Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Predmeti koji imaju puno svidjanja ali nisu prodati

Jako mi je cudno to na ovom sajtu. Konstantno vidjam na pocetnoj strani onaj dzemper sa golim ramenima za 1000din koji ima 50+ lajkova ali nikako da se proda. Sada sam i ja u slicnoj sa poprilicno jeftinom torbicom. Nekada prodam stvari odmah kada imaju 0 ili 1 svidjanja. Osim za skupocene predmete, ne kapiram zasto se ovo desava. Moze li neka iskusnija osoba da objasni?
2023 04 15
Dobro pitanje. Pratim. 🙂
2023 04 15
Bas dobro pitanje. Mene cak i odbije takav predmet koji ima toliko svidjanja ,a nije prodat. Da li je mozda sve super na slikama ,a u dodatnoj konverzaciji u vezi pretmeta kazu da imaju neku manu i to odbije kupca i ostanu toliki lajkovi.
2023 04 16
Ima dosta slucajeva koji stave neki predmet da privuce paznju na profil. Ja sam se tako jednoj clanici javila za takav predmet vise puta da zelim i da mi posalje podatke i nisam dobila odgovor. Onda sam nasla neki drugi, koji nisam htela da kupim, i pitala je za njega i za 10ak min mi je odgovorila. Tako da shvatam da takvi predmeti su tu samo da privuku paznju. Ali isto tako i kod mojih predmeta sa vise lajkova je ista situacija, samo lajkovi i niko ni da pita da kupi. Ali prodje neko vreme i neko se javi za kupovinu 😊
2023 04 16
Imam par predmeta na profilu koji imaju preko 10 lajkova, i niko se ne javlja, a po meni je i to dobar broj ljudi koji prati kad uporedim da na drugim predmetuma imam jedan ili nijedan 😂 ja sam pokusala da ponudim popust (i to solidan ako mene pitate) tim clanicama koje su predmet stavile u omiljeno i nijedna nije napisala ni “hvala na ponudi, razmislicu” niti bilo sta slicno, sto znaci da cena nije bila problem Posle toga sam prestala da lupam glavu i razmisljam, kad neko odluci da kupi, javice se i cao
2023 04 16
> AnaDjxx: > Imam par predmeta na profilu koji imaju preko 10 lajkova, i niko se ne javlja, a po meni je i to dobar broj ljudi koji prati kad uporedim da na drugim predmetuma imam jedan ili nijedan 😂 ja sam pokusala da ponudim popust (i to solidan ako mene pitate) tim clanicama koje su predmet stavile u omiljeno i nijedna nije napisala ni “hvala na ponudi, razmislicu” niti bilo sta slicno, sto znaci da cena nije bila problem > Posle toga sam prestala da lupam glavu i razmisljam, kad neko odluci da kupi, javice se i cao Isto kod mene sa lajkovima, više se prodaju stvari koje nemaju ni jedan nego ove sa 5,10+ A inače ja sam jedna od Vaših 10+ lajkova, duže vreme merkam predmet, ali sam istraumirana skorašnjim lošim iskustvom sa jednom članicom pa se ne usuđujem na kupovinu. Mada više čekam da prodam nešto i izadjem na nulu pre kupovine jer sam baš u minusu trenutno 😅
2023 04 16
Evo ja imam prsluk sa 1500+ pregleda, 15 ljudi stavilo u Omiljene i opet nije prodat. Niti iko pita za njega 🤣
2023 04 16
> SvetlanaRadic: > Evo ja imam prsluk sa 1500+ pregleda, 15 ljudi stavilo u Omiljene i opet nije prodat. Niti iko pita za njega 🤣 Prosto neverovatno, cela ta situacija sa popularnim predmetima. Predmeti koji su meni u omiljenim nestaju brzinom svetlosti, ne mogu da stignem da ih kupim, a ovi sa toliko pregleda stoje u nedogled. 😒
2023 04 16
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c6a6e11b7b34c726d97d266d90e2f1c9.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/2f9fec67e3b8e541ad11847971c4083d.jpg)
2023 04 16
Ja imam čizme koje prodajem već skoro pola godine, original Hunter, kao nove, jako kvalitetne, spustila sam im cenu, plaćala više puta promocije i imaju 1500+ pregleda i 26 sviđanja, a jedva da se neko javlja, jedine ponude koje sam imala su bile za razmenu... Baš mi je to čudno, a i krivo, ja bih ih rado nosila da mi nisu male...
2023 04 16