Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kakve stvari šaljete kupcima?

Ne znam koja su očekivanja ovde od strane kupaca, pa rekoh da pitam. Dosta stvari koje sam poručila su mi stigle ili neoprane ili oprane ali sa onim "ustajalim" mirisom, što je donekle normalno, ne nosi se, stoji po ormarima itd. Stvarno su mi skoro sve saradnje bile super i ako nešto stigne neoprano i sl., ne pravim problem, svakako operem sve za svaki slučaj. Ali eto da pitam, da li vi sve perete pre slanja, šta očekujete da vam stigne od prodavaca itd? Edit: Pogrešno sam se izrazila i dosta članica je zbog toga protumačilo pitanje kao "Da li ponovo perete robu dan pre slanja?" Pitanje je bilo da li je perete generalno, jer sam primetila da mi dosta toga stiže neoprano.
2023 04 19
Naravno da je oprano.
2023 04 19
Tačno znam kad je šta prano i koliko je čisto, nešto ponovo operem ukoliko to zahteva, inače je sve čisto i popeglano. 😊 Iskreno i ne stavljam krš da prodam, polazim od sebe ni ja to ne bih kupila 🤷🏻‍♀️😄
2023 04 19
> katjas_closet: > Tačno znam kad je šta prano i koliko je čisto, nešto ponovo operem ukoliko to zahteva, inače je sve čisto i popeglano. 😊 > Iskreno i ne stavljam krš da prodam, polazim od sebe ni ja to ne bih kupila 🤷🏻‍♀️😄 Otprilike i ja tako, s tim sto nisam jos nista peglala (jos nisam prodala nista gde je peglanje bilo potrebno, mada mislim da bih svakako trebalo da opeglam i pre prodaje zbog slika, ali trenutno ne stizem). Ali temu sam pokrenula jer meni ne stizu takve stvari, daleko od toga da su "krs", ali npr stigla mi je jedna kosulja koja izgleda kao da je kupljena, obucena jednom ili dva puta i neoprana, jos ima onaj izgled "sveze iz radnje" ako znate na sta mislim, a nasla sam i malu fleku kad sam je stavila na pranje. Ja licno ne pravim problem oko toga, operem sama i to je to, ali po mojim iskustvima pri kupovini deluje mi kao da je donekle standard.
2023 04 19
> Her_Fashion: > > katjas_closet: > > Tačno znam kad je šta prano i koliko je čisto, nešto ponovo operem ukoliko to zahteva, inače je sve čisto i popeglano. 😊 > > Iskreno i ne stavljam krš da prodam, polazim od sebe ni ja to ne bih kupila 🤷🏻‍♀️😄 > Otprilike i ja tako, s tim sto nisam jos nista peglala (jos nisam prodala nista gde je peglanje bilo potrebno, mada mislim da bih svakako trebalo da opeglam i pre prodaje zbog slika, ali trenutno ne stizem). > Ali temu sam pokrenula jer meni ne stizu takve stvari, daleko od toga da su "krs", ali npr stigla mi je jedna kosulja koja izgleda kao da je kupljena, obucena jednom ili dva puta i neoprana, jos ima onaj izgled "sveze iz radnje" ako znate na sta mislim, a nasla sam i malu fleku kad sam je stavila na pranje. > Ja licno ne pravim problem oko toga, operem sama i to je to, ali po mojim iskustvima pri kupovini deluje mi kao da je donekle standard. A sto se peglanja tice, skoro nista mi nije stiglo opeglano.
2023 04 19
> Ralekrusevac: > Ja samo poprskam parfem da miriše Jooj to mi onda daje još prljaviji efekat 🤑 nemoj otkrivati tajne pročitaće ko 😅
2023 04 19
> Her_Fashion: > > Her_Fashion: > > > katjas_closet: > > > Tačno znam kad je šta prano i koliko je čisto, nešto ponovo operem ukoliko to zahteva, inače je sve čisto i popeglano. 😊 > > > Iskreno i ne stavljam krš da prodam, polazim od sebe ni ja to ne bih kupila 🤷🏻‍♀️😄 > > Otprilike i ja tako, s tim sto nisam jos nista peglala (jos nisam prodala nista gde je peglanje bilo potrebno, mada mislim da bih svakako trebalo da opeglam i pre prodaje zbog slika, ali trenutno ne stizem). > > Ali temu sam pokrenula jer meni ne stizu takve stvari, daleko od toga da su "krs", ali npr stigla mi je jedna kosulja koja izgleda kao da je kupljena, obucena jednom ili dva puta i neoprana, jos ima onaj izgled "sveze iz radnje" ako znate na sta mislim, a nasla sam i malu fleku kad sam je stavila na pranje. > > Ja licno ne pravim problem oko toga, operem sama i to je to, ali po mojim iskustvima pri kupovini deluje mi kao da je donekle standard. > A sto se peglanja tice, skoro nista mi nije stiglo opeglano. Nisam ni ja, samo zbog slike da bi bilo lepše.
2023 04 19
> katjas_closet: > > Ralekrusevac: > > Ja samo poprskam parfem da miriše > Jooj to mi onda daje još prljaviji efekat 🤑 nemoj otkrivati tajne pročitaće ko 😅 Bolje isprskaj razblaženim omekšivačem nego parfemom. Ja npr i u svakodnevnici pre oblačenja isprskam odeću i osvežim miris.
2023 04 19
Meni je prodaja ovde bas zanimljiva pa se i posvetim. I operem i opeglam,ispregledam stanje jos jednom pa pakujem,a ponekad se setim i da uslikam pre slanja za svaki slucaj. Vodim se time da bih se zgrozila da mi stigne neoprano, pa bolje i osteceno pa da bacim nego da u ruke uzmem nesto loseg mirisa.. Naravno, sve svakako operem i kada je novo, i ne bih javila nikad clanici da je ne uvredim ali bi stvar bila sigurno bacena. Mislim da je jako bitan taj prvi utisak, a neprijatan miris bi me potpuno odbio pa bi mi bio u nosu svaki put taj miris kada bih ugledala krpicu..
2023 04 19
> Her_Fashion: > Ne znam koja su očekivanja ovde od strane kupaca, pa rekoh da pitam. > Dosta stvari koje sam poručila su mi stigle ili neoprane ili oprane ali sa onim "ustajalim" mirisom, što je donekle normalno, ne nosi se, stoji po ormarima itd. Stvarno su mi skoro sve saradnje bile super i ako nešto stigne neoprano i sl., ne pravim problem, svakako operem sve za svaki slučaj. > Ali eto da pitam, da li vi sve perete pre slanja, šta očekujete da vam stigne od prodavaca itd? Ne može se prati pre slanja jer bi se onda čekalo nedelju dana na isporuku. Naravno da sve operem, ispeglam pre slikanja, ali posle složim u kutije i normalno da se pogužva. Ne peglam pre slanja jer svakako u transportu izgnječe i navlažila bi se roba od pare od pegle, što u kesi takođe može da stvori ustajao miris ako se ne preuzme odmah. Kao kupac, sve operem pre nošenja i ne očekujem da je baš sveže oprano, ali bilo bi lepo da je uopšte i oprano. Svašta mi je stizalo neoprano i sa flekama i sa tim ustajalim mirisom, ali iskuliram to. Iskreno, jednom se i meni desilo da stvar nije bila dobro osušena pre odlaganja u kutiju, pa se stvorio taj miris, ali ako se ranije primeti, normalno da se opere opet pre nego što neko naruči. Prskanje parfema i omekšivača na nekim stvarima možda može da ostavi fleke, pa to ne bih savetovala. Dovoljno je oprati pre postavljanja i dobro osušiti, pa neće biti problema i da duže stoji nešto. Neke stvari sam i na hemijsko čišćenje nosila, na primer teže kapute, svilene stvari koje ne mogu u mašinu...
2023 04 19
Zdravo svima, izvinjavam se unapred jer se ne tice teme, ali pokusavam da se snadjem, pa ako vam nije problem da mi odgovorite na pitanje. Nova sam ovde, tj napravila sam profil pre dve nedelje, ali nikako ne mogu da ubacim fotografije, ispratim sve korake i na kraju kad kliknem na postavi proizvod nista se ne desava. Mislila sam da je neki problem do sajta, ali koliko mogu da primetim vi funkcionisete. 🙂 Imate li ideju sta bi moglo da bude i na koji nacin da resim taj problem? Hvala puno unapred i izvinite jos jednom sto vam upadam sa drugom temom.
2023 04 19
> AnaA272: > Zdravo svima, izvinjavam se unapred jer se ne tice teme, ali pokusavam da se snadjem, pa ako vam nije problem da mi odgovorite na pitanje. Nova sam ovde, tj napravila sam profil pre dve nedelje, ali nikako ne mogu da ubacim fotografije, ispratim sve korake i na kraju kad kliknem na postavi proizvod nista se ne desava. Mislila sam da je neki problem do sajta, ali koliko mogu da primetim vi funkcionisete. 🙂 > Imate li ideju sta bi moglo da bude i na koji nacin da resim taj problem? Hvala puno unapred i izvinite jos jednom sto vam upadam sa drugom temom. Meni se to desavalo pre, dobro proverite sva polja (nekad je naziv predmeta predugacak, nekad nema tagova ili imate previse tagova i sl.) Jedino to mi pada na pamet. :")
2023 04 19
> Her_Fashion: > Ali eto da pitam, da li vi sve perete pre slanja, šta očekujete da vam stigne od prodavaca itd? Kad prodajem svoju odecu, ide iz ormara direkt oprana i ispeglana. Mamina i sestrina odeca i obuca je cista i lepo osusena ali posto stoje slozene u ormar s viska stvari, poneka stvar ce biti poguzvana. Niti ja ocekujem da mi neko upakuje savrseno opeglano i slozeno, bitno je da je citavo i ,pozeljno, cisto. Zaista ne bih volela prljavu stvar da dobijem, osim ako nije obuca poput patika, koja je kratko nosena pa je spolja malo prljava, to se ne pere svaki dan
2023 04 19
Obavezno sveže opranu od danas do sutra robu šaljem. 😊
2023 04 19
> DoliBlack: > Ne može se prati pre slanja jer bi se onda čekalo nedelju dana na isporuku. Milsila sam pre postavljanja itd (tj opranu garderobu generalno), lose sam se izrazila.
2023 04 19
1 2 3