Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zasto ne zeli da proda?

Meni se skoro desilo da sam pitala za razmenu (članica je navela da ponekad radi razmene), planirala sam da ukoliko nije zainteresovana predmet kupim, ali me nije udostojila bilo kakvog odgovora. Suknja mi se svidja ali opet ne želim da nekog molim za odgovor. Takođe još bizarnija situacija je kad sam skoro ostavila br telefona za dodatne slike ili video (za torbu od 18000) na šta nisam dobila bilo kakav odgovor, naravno članica je bila online 100 puta od tad. Kako reagujete na pitanja "Da li je fiksna cena?" ? Par puta mi se desilo da sam to pitala i nisam dobila nikakav odgovor.(Iako bih verovatno kupila i da jeste). Mene često pitaju pa imam dojam da je sasvim normalno pitanje na ovom sajtu.
2023 04 14
> Her_Fashion: > Meni se skoro desilo da sam pitala za razmenu (članica je navela da ponekad radi razmene), planirala sam da ukoliko nije zainteresovana predmet kupim, ali me nije udostojila bilo kakvog odgovora. Suknja mi se svidja ali opet ne želim da nekog molim za odgovor. > Takođe još bizarnija situacija je kad sam skoro ostavila br telefona za dodatne slike ili video (za torbu od 18000) na šta nisam dobila bilo kakav odgovor, naravno članica je bila online 100 puta od tad. > Kako reagujete na pitanja "Da li je fiksna cena?" ? > Par puta mi se desilo da sam to pitala i nisam dobila nikakav odgovor.(Iako bih verovatno kupila i da jeste). Mene često pitaju pa imam dojam da je sasvim normalno pitanje na ovom sajtu. Zasto ne bi bilo? U svim radnjama su rasprodaje. To sto je neko izricit i cena je fiksna je njena stvar. Ako ne pise uvek pitam. Kod mene je naglaseno da nije fiksno. Ovo su moje krpice sa naglaskom na "krpice" i svi zele da im se cena koriguje. Zasto da ne.
2023 04 14
> Milica9933: > > Aaanaaaa: > > Mozda je predmet prodat ali ga drzi zbog preglednosti profila ili ko zna kog razloga njoj poznat. Imala sam takve situacije, prosto se pomirim i nastavim dalju potragu.😂 > Svako se snalazi na svoj nacin. I Vi bombardujete potforum "Rasprodaje" malo - malo najavljujuci selidbu. 🫣 😂😂😂 Top!!!
2023 04 14
> Her_Fashion: > Meni se skoro desilo da sam pitala za razmenu (članica je navela da ponekad radi razmene), planirala sam da ukoliko nije zainteresovana predmet kupim, ali me nije udostojila bilo kakvog odgovora. Suknja mi se svidja ali opet ne želim da nekog molim za odgovor. > Takođe još bizarnija situacija je kad sam skoro ostavila br telefona za dodatne slike ili video (za torbu od 18000) na šta nisam dobila bilo kakav odgovor, naravno članica je bila online 100 puta od tad. > Kako reagujete na pitanja "Da li je fiksna cena?" ? > Par puta mi se desilo da sam to pitala i nisam dobila nikakav odgovor.(Iako bih verovatno kupila i da jeste). Mene često pitaju pa imam dojam da je sasvim normalno pitanje na ovom sajtu. Kod mene uvek moze popust, to je sasvim normalno pitanje. Ima svega zaista i sve gore navedeno mi se desavalo...
2023 04 14
Takođe kod mene, par puta sam odbila da spustim cenu, ali u slučajevima kad ponude baš nerealno nisku cenu. Ali svakako uvek uredno odgovorim. Samo eto što meni ne odgovore pa rekoh da pitam za mišljenja.
2023 04 14
Skoro sam pitala za Moschino torbicu (fantazija cena, mislim da jos uvek stoji), clanica kaze da nije dostupna, ali ostavlja na profili, verovatno jos stoji. Sve ostalo na profilu je... pa, eto, smece. Ne razumem logiku po kojoj neko drzi neku super stvar na profiliu, po super ceni, a nema je, ne prodaje ili sta vec i veruje da ces ti odgovoriti:"OK, uplaticu onda ovu slj trenerku na Vasem profilu." Ja odgovorim i na poruke o razmeni iako je sve receno u opisu profila, a kad neko trazi mere mrzim jedino sebe sto nisam na vreme napisala. Svi pitamo za popuste, zasto ih ne bi i davali?Retke su stvari gde bas nema prostora za spustanje cene. A reklamiranje i bilo kakva nametljivost me odbija, uvek mislim da dobroj stvari ne treba reklama.
2023 04 14
> Her_Fashion: > Takođe kod mene, par puta sam odbila da spustim cenu, ali u slučajevima kad ponude baš nerealno nisku cenu. Ali svakako uvek uredno odgovorim. > Samo eto što meni ne odgovore pa rekoh da pitam za mišljenja. Elementarna kultura. Odgovaram svima. Sve ostalo je stvar dogovora.
2023 04 14
> Her_Fashion: > Meni se skoro desilo da sam pitala za razmenu (članica je navela da ponekad radi razmene), planirala sam da ukoliko nije zainteresovana predmet kupim, ali me nije udostojila bilo kakvog odgovora. Suknja mi se svidja ali opet ne želim da nekog molim za odgovor. > Kako reagujete na pitanja "Da li je fiksna cena?" ? > Par puta mi se desilo da sam to pitala i nisam dobila nikakav odgovor.(Iako bih verovatno kupila i da jeste). Mene često pitaju pa imam dojam da je sasvim normalno pitanje na ovom sajtu. Mislim da je sasvim okej i se desi da pristanem na to jer, na kraju krajeva, danas 200-300 din ne vredi toliko kao pre. Ono sto me nervira je sto to uglavnom rade za vec jeftine stvari u odlicnom stanju, kao da zele da obore cenu dok ne bude skoro dzabe. Razumem da svi ove zelimo da ustedimo ali ne zelim da popustam kada osetim skrticu.
2023 04 14
> Nakiii99: > > Her_Fashion: > > Meni se skoro desilo da sam pitala za razmenu (članica je navela da ponekad radi razmene), planirala sam da ukoliko nije zainteresovana predmet kupim, ali me nije udostojila bilo kakvog odgovora. Suknja mi se svidja ali opet ne želim da nekog molim za odgovor. > > Kako reagujete na pitanja "Da li je fiksna cena?" ? > > Par puta mi se desilo da sam to pitala i nisam dobila nikakav odgovor.(Iako bih verovatno kupila i da jeste). Mene često pitaju pa imam dojam da je sasvim normalno pitanje na ovom sajtu. > Mislim da je sasvim okej i se desi da pristanem na to jer, na kraju krajeva, danas 200-300 din ne vredi toliko kao pre. Ono sto me nervira je sto to uglavnom rade za vec jeftine stvari u odlicnom stanju, kao da zele da obore cenu dok ne bude skoro dzabe. Razumem da svi ove zelimo da ustedimo ali ne zelim da popustam kada osetim skrticu. Slažem se
2023 04 15
1 2