Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Preporuka_krema za predeo oko očiju

Zanimaju me vaša iskustva i preporuke krema za predeo oko očiju, konkretnije za podočnjake, i to za uzrast 25-30 ili 30+ godina. 🌸
2023 05 09
Za podocnjake samo dobar san na prvom mestu! Pogotovo u tom uzrastu🤗💞💞💞
2023 05 09
Zdravo, pogledaj Christian Breton kreme, baš su specijalizovane za predeo oko očiju, ima raznih. Ova koju ja koristim je jako dobra, a verujem i ostale. Prati kada su na popustu u Lilyju. :)))
2023 05 10
Hvala puno, informisaću se o njima!🌸
2023 05 10
Trenutno koristim Nivea Q10 Energy sa vitaminom C i zadovoljna sam. Lagana je, a meni pomaže. Pre nje sam pokušala sa Eucerinom ali imam loše iskustvo jer su mi se stvarale neke bele tačkice od nje i to baš brzo, čim sam promenila, smanjile su se, tako da nju ne bih preporučila jer je teža krema.
2023 05 10
> DoliBlack: > Trenutno koristim Nivea Q10 Energy sa vitaminom C i zadovoljna sam. Lagana je, a meni pomaže. Pre nje sam pokušala sa Eucerinom ali imam loše iskustvo jer su mi se stvarale neke bele tačkice od nje i to baš brzo, čim sam promenila, smanjile su se, tako da nju ne bih preporučila jer je teža krema. Hvala puno na preporuci, pogledaću i taj proizvod.😊
2023 05 11
Meni je Kiehl's-ova avokado krema za okoloocnu regiju odlicna. Imam genetske podocnjake, nista ne moze da ih ukloni, ali mi se cini da ih ona smanjuje, bar minimalno :)
2023 05 11
> Bojanaa12: > Meni je Kiehl's-ova avokado krema za okoloocnu regiju odlicna. Imam genetske podocnjake, nista ne moze da ih ukloni, ali mi se cini da ih ona smanjuje, bar minimalno :) E to mi treba!😂 Hvala na preporuci!🌸
2023 05 12
> Vanesa72: > Za podocnjake samo dobar san na prvom mestu! Pogotovo u tom uzrastu🤗💞💞💞 Kako za koga. Ja recimo imam prirodno ljubičaste podočnjake, ne one direktno ispod očiju koji se naduju od nespavanja, već samo tragove koji prate liniju nosa. Oduvek su tu i jako su upadljivi, iako provereno nemam zdravstvenih problema koji bi ih uzrokovali. U tom slučaju, mora da postoji neki preparat koji bi ih ublažio. Ako je neko probao i zna za nešto što zaista pomaže, molim vas da mi pišete 💜
2023 05 14
Afrodita colagen kremica za predeo oko ociju :) Imam tamno plave podocnjake koliko god da se naspavam. Nisam jos uvek naisla na cudotvornu kremu od koje nestanu, ali moze da pomogne. A negde sam procitala da masaza maslinovim uljem isto pomaze kod podocnjaka
2023 05 15
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/deff5f3e8f100826328e1a6911729c66.jpg) Mozes probati ovaj Revox serum sa kofeinom. Stavlja se ujutru nakon sto naneses umivalicu za ciscenje lica… 😊
2023 05 15
Ako si iz Beograda onda serum sa kofeinom od ordinaryja iz Metrolopitana Odlican! :) > h_wardrobee: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/deff5f3e8f100826328e1a6911729c66.jpg) > Mozes probati ovaj Revox serum sa kofeinom. Stavlja se ujutru nakon sto naneses umivalicu za ciscenje lica… 😊
2023 05 20
Ili naravno ako jos negde ima da se kupi/ da ga narucis preko sajta 🍀🤍> HauteCouture20: > Ako si iz Beograda onda serum sa kofeinom od ordinaryja iz Metrolopitana > Odlican! :) > > h_wardrobee: > > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/deff5f3e8f100826328e1a6911729c66.jpg) > > Mozes probati ovaj Revox serum sa kofeinom. Stavlja se ujutru nakon sto naneses umivalicu za ciscenje lica… 😊
2023 05 20