Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Šta kupujete trenutno?

S obzirom na vreme napolju, još je hladnjikavo, a u isto vreme mi se prodaju i kaput i bunda i šortsevi, pa me zanima šta je trenutno kod vas aktuelno za kupovinu i da li vredi postavljati džempere i dalje? 😊
2023 04 15
Šortsevi, suknje i haljine. Mislim da smo završili sa zimskim stvarima
2023 04 15
Prolećne/letnje stvari. Vrlo brzo moze da krene toplo vreme. Cemu svrha da kupim dzemper koga cu da nosim jos nedelju dana?
2023 04 15
Ja sam izbacila ponco/jaknu i prodala je za 10min. I cizme sam izbacila i ima zainteresovanih. Mislim da mogu i sad da se prodaju zimske stvari samo ako bas lepo izgledaju ,po bas realnoj ceni. Glupo je sad stavljati neku vecu cenu,bas iz tog razloga sto ide lepo vreme.
2023 04 16
Ja kupujem sakoe i pantalone, a prodavala sam majice kratkih rukava.
2023 04 16
Sve😅 Što se mene tiče, nebitna mi je sezona. Naravno da prioritet imaju stvari za proleće/leto, ali ako nadjem na neke zimske stvari koje mi se dopadnu, kupim i njih. Pogotovo na krpicama gde je u ponudi taj jedan predmet, sad i možda nikad više.
2023 04 16
Sta stignem XD trenutno deci najvise, jer su nekako porasli i prerasli puno toga odjednom, ali i sebi kad sam pri parama sve sto mi se svidja nema pravila
2023 04 16
Kupujem sve samo da je povoljno 😊
2023 04 16