Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li Vam se dešava…

Rezervisala sam jednoj devojci pantalone, trebalo je da uplati posle praznika, na kraju dogovorile smo se za danas, i evo ni traga ni glasa, a redovno je aktivna. Zašto ljudi zadržavaju, ukoliko nemaju nameru da istinski kupe, i sada sam ja u strahu, da ona slučajno ne uplati u međuvremenu, a ja taj predmet npr prodam drugome, užasno me nervira kada razmenimo podatke, i ostane na tome. Samo mi treba informacija, nikoga ne prisiljavam da kupi, ovako se samo nerviram.. A, evo još jedne situacije, prodala sam takođe jedan predmet skoro, ženi je odgovarala uplata, ja rekla šaljem sutradan, posle njene poruke da će uplatiti tog dana ujutru, ja naravno, vodeći se utiscima, i time što ne idem stalno do grada i gledam da ispoštujem i pošaljem uvek na vreme, pošaljem tog dana, i vidim nema uplate(nije moj racun, ne mogu odmah da vidim), dva dana saljem poruke, na kraju pustim na br i zena odgovara, u fazonu, mislila sam da sam platila…ne razumem sta je sa ljudima..
2023 05 05
Dugo sam već na sajtu, tako da dešavalo se svašta 😂 Za takve situacije kada ne znam da li će neko uplatiti a imam neku drugu devojku zainteresovanu za predmet, iskomuniciram to na obe strane. Uglavnom pošaljem poruku, ukoliko nema odgovora u nekom pristojnom roku (a pogotovo ako vidim logovanje 😤) predmet ide onome ko je spremniji da uplati novac. Desilo mi se jednom da su mi dve devojke uplatile novac za farmerke, prva koju sam čekala jer je rekla da će uplatiti se nije javljala par dana i prosledila sam podatke za uplatu drugoj devojci koja je uplatila odmah. Posle sam tražila račun ove prve da joj vratim novac, i popila uvredu da sam neodgovorni prodavac.
2023 05 05
Ovde mi se redovno dešava da traže podatke, kažu da će uplatiti, traže forenzički nalaz krpica i na kraju ništa od kupovine. 🙃
2023 05 05
> magic_mushrooms: > Ovde mi se redovno dešava da traže podatke, kažu da će uplatiti, traže forenzički nalaz krpica i na kraju ništa od kupovine. 🙃 Ista priča, minimum jednom dnevno😅 Što se same teme tiče, ukoliko kupac ne uplati u dogovoreno vreme, prodajem drugom. Nikakva dalja komunikacija nije potrebna, ako oni ne poštuju Vas i Vaše vreme, niste ni Vi u obavezi da ih jurite i obaveštavate o bilo čemu. Iz iskustva, ukoliko ne uplate u dogovoreno vreme, bez ikakvog javljanja (tipa kasnim sa uplatom itd), vrlo su male šanse da će ikada i uplatiti, a ako se to slučajno desi, novac se vrati nazad i to je to. Kao kupac, plaćam istog trenutka kad je postignut dogovor, preko ebanking-a I novac im odmah leže na račun. Možda nemaju svi aplikacije banke i moraju u poštu itd, ali je njihova odgovornost da isplaniraju svoje vreme i uplate novac kad je dogovoreno a ne moja da gledam u pasulj "dal im se možda zatvorila pošta i slično".
2023 05 05
Apsolutno ste u pravu, samo što sam ja takva, da uvek dolazim do situacije da se iznerviram i sekiram, da li će uplatiti, pa me možda napadati, ako sam prodala drugome u međuvremenu, ljutiti se i sl… Jer zaista ima svakakvih ljudi, a ja gledam da uvek ispoštujem. Kad god želim da kupim nešto, uvek uplatim u dogovoreno vreme, da se dogodi nešto nepredviđeno, makar ću javiti, da prodavac zna, a ne praviti se luda…
2023 05 06
> Danijela234: > Apsolutno ste u pravu, samo što sam ja takva, da uvek dolazim do situacije da se iznerviram i sekiram, da li će uplatiti, pa me možda napadati, ako sam prodala drugome u međuvremenu, ljutiti se i sl… Jer zaista ima svakakvih ljudi, a ja gledam da uvek ispoštujem. > Kad god želim da kupim nešto, uvek uplatim u dogovoreno vreme, da se dogodi nešto nepredviđeno, makar ću javiti, da prodavac zna, a ne praviti se luda… Razumem Vas u potpunosti, I ja se nerviram oko takvih stvari, ali skoro sam imala situaciju gde me je devojka danima zavlačila za uplatu za jednu jaknu, dok sam drugoj devojci rekla da je rezervisana I čeka uplatu. Druga devojka je našla neku drugu jaknu u međuvremenu a ova prva nakon nekoliko "imala sam problem, pa nisam stigla u poštu, pa sutra" samo isparila, a meni jakna i dalje stoji. Tako da od tad apsolutno ne padam na te priče, mogu da rezervišem predmet po dogovoru ali ako taj rok istekne, prodajem drugom. Zaista ima svakakvih ljudi, ali sad gledam da ispoštujem one koji ispoštuju mene. Mogu sa sigurnošću da tvrdim da mi je 90% upita od neodgovornih I krajnje nekukturnih članica, prosto mi nije jasno.
2023 05 06
Izvinjavam se što upadam na ovu temu, treba mi pomoć da li još neko ima problem da ne može postaviti oglas? Već 2 dana ne mogu ništa da postavim 😏 a nevidim da je neko postavio takvu temu, da li je do sajta nešto ili šta može biti? Ako bi neko mogao da mi kaže bila bih zahvalna. Hvala unapred na odgovoru ❤️
2023 05 06
> MarijanaTasin: > Izvinjavam se što upadam na ovu temu, treba mi pomoć da li još neko ima problem da ne može postaviti oglas? Već 2 dana ne mogu ništa da postavim 😏 a nevidim da je neko postavio takvu temu, da li je do sajta nešto ili šta može biti? Ako bi neko mogao da mi kaže bila bih zahvalna. Hvala unapred na odgovoru ❤️ Ista situacija,pitam se dal je do mene ili opet nešto menjaju/unapređuju...
2023 05 07
Kod mene je sve okej, mogu da ubacujem stvari normalno :)
2023 05 07
I dalje je isto 😏 pokušaću kasnije sa laptopa, sa telefona neće nikako, znači još neko ima problem mislila sam kao što ste rekli da je nešto do mene al izgleda da nije
2023 05 07
Mozda stavljate vise od pet tagova? :) ili boja, materijal.
2023 05 07
> Danijela234: > Mozda stavljate vise od pet tagova? :) ili boja, materijal. Ne, sve je ok sto se tice opisa i samog unosa, kada sve ispunim jednostavno neće da se objavi 😏
2023 05 07
Povlačim reci i meni nece da se ucitaju fotke 🥲🥲
2023 05 07
> Danijela234: > Povlačim reci i meni nece da se ucitaju fotke 🥲🥲 Bas bezveze, malo bi trebalo bolje da poboljšaju sajt, baš često se dešavaju bagovi na sajtu 😏😏
2023 05 07
Dobro veče! Ni ja ne mogu da ubacim ništa, sve popunim ali ne očitava fotografije.
2023 05 07
1 2