Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Prodaja obuće

Kako vam ide prodaja obuće? Ja do sad ništa od obuće nisam prodala, niti se bilo ko raspituje, imam par omiljenih ali to je to. Obuća koju prodajem je mahom potpuno nova ili jednom obuvena. Pa eto čisto da pitam kako ide drugima, ne znam da li ljudi izbegavaju da kupuju obuću ovde zbog mogućnosti da omaše veličinu ili je nešto drugo u pitanju.🤔
2023 04 07
Ja sam pre prodavala moju polovnu bas dosta ovde, naravno u dobrom stanju. Sad kako je sve poskupelo i kako je stala kupovina manje se raspituju i za odecu koja je i jeftinija od obuce. Mada pojedine cene su takve za obucu da je bolje otici u radnju.
2023 04 08
Rasprodala sam bas dosta obuce, uglavnom jednom nosene ili nove, ostalo mi je jos samo par komada. Cene su bas simbolicne, verovatno je zato sve brzo otislo. Imala sam vise od 20 pari koje nisam nosila i stalo mi je da ih sve sto brze prodam. Sto se tice skuplje obuce, verujem da se vecina plasi da pogresi velicinu ili da im budu neudobne, pa ne bi da riskira za toliko novca (ovo je samo iz moje perspektive). Naravno, ako neko zna da mu od Nike/Nine West/Converse odgovaraju i kalupi i broj onda ce i porucivati, a brendove sa kojima se nisu susretali redje.
2023 04 08
Na sajtu sam kupila 2, eventualno 3 puta nešto, a najčešće sam tražila obuću međutim uvek bezuspešno. Po mom mišljenju su jake cene, a slaba ponuda. Većina demode, nije po mom ukusu,a ono što mi se dopadne nema moj broj.. 🥺
2023 04 08
Super tema. Mene isto kopka zasto je sve u zastoju, osim u slucaju profi prodavaca na ovom sajtu. Prosle godine tokom nekoliko meseci prodala sam skoro svu obucu koju sam oglasila, nekih desetak pari obuce za koju sam procenila da je ne mogu ili necu nositi (nova, mahom kozna obuca, aktuelni modeli kupljeni iste ili prethodne godine, poznati brendovi, povoljne cene, dobitna kombinacija😃) Ali, to je bilo prosle godine. Sada je sve u zastoju mozda zato sto je ponuda na sajtovima, kakva god da je, neuporedivo, ekstremno veca nego potraznja. Primecujem sve vise i vise naloga, sve vise i vise stvari. Kao da svi zelimo isto, da prodamo, ili da se oslobodimo te velike kolicine robe. Samo nema kupaca. Nisam potpuno odustala od oglasavanja, ali skoro da jesam. Ovaj sajt trazi stalno prisustvo pa je verovatno primereniji za profi prodavce koji tu mogu i da zarade. Svejedno, posle godinu i po dana imam lepo secanje na divne, kulturne osobe s kojima sam ovde komunicirala i do skora sasvim ok prodaju prema mojim skromnim kriterijumima😃
2023 04 08
Imam ja nove Marco polo original prava koza papuče na platformu za 5500 nove ako nekom treba , u radnji su 240 e
2023 04 08
Meni prodaja obuće ide, iako nemam često mnogo pari. Sve štikle koje sam postavila su otišle, mada bili su aktuelni modeli. A za kupovinu se retko odlučim jer su cene stvari koje tražim skoro kao u radnji.
2023 04 08
Čitajući odgovore mislim da su možda moje cene problem. 😅 Da se razumemo, uvek sam voljna sa spustim cenu, naravno u granicama normale. Ali npr, ako sam čizmice kupila za 5000 I obula jednom mislim da je ok da ih prodam za 3000. Uglavnom mi je sva obuća 2000- 4000 niža nego što sam platila a zaista je nova. Ali definitivno sam primetila po forumima da prodaja svima slabo ide u poslednje vreme.
2023 04 08
> SanjaCos: > Super tema. Mene isto kopka zasto je sve u zastoju, osim u slucaju profi prodavaca na ovom sajtu. Prosle godine tokom nekoliko meseci prodala sam skoro svu obucu koju sam oglasila, nekih desetak pari obuce za koju sam procenila da je ne mogu ili necu nositi (nova, mahom kozna obuca, aktuelni modeli kupljeni iste ili prethodne godine, poznati brendovi, povoljne cene, dobitna kombinacija😃) Ali, to je bilo prosle godine. Sada je sve u zastoju mozda zato sto je ponuda na sajtovima, kakva god da je, neuporedivo, ekstremno veca nego potraznja. Primecujem sve vise i vise naloga, sve vise i vise stvari. Kao da svi zelimo isto, da prodamo, ili da se oslobodimo te velike kolicine robe. Samo nema kupaca. Nisam potpuno odustala od oglasavanja, ali skoro da jesam. Ovaj sajt trazi stalno prisustvo pa je verovatno primereniji za profi prodavce koji tu mogu i da zarade. Svejedno, posle godinu i po dana imam lepo secanje na divne, kulturne osobe s kojima sam ovde komunicirala i do skora sasvim ok prodaju prema mojim skromnim kriterijumima😃 Ne znam šta da mislim o " profi prodavcima" na ovom sajtu. Koliko sam upućena, komercijalna prodaja nije dozvoljena. Takođe registrovane second hand radnje posluju po istim parametrima kao i butici, u smislu knjigovodstva, poreza itd. Pa bi po toj logici tzv. " profi prodavci" ovde kršili ne samo pravila sajta već i generalno izbegavanje poreza i sl. jer u principu drže neregistrovanu Second Hand radnju.
2023 04 08
> Her_Fashion: > > SanjaCos: > > Super tema. Mene isto kopka zasto je sve u zastoju, osim u slucaju profi prodavaca na ovom sajtu. Prosle godine tokom nekoliko meseci prodala sam skoro svu obucu koju sam oglasila, nekih desetak pari obuce za koju sam procenila da je ne mogu ili necu nositi (nova, mahom kozna obuca, aktuelni modeli kupljeni iste ili prethodne godine, poznati brendovi, povoljne cene, dobitna kombinacija😃) Ali, to je bilo prosle godine. Sada je sve u zastoju mozda zato sto je ponuda na sajtovima, kakva god da je, neuporedivo, ekstremno veca nego potraznja. Primecujem sve vise i vise naloga, sve vise i vise stvari. Kao da svi zelimo isto, da prodamo, ili da se oslobodimo te velike kolicine robe. Samo nema kupaca. Nisam potpuno odustala od oglasavanja, ali skoro da jesam. Ovaj sajt trazi stalno prisustvo pa je verovatno primereniji za profi prodavce koji tu mogu i da zarade. Svejedno, posle godinu i po dana imam lepo secanje na divne, kulturne osobe s kojima sam ovde komunicirala i do skora sasvim ok prodaju prema mojim skromnim kriterijumima😃 > Ne znam šta da mislim o " profi prodavcima" na ovom sajtu. Koliko sam upućena, komercijalna prodaja nije dozvoljena. Takođe registrovane second hand radnje posluju po istim parametrima kao i butici, u smislu knjigovodstva, poreza itd. Pa bi po toj logici tzv. " profi prodavci" ovde kršili ne samo pravila sajta već i generalno izbegavanje poreza i sl. jer u principu drže neregistrovanu Second Hand radnju. To i rade.
2023 04 09
Slabo bez obzira što je dobar kvalitet. Mada razumem da je nezgodno obzirom da cena nije mala, a da obuća realno treba zbog kalupa da se proba pre kupovine, a nismo svi na istoj lokaciji. Nažalost ni sa kupovinom nisam prošla bolje do sada, dosta članica prosto nikada ne odgovori na upit, čak se desilo da potvrdim i ostavim podatke i dobijem neki izgovor jer članica neće da proda😭
2023 04 09
> Kfashionista: > Slabo bez obzira što je dobar kvalitet. Mada razumem da je nezgodno obzirom da cena nije mala, a da obuća realno treba zbog kalupa da se proba pre kupovine, a nismo svi na istoj lokaciji. > Nažalost ni sa kupovinom nisam prošla bolje do sada, dosta članica prosto nikada ne odgovori na upit, čak se desilo da potvrdim i ostavim podatke i dobijem neki izgovor jer članica neće da proda😭 Ja hoću da prodam, pa pogledajte kod mene😂😂😭 Sve je 37/38 I na sniženju (nisam postavila snižene cene).
2023 04 09
Ranije obucu prodam u roku od 3-5 dana. A sada u poslednje vreme sve je stalo
2023 04 09
Obucu koju sam kupovala po jako visokim cenama prodajem ispod 1000din ili za nesto malo preko jer mi zaista ne treba i opet nisam imala ponuda. Pocinjem da mislim da ljudima ne odgovara ni kada postavite jako nisku cenu jer onda misle da tome nesto fali ili da hocete da ih prevarite.😂😂
2023 04 15