Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Šta nije u redu sa ovim ljudima?

Javljala sam se za jednu majicu koja je bila jeftina i prelepa. Dobila sam odgovor posle mesec, dva. To razumem, clanica nije aktivna, nije prodala nista od 2021, nije gledala mejl, desava se. Evo kada postaje cudno. Rekla je da je predmet dostupan. Okej, znaci hoce da ga proda. Pitala sam za mere i rece da salje kada joj se cerka vrati. Vazi, malo je i glupo je da pretura po njenim stvarima. Javlja se posle par dana, pitala sam je da li se predomislila u medjuvremenu i rekla sam da odmah salje (jer ne vidim sansu da mi posalje mere). Ona se javila i rekla da prodaje ali da ne zivi sa cerkom i da joj dam broj. Ja sam dala i pitala da cerka da svoj. Odgovarila je posle nekoliko dana da joj je dala i da ce da mi se javi, i nije dala cerkin broj. Naravno da mi se nikada nije javila a sigurno je proslo barem nedelju dana. Ovo mi je toliko cudno. Zasto im treba nekoliko dana da odgovore na jednostavna pitanja kada znaju da ih neko ceka? Zasto uopste prodaju stvari ako ih toliko mrzi? Izbrisi stvari onda. Imam utisak da je ista osoba koja je htela da me otkaci, ali je to mogla na druge nacine da uradi, a ne da me zavlaci dva meseca. Moja majka ima nalog ovde i prijavim se preko njenog cim mogu ako joj treba pomoc. Da li ste imali ovakva iskustva? Lupila bih im negativnu za bezobrazluk i zavlacenje ali mislim da nije dozvoljeno, a sigurno ih me zanima. Bas bezveze.
2023 05 19
Bas su iskomplikovale sve. I jeste cudno. Ne razumem te price oko jedne majice, i kako ih ne mrzi da smisljaju 50 razloga? Moja masta moze svasta. Ja drugi odgovor nemam.
2023 05 19
Meni na svaku drugu poruku (cak i kad napisem zelim da kupim proizvod itd) clanice ne odgovore 😅 Al to gledam kao- “dobro, makar si sacuvala pare, nije ti bilo sudjeno”😂
2023 05 20
> HauteCouture20: > Meni na svaku drugu poruku (cak i kad napisem zelim da kupim proizvod itd) clanice ne odgovore 😅 > Al to gledam kao- “dobro, makar si sacuvala pare, nije ti bilo sudjeno”😂 Ja sam tako pre neki dan poslala za razmenu za neki ranac (nije pisalno nista na profilu za razmene). Rekoh da probam pa ako nije za razmenu kupila bih ga. Nisam dobila odgovor uopste, onda iz inata nisam ni htela da saljem poruku da ga kupim i sad je prodat a ja patim :') :'(
2023 05 20
> HauteCouture20: > Meni na svaku drugu poruku (cak i kad napisem zelim da kupim proizvod itd) clanice ne odgovore 😅 > Al to gledam kao- “dobro, makar si sacuvala pare, nije ti bilo sudjeno”😂 Isto i ja, nego znas osecaj kada ti "zaigra srce" za nesto, a ja sam bas maler da mi se to desi kada mi ne odgovara clanica. Cesto pomislim da osoba ne odgovara kada se ne prijavljuje nedeljama i kada je predmet previse dobar da ne bude prodat (niska cena, lepe slike, marka i puno ljudi na listi zelja).
2023 05 20