasto prodajem jednom nosene cipele za 500 din ili nove haljinice za manje od 1000 din, kad stigne paket oduseve se :D > Niti imam mesta da drzim sve sto sam ikad kupila zauvek niti zelju, a takodje smatram da je ovo sajt gde prodajemo i kupujemo po simbolicnim cenama, ono sto nama stoji u ormaru bice mozda zanimljivo nekom drugom. Dodjem da nadjem nesto sto nisam imala prilike ili novca da kupim kad je bilo aktuelno, a ono saceka me ista cena od pre 3 godine, da li je realno? Inflacija 😁
2023 04 05
> LanaDelRey: > Zarina haljina 7900 > Manual kozna torba 25 000 > Mona torba 15 000 > Devojke, sve razumem, ali ovo je sajt da neko nesto kupi povoljnije nego sa sajta i u radnji, stavljajte realnije cene. O cemu se radi? Ne smeta mi, zaobiđem, samo nije ok ako svoje prodaje za taj novac, a traži popust kod drugog za i ovako jeftine cene.
2023 04 05
Kod mene Manual skoro pa nova torba 3000 https://mojekrpice.rs/items/zene/9693533/manual-kozna-torba Niko ni da primiriše msm da ću da stavim 25000 sad mozda se brze proda :D
2023 04 05
> TulipOHare: > Kod mene Manual skoro pa nova torba 3000 > https://mojekrpice.rs/items/zene/9693533/manual-kozna-torba > Niko ni da primiriše msm da ću da stavim 25000 sad mozda se brze proda :D Bolje slike. Stavi je na belu pozadinu, napuni je nečim da ima formu i slikaj. Glavna fotka neka bude fotka cele torbe a ne priveska. Boja joj je malo nezgodna, da je bordo odmah bih je kupila a cena joj je odlična!
2023 04 05
Ja sticem utisak da profili koji imaju za prodaju predmete od 5000 dinara, pa na gore da traze veci popust, cenjkaju se i gledaju da prodju sto jeftinije i za ptt. A cene "nabudzene" za sve predmete, barem iz iskustva tako mislim.🙃
2023 04 05
> LanaDelRey: > Zarina haljina 7900 > Manual kozna torba 25 000 > Mona torba 15 000 > Devojke, sve razumem, ali ovo je sajt da neko nesto kupi povoljnije nego sa sajta i u radnji, stavljajte realnije cene. O cemu se radi? Ne vidim razlog da neko NE stavi istu cenu kao u radnji ako je stvar nova, greskom kupljeno, dobijeno kao poklon a ne odgovara itd.. Meni je to ok
2023 04 05
Licno sam spremna da platim istu cenu kao sto je u radnji, ako je predmet rasprodat u velicini koja mi treba. Najvaznije pri kupovini mi je da stanje stvari odgovara opisu iz oglasa; u prevodu - da ne budem prevarena. Realnoil ili ne, ne vidim problem da svako stavi cenu koju zeli. Niko nije primoran da kupi.
2023 04 05
> srebrna: > > TulipOHare: > > Kod mene Manual skoro pa nova torba 3000 > > https://mojekrpice.rs/items/zene/9693533/manual-kozna-torba > > Niko ni da primiriše msm da ću da stavim 25000 sad mozda se brze proda :D > Bolje slike. Stavi je na belu pozadinu, napuni je nečim da ima formu i slikaj. > Glavna fotka neka bude fotka cele torbe a ne priveska. > Boja joj je malo nezgodna, da je bordo odmah bih je kupila a cena joj je odlična! Hvala na savetima! ❤️
2023 04 05