Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Negativna bez saradnje ?

Pretpostavljam da se ponavlja tema, ali mene zanima da li je korektno ostaviti negativnu, a da do saradnje nije ni doslo ?
2023 04 25
Nije po pravilniku koliko znam. Osim ako nije neki manijak, pa se skrinšotuju poruke i šalju adminima da bi mu banovali profil. Svega ima ovde. 🙂
2023 04 25
> Katarina1110: > Pretpostavljam da se ponavlja tema, ali mene zanima da li je korektno ostaviti negativnu, a da do saradnje nije ni doslo ? Nije ni korektno, ni dozvoljeno. Prijavite adminu
2023 04 25
Isto tako ni Vi ne možete njoj.
2023 04 25
Takodje je zabranjeno dupliranje oglasa, imate za istu stvar po 2 ista oglasa
2023 04 25
> SvetlanaRadic: > Takodje je zabranjeno dupliranje oglasa, imate za istu stvar po 2 ista oglasa Mogu li dobiti odgovor na svoje pitanje, brz analiziranja mog profila ? Sve sto ja nisam dobro uradila na sajtu admin moze da obrise.
2023 04 25
> AppleRed: > Isto tako ni Vi ne možete njoj. Kada admin odreaguje, ja cu obrisati svoj. Ovako da negativnu lupa kako ko hoce je skroz nepravedno.
2023 04 25
Trebalo bi da je dozvoljeno ako ste razmenili podatke. Ako niste ni to, nije dozvoljeno
2023 04 25
Ubedljivo najjaca stvar, kad neko nece da spusti cenu pa napise “pa nije ovo pijaca” 😂 nego sta je??? Butik? Izdajes fiskalni racun ili prodajes polovnu garderobu?
2023 04 26
Ako su razmenjeni licni podaci, a do saradnje nije doslo, dozvoljen je samo neutralan utisak. Takodje, slazem se sa clanicama da Vase postupanje nije korektno ako ste dogovarali prodaju bez da odmah, po javljanju clanice, na njenu prvu poruku niste napisali da odustajete od prodaje.
2023 04 26
> AnaStojiljkovic: > Ubedljivo najjaca stvar, kad neko nece da spusti cenu pa napise “pa nije ovo pijaca” 😂 nego sta je??? Butik? Izdajes fiskalni racun ili prodajes polovnu garderobu? Spustala sam cenu i preko 1000 din, nije u tome problem. Ne volim nametanje cene, i svega ostalog. JA sam u ovom slucaju prodavac, a gospodja kupac, dakle ja cu spustiti cenu koliko god hocu, a ne da mi se namece. Takodje ja kada sam kupac ne namecem cenu, vec pitam da li je cena poslednja, pa ako nije prodavac je taj koji ce mi reci koja je, ako nije postujem, dogovara se lepo. DO VASPITANJA JE, ne do 200 din!!!
2023 04 26
> Milica9933: > Ako su razmenjeni licni podaci, a do saradnje nije doslo, dozvoljen je samo neutralan utisak. > Takodje, slazem se sa clanicama da Vase postupanje nije korektno ako ste dogovarali prodaju bez da odmah, po javljanju clanice, na njenu prvu poruku niste napisali da odustajete od prodaje. Nista nije dogovoreno. Samim tim imam pravo da odustanem od prodaje. Moje pitanje je bez da li sam ja u pravi ili gospodja: DA LI JE DOZVOLJENO DAVATI NEGATIVNU DA DO SARADNJE NIJE DOSLO, jer na drugim sajtovima nije. Hvala u svakom slucaju, obraticu se adminu.
2023 04 26
> Katarina1110: > Pretpostavljam da se ponavlja tema, ali mene zanima da li je korektno ostaviti negativnu, a da do saradnje nije ni doslo ? o daaa ima ih ovde itekako a prvo se se svete sto im se ne javite odmah da potvrdite pa posle kad i ja vratim negativnu i posaljem prepisku adminu...vidim ona kuka ko kukavica po forumima sto joj nije izbrisana moja negativna a meni naravno moja jeste odmah jer se u prepisci sve lepo videlo nisam zenu ni pozvala...pa jadna ja mrze nas administratori nepravda Kalimero selekcija nekog vole nekog ne buhuuu....ajde da sam je stvarno ispalila nego sam stvarno htela da kupim nego sam taj dan radila od kuce jer je kisa pljustala htela prosto da se javim drugi dan....pogledam ja ona sva besna salje deciju poruku 7 razred i negativnu mislim se zeno get a life... a imala sam i vracene pakete i svasta ovde na sajtu a negativne dajem bas kad je nko stvarno idiot tezak...a ona meni daje negativnu za kikiriki pa ko voli nek izvoli..da znate admini odmah brisu ako nema saradnje pa neka se i dalje svete sta reci...isto vazi i za kupce naravno svako ima pravo da odustane ako nije pao dogovor i razmena podataka..it is a free country ljudi
2023 04 26
> Katarina1110: > > Milica9933: > Nista nije dogovoreno. Samim tim imam pravo da odustanem od prodaje. > Moje pitanje je bez da li sam ja u pravu ili gospodja: > DA LI JE DOZVOLJENO DAVATI NEGATIVNU DA DO SARADNJE NIJE DOSLO, jer na drugim sajtovima nije. Shvatili smo svi sta je Vase pitanje. I odgovor je ne. Moze neutralna ako su podaci razmenjeni.
2023 04 26
> Milica9933: > > Katarina1110: > > > Milica9933: > > Nista nije dogovoreno. Samim tim imam pravo da odustanem od prodaje. > > Moje pitanje je bez da li sam ja u pravu ili gospodja: > > DA LI JE DOZVOLJENO DAVATI NEGATIVNU DA DO SARADNJE NIJE DOSLO, jer na drugim sajtovima nije. > Shvatili smo svi sta je Vase pitanje. I odgovor je ne. Moze neutralna ako su podaci razmenjeni. Nisu svi. Hvala Vama.
2023 04 26
1 2