Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kakve stvari šaljete kupcima?

> Milica9933: > Ne prodaju svi licne stvari, nego kupuju na buvljacima, SH radnjama itd i preprodaju. Tako da ih ne peru, nego lageruju do prodaje. > Sa odecom je lako, opere se. > Sa obucom treba voditi racuna, nije svaki ulozak periv, a nekome se stopala znoje, ima bakterije, gljivice.. Tako je, čast izuzecima. Mnogi se bave preprodajom SH odeće i to ume da ima čudan miris. Zavisi gde je kupljeno, nisu sve SH radnje iste a neko i to prodaje oprano.
2023 04 22
> Her_Fashion: > Da napomenem, i ta neoprana odeća koja mi je stigla, nisu u pitanju vidno prljave stvari koje smrde i sl., jednostavno neko je npr. obukao jednom, nije oprao i tako je poslato. Ne mogu da tvrdim 100% ali tako deluje. I to je onda prljavo. Kao sto ne moze neko reci novo, jednom noseno.
2023 04 22
> DzoDzo: > > Her_Fashion: > > Da napomenem, i ta neoprana odeća koja mi je stigla, nisu u pitanju vidno prljave stvari koje smrde i sl., jednostavno neko je npr. obukao jednom, nije oprao i tako je poslato. Ne mogu da tvrdim 100% ali tako deluje. > I to je onda prljavo. Kao sto ne moze neko reci novo, jednom noseno. Slazem se, ali sam to napisala da bih naglasila da mi nije sad poslat neki uzas, smece itd. jer su mi skoro sve saradnje protekle super, ne bih da indirektno "blatim" nekog po forumima pa zato objasnih situaciju.
2023 04 22
Mogu da garantujem da je u 90% slucaja oprano ali ne mogu da garantujem da nece biti ustajao miris. Razmisljam da pocnem i da peglam da bi sto lepse izgledalo. Sto se tice odece ovde, tretiram je kao second hand odecu, a sekendi kod nas ne garantuju cistu odecu. Jednom sam kupila ovde farmerice koje su prelepo mirisale na omeksivac i clanica je rekla da ne moze da udje u njih ali je bilo jace od mene da ih operem. Ima toliko aljkavih ljudi koji nisu svesni toga i svima preporcujem da imaju realna ocekivanja.
2023 04 26
1 2 3