Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kakve stvari šaljete kupcima?

Da da. Podrazumeva se valjda da se oprano prodaje, a ko ne pere, nek počne... 😁 Meni se desilo i da mi skroz mokro pošalju, bukvalno sveže oprano, ali apel da se to ne radi iz praktičnih razloga i mogućeg dužeg stajanja u kesi. 😁
2023 04 19
> DoliBlack: > Da da. Podrazumeva se valjda da se oprano prodaje, a ko ne pere, nek počne... 😁 Meni se desilo i da mi skroz mokro pošalju, bukvalno sveže oprano, ali apel da se to ne radi iz praktičnih razloga i mogućeg dužeg stajanja u kesi. 😁 I meni su bile vlažne neke stvari, bilo mi je simpatično što se neko potrudio posebno da opere pre slanja. 🤗 Na Limindu sam imala gorih situacija, ali.tamo.je generalno gledano više "second hand" prodavaca, pa ko će od njih da pere. Bukvalo mi štroku slali... I jeste grozno 2 puta sam bacila, koliko god da je novo.
2023 04 19
Ne znaci mi opeglano, jer ga svakako perem. Niti ocekujem opeglano i namirisano. Samo da je u naznacenom stanju (kao u oglasu).
2023 04 19
Stvari saljem ciste, mirisne, ocuvane i u jako dobrom stanju. Isto onako kako bih zelela da ih i kupim od drugih clanica🤗
2023 04 20
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/05e8e1767d50e747fac603c44a2ccfa9.jpg) Meni odeca stoji oprana i opeglana u kesama i po vise meseci i svi su uvek hvalili kako lepo mirise, tako da se ne gubi miris nit povuce miris ormara, jeste puno posla ali meni je posle ovog mnogo lakse da samo stavim u kutiju i odem do poste 😁
2023 04 20
> dorypay: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/05e8e1767d50e747fac603c44a2ccfa9.jpg) > Meni odeca stoji oprana i opeglana u kesama i po vise meseci i svi su uvek hvalili kako lepo mirise, tako da se ne gubi miris nit povuce miris ormara, jeste puno posla ali meni je posle ovog mnogo lakse da samo stavim u kutiju i odem do poste 😁 Wow, baš je super organizovano😍 Ja sam kupila dosta onih kutija za odeću u Ikei pa poslažem tu ili u vakum kese ( sad sam zimske stvari stavila u vakum jer verujem da niko neće sad pred leto kupovati jakne) a letnje sam prebacila u kutije. Vakum kese su jedino problem jer se gužva ali trenutno drugačije ne mogu jer mi je najjveći problem prostor, inače verovatno ne bih ni prodavala stvari, ali baš ih nemam više gde.😟
2023 04 20
Hvalaa tii😊 Manjak prostora jeste problem, ali kad se vec opere i drzi negde gde ne moze da povuče miris, zacas se onda prepegla pre slanja i mislim da je to sasvim dovoljno, posto se bakterije svakako eliminisu tokom peglanja. Drago mi je da dosta nas vodi racuna o odeci, meni nije problem da operem kad mi nesto stigne, ali ja ne bih tako mogla da posaljem..
2023 04 20
Meni to pakovanje u kese deluje neprakticno iz razloga sto uvek traze dodatne fotografije. Saljem ciste stvari, ali ne oprane pred slanje. Najvise volim kad je nesto novo, a ako je polovno, opredeljujem se za ocuvane (stanje utvrdjujem detaljnim informisanjem) stvari koje obavezno perem i nista mi ne znaci da ga prodavac tretira. Necemu sto je veoma iznoseno ni pranje ne pomaze.
2023 04 20
Oprano, ispeglano, uvek sa malim znakom pažnje🥰
2023 04 21
Kako stižete da operete ponovo sve nakon upita da se nešto šalje naredni dan? Nemam mašinu za sušenje veša i ako šaljem naredni dan, što je obično tako, nema šanse da operem. Pogotovo ne kad radim popodne. Niti očekujem isto od drugih. Bitno mi je stanje odeće ali ne očekujem sveže oprano jer svakako operem kad mi stigne bez obzira da li stiglo sveže oprano ili ne.
2023 04 21
> AppleRed: > Isto mislim. Nemam gomilu vesa, a da palim masinu zasebno, zbog jedne stvari, ne pada mi na pamet. 🙂 Sve je cisto, nema potrebe naknadno da perem. Nije hejt, samo sam iskrena. Zaista mi nista ne znaci da mi neko salje sveze oprano. Takodje ne znam kako se to polumokro ne usmrdi u kesi pri slanju. Ne stize paket uvek za 24h, niti je kupac uvek u mogucnosti da preuzme u tom vremenskom periodu.
2023 04 21
Ne saljem nista sta nije dovoljno sveze oprano da bih mogla da navucem i na sebe. Oprane stvari, ako ne stoje po podrumima i tavanima nema potrebe da se peru dan pre pranja. Ako rondam ormare i nadjem viskove, zasto bih izvadjeno iz svog ormara prala iznova i iznova? Ko ne ubacuje strokavo u ormar, ne moze doci do povlacenja mirisa prljavog.
2023 04 21
Nisam se dobro izrazila u prvobitnom postu, mislila sam na generalno pranje, ne dan pre slanja, već uopšte pre nego što pošaljete. Ispravila sam kasnije u temi, ali možda bi trebalo da ispravim originalni post. Uglavnom poenta je bila da sam primetila da mi dosta stvari stiže nošeno i neoprano ili sa ustajalim mirisom (garderobe koja dugo stoji) pa zato otpočeh temu. Da napomenem, i ta neoprana odeća koja mi je stigla, nisu u pitanju vidno prljave stvari koje smrde i sl., jednostavno neko je npr. obukao jednom, nije oprao i tako je poslato. Ne mogu da tvrdim 100% ali tako deluje. Npr. jedna košulja koja izgleda kao iz radnje a imala je flekicu, deluje mi kao da nikad nije ni prana. A slažem se da je van svake pameti prati pre samog slanja, ja imam mašinu za sušenje veša pa opet ne bih, pogotovo jer bar 50% stvari nije pogodno za nju, uglavnom zbog skupljanja.
2023 04 21
Sta god da sam kupila do sad sve je stiglo sa tim nekim “ustajalim mirisom”. Meni zaista nije jasno sta svi rade sa tim stvarima pa dodje do takvog mirisa. Meni sve stvari stoje apsolutno ciste u ormaru i nepromenjenog mirisa, tacnije ciste i mirisljave. Ako neko moze uopste da objasni odakle “nabave” gotovo svi taj ustajali miris. Da li stvari drze u kesama pa dodje do toga? Zaista mi je nepoznato. Jednom mi je jedna clanica rekla “Hvala na saradnji, ovo je prvi put da mi je stigla stvar koja mirise”. Tako da razumem je, jer meni jos nije stiglo. Mozda to bude cisto(mada tesko je proceniti), ali miris je nepodnosljiv.
2023 04 21
Ne prodaju svi licne stvari, nego kupuju na buvljacima, SH radnjama itd i preprodaju. Tako da ih ne peru, nego lageruju do prodaje. Sa odecom je lako, opere se. Sa obucom treba voditi racuna, nije svaki ulozak periv, a nekome se stopala znoje, ima bakterije, gljivice..
2023 04 21