Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Najlepsi miris koze

Zdravo, mozemo pisati o tome sta koristite a da je miris koze prelep i postojan, za sta su vam ljudi delili komplemente?
2023 05 17
Losion Paco rabbane i generalno Nuxe proizvodi mirišu kao duša😍 To ja koristim uglavnom, a probala sam baaaš dosta proizvoda 😂 Dobro je što si pokrenula ovu temu, volela bih da čujem tuđa mišljenja, pošto je meni generalno teško da pronađem proizvode od kojih će mi koža mirisati, jer moja koža kao da ne apsorbuje nikakve mirisne kremice i parfemisane vodice 😂
2023 05 17
The body shop proizvodi imaju intenzivan i divan miris, od ekonomičnijih Balea losioni.
2023 05 17
Victoria’s Secret losioni iz kolekcije Bare Vanilla, svi su prelepi, više mirisem od njih, nego od mnogih parfema. Imam klasičan, Crystal i Golden. Tesori su isto super, favorit miris mi je Byzantium, verujem da krema potraje kao i parfemčić, on mi traje na garderobi kao kvalitetniji parfem
2023 05 17
Postoji jedna loreal muska kupka, ima narandzasto pakovanje i pise nesto wood… (meni to mirise bozanstveno) Pored toga, Od stvari za telo, onaj body butter, spread the love firma Takodje ludilo Trebutno je ekspanzija Elizabet Arden kremi pa mozda mozes to :)
2023 05 20
Mistovi iz Body Shop-a, konkretno oni u staklenim flasicama. Trenutno imam sa mirisom shea putera, jako je osvezavajuc a postojan miris jako sam zadovoljna
2023 05 22