Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoc!? Moderatori!???

Nadam se da neko moze da mi pomogne. Dva puta postavljam torbu i brisu mi oglas. ZASTO??? Slike su moje,nisu sa neta,tagovi su ok.kao i opis. Ne razumem. Ovo mi se vec jednom desilo i cak sam dobila "utisak" od moderatora a kada sam pitala u cemu je problem nisu mi odgovorili. Jako ruzno i neprofesionalno. Dugo koristim ovaj sajt i ako su se pravila promenila o tome bi trebali da budemo obavesteni.
2023 06 04
Можда зато што сте написали у таговима ,,ново" а опис предмета вам је ,,веома добро", ако је црна Replay у питању, ништа друго ми не пада на памет?
2023 06 04
Meni su preko 10 oglasa obrisali ,a slike nisu s interneta,sajt postaje polako bezveze em svaki čas neki kvarovi em to brisanje oglasa bez povoda i razloga... Tako da se saosećam s vama 😥
2023 06 06
Meni je obrisano isto,iako sam nova na sajtu vidim da nekoliko njih ima slicne problem, da li mozete da mi objasnite zasto su mi predmeti obrisani ? Slike su originalne moje,licno ja slikala i odma postavila na sajt,stavljeno je najmanje 3 slike, gde je sve lepo navedeno i slikani su kodovi i rok trajanja ,u cemu je nastao problem? Uspela sam devojci sugradjanki da prodam preko sajta, medjutim juce su slike postavljene , danas ih nema a od admina nisam dobila nikakvu poruku uz objasnjenje, a vidjam po sajtu dosta profila koji takodje prodaju kozmetiku,nekoriscenu i njima se nista ne brise,,nova sam ovde ako moze neko da mi objasni.
2023 06 06
Ako ste prodavali "Avon" kozmetiku verovatno je zato što su zabranili komercijalnu prodaju na sajtu.
2023 06 06
> ADRIJANA0202: > Ako ste prodavali "Avon" kozmetiku verovatno je zato što su zabranili komercijalnu prodaju na sajtu. Da,ali kao sto vec rekoh ima clanica koje i danas prodaju pa vidim da im ne brisu oglase. Kad ukucate na pretragu gore Avon, videcete i sami koliko proizvoda izadje i kozmetike i svega ,44 strane ,zato smatram da nema neke ravnopravnosti ovde
2023 06 06
> AvonAnastasija: > > ADRIJANA0202: > > Ako ste prodavali "Avon" kozmetiku verovatno je zato što su zabranili komercijalnu prodaju na sajtu. > Da,ali kao sto vec rekoh ima clanica koje i danas prodaju pa vidim da im ne brisu oglase. Kad ukucate na pretragu gore Avon, videcete i sami koliko proizvoda izadje i kozmetike i svega ,44 strane ,zato smatram da nema neke ravnopravnosti ovde Problem je ako prodajete iskljičivo to ili mahom novu robu iz kataloga. Čak ste i profil imenovali sa Avon. Ne možemo znati bez da vidimo šta imate na profilu ali to je jedino logično. Manite se šta ima na sajtu i gledajte pravilnik jer nismo svi isti ovde.
2023 06 06
Zabranjena je kataloska prodaja. Imate pravilnik. https://mojekrpice.rs/items/zene/1717139/nedozvoljeni-predmeti
2023 06 06