Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Zara sajt, pomoc

Nejasno mi je kako moze da stoji za zarin parfem da ga nema, znaci pise 'Coming soon', a kada proverim dostupnost za Bg npr. pise da je dostupan u prodavnicama. Parfem je na snizenju a ja iz Nisa, pa se mozda nadje i neka clanica koja bi ga kupila za mene, naravno prethodno bih uplatila novac i za parfem i postarinu. :")
2023 04 21
> Nevenaaa13: > Nejasno mi je kako moze da stoji za zarin parfem da ga nema, znaci pise 'Coming soon', a kada proverim dostupnost za Bg npr. pise da je dostupan u prodavnicama. Parfem je na snizenju a ja iz Nisa, pa se mozda nadje i neka clanica koja bi ga kupila za mene, naravno prethodno bih uplatila novac i za parfem i postarinu. :") Pozdrav! Ja sam iz Ns, bila sam pre neki dan u Zari. Koji parfem te zanima, mogu ti reći da li ima ovde u Zari. Baš sam parfeme gledala...
2023 04 21
Pozdrav, ZARA FEMME od 180ml, hvala punoo
2023 04 21
Javljam ti večeras, blizu mi je zara, otići ću posle posla. Ne mogu sad da se setim da li sam ga videla 😂
2023 04 21
Vazii, nikakav problem, hvala jos jednom :)
2023 04 21
Evo, javljam se,po dogovoru. Upravo sam bila, nema taj parfem. S obzirom da sam bila pre nekoliko dana, dobili su neke za koje na sajtu piše isto coming soon Tako da, ako želiš, pogledacu opet za koji dan. Možda će biti,svakako, ti prati na sajtu. Nikakav problem nije da pogledam opet, razlog da idem u Zaru 🤣
2023 04 21
> Nevenaaa13: > Nejasno mi je kako moze da stoji za zarin parfem da ga nema, znaci pise 'Coming soon', a kada proverim dostupnost za Bg npr. pise da je dostupan u prodavnicama. Parfem je na snizenju a ja iz Nisa, pa se mozda nadje i neka clanica koja bi ga kupila za mene, naravno prethodno bih uplatila novac i za parfem i postarinu. :") Zato sto se salje iz magacina a ne iz prodavnice :) Ako pise coming soon to znaci da im stize u magacin uskoro i onda ces moci da porucis online po istoj snizenoj ceni. Tako sam uzela cizme, isto je pisalo coming soon, mislim da sam trazila da mi se posalje mail kada budu dostupne i kupila cim je mail stigao :D
2023 04 22