Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Da li vredi postavljati predmete sada?

Da li ste kupile ili prodale nesto dok traje ovaj kvar? Ne znam da li da postavljam predmete ili da cekam da rese problem pa onda
2023 05 26
Ja sam kupila i razmenila artikle… Inace, nemam apsolutno nikakvih problema sa koriscenjem sajta, ulazim preko telefona… A vidim da se bas dosta clanica zali… Cudno… Nadam se da ce se sto pre regulisati 🍀🍀🍀
2023 05 26
Ja sam bas dosta stvari ubacila i bas je slabo interesovanje, tako da sam prestala da kacim dok se ovo ne resi. Stalno dobijam poruke kao ovaj predmet zelim da sacuvam ali ne mogu i sl. Tako da dok se ovo ne resi nema smisla
2023 05 26
Sajt bas ne radi ja sam kacila ali slabo naravno,nisam trebala da ubacim stvari trebala sam da sacekam....
2023 05 26
Ja sam kupovala jer ne može ništa da me zaustavi😅 Više koristim sajt preko kompa dok je ovaj kvar, ali čini mi se da dosta više članica koristi telefon, pa sam odlučila da ne postavljam stvari trenutno. A nisam ništa prodala od kad traje ovo.
2023 05 26
nista se ne prodaje, cak i pregleda ima jako malo :( takodje, ovo mi otezava i kupovinu. mogli bi bar da dozvole kad se problem resi da se obnove oglasi postavljeni dok je trajao problem sa radom sajta... ali sumnjam da ce dozvoliti :) mislim da sada nema mnogo smisla postavljati nove predmete :(
2023 05 26
Ja okacila 2 nova oglasa skoro, vidim imaju dosta pregleda, a sto se problema na sajtu tice primetila sam da mi je zakucavalo kad editujem oglas i posle par minuta proradi, generalno normalno mi sve radi i vidim da su clanice stavljale u Omiljeno
2023 05 26
> JelenaSokic: > nista se ne prodaje, cak i pregleda ima jako malo :( takodje, ovo mi otezava i kupovinu. mogli bi bar da dozvole kad se problem resi da se obnove oglasi postavljeni dok je trajao problem sa radom sajta... ali sumnjam da ce dozvoliti :) mislim da sada nema mnogo smisla postavljati nove predmete :( Bilo bi lepo🙃
2023 05 26
https://mojekrpice.rs/items/zene/9950481/guess-crvena-torba
2023 05 26
Ja ubacujem artikle i normalno mi sve funkcionise na sajtu , sve slike mogu normalno da vidim.Ne znam do cega je problem, ali vidim da se dosta clanica zali, nadam se da ce brzo resiti problem i da svima sve normalno funkcionisati <3
2023 05 27
Ja tesko kacim slike. U cemu je problem? To mi traje vec 2 nedelje.
2023 05 28
Ja ne mogu da postavim predmet
2023 06 01