Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Clanice LAZOVI

Prva na spisku Milica_Popov_
2023 06 10
Konkretno moje iskustvo sa dragom nam clanicom izuzetno ....dogovor oko kupovine predmeta gde u opisu pise NOVO BEZ ETIKETOM....za svaki slucaj sam pitala da mi garantuje da su nove i bez ostecenja na sta je ona odgovorila
2023 06 10
Primetila sam da mnoge clanice pisu novo bez etikete a dole u opisu nosene 2 do 3 puta.Novo je novo znaci ne noseno samo odsecena etiketa ne znam sta tu nije jasno.
2023 06 10
Milicu sam kontaktirala da pitam zasto nije bila iskrena na sta se ona pravila luda i kaze kako to da mi se niko nije zalio samo vi i da nju ne zanim ni moj negativni komentar niti bilo sta,i da su po njoj helanke nove a sta ja mislim nju savrseno ne zanima.
2023 06 10
> jelelescks: > Milicu sam kontaktirala da pitam zasto nije bila iskrena na sta se ona pravila luda i kaze kako to da mi se niko nije zalio samo vi i da nju ne zanim ni moj negativni komentar niti bilo sta,i da su po njoj helanke nove a sta ja mislim nju savrseno ne zanima. Jel ta iz Zrenjanina? Ta je mene zajebala za licno preuzimanje sa forom da su mokre pantalone. Devojka je dno dna. Dosla joj na noge i ona mi pustila samo SMS.
2023 06 10
> TulipOHare: > > jelelescks: > > Milicu sam kontaktirala da pitam zasto nije bila iskrena na sta se ona pravila luda i kaze kako to da mi se niko nije zalio samo vi i da nju ne zanim ni moj negativni komentar niti bilo sta,i da su po njoj helanke nove a sta ja mislim nju savrseno ne zanima. > Jel ta iz Zrenjanina? Ta je mene zajebala za licno preuzimanje sa forom da su mokre pantalone. Devojka je dno dna. Dosla joj na noge i ona mi pustila samo SMS. Jeste to je ona evo imam podatke na paketu i broj telefona.
2023 06 10
> jelelescks: > > TulipOHare: > > > jelelescks: > > > Milicu sam kontaktirala da pitam zasto nije bila iskrena na sta se ona pravila luda i kaze kako to da mi se niko nije zalio samo vi i da nju ne zanim ni moj negativni komentar niti bilo sta,i da su po njoj helanke nove a sta ja mislim nju savrseno ne zanima. > > Jel ta iz Zrenjanina? Ta je mene zajebala za licno preuzimanje sa forom da su mokre pantalone. Devojka je dno dna. Dosla joj na noge i ona mi pustila samo SMS. > Jeste to je cuvena gospodjica.
2023 06 10
> jelelescks: > > TulipOHare: > > > jelelescks: > > > Milicu sam kontaktirala da pitam zasto nije bila iskrena na sta se ona pravila luda i kaze kako to da mi se niko nije zalio samo vi i da nju ne zanim ni moj negativni komentar niti bilo sta,i da su po njoj helanke nove a sta ja mislim nju savrseno ne zanima. > > Jel ta iz Zrenjanina? Ta je mene zajebala za licno preuzimanje sa forom da su mokre pantalone. Devojka je dno dna. Dosla joj na noge i ona mi pustila samo SMS.
2023 06 10
> jelelescks: > Konkretno moje iskustvo sa dragom nam clanicom izuzetno ....dogovor oko kupovine predmeta gde u opisu pise NOVO BEZ ETIKETOM....za svaki slucaj sam pitala da mi garantuje da su nove i bez ostecenja na sta je ona odgovorila Okacite fotografije sa nedostacima.
2023 06 11
> Milica9933: > > jelelescks: > > Konkretno moje iskustvo sa dragom nam clanicom izuzetno ....dogovor oko kupovine predmeta gde u opisu pise NOVO BEZ ETIKETOM....za svaki slucaj sam pitala da mi garantuje da su nove i bez ostecenja na sta je ona odgovorila > Okacite fotografije sa nedostacima. I na kraju ja dobijem negativnu ocenu i ovakvo ismevanje ....niti sam pare trazila da se vrate ...prvo kaze platila 3000 sad napisala 3600 ...kaze da prodam nekom ....ne bavim se prevarama zaista .Uplatila pare na racun unapred zamolila CC paket ona poslala PX kaze to je to ....nista nije ispostovala a ja zavrsila sa negativnom ocenom. HAHAHAHAHAHA HVALA TI DRAGA JELENA.Zena nije bas ok dobila je nove helanke cija je cena 3600 a kupila ih je za 2000 za koje me sad smara da joj vratim,zao joj para🤣Sve u svemu helanke su nove preporucila bih svakome da ih kupi od gospodje i to je to.
2023 06 11
Jelena, utisak vidimo svi. Stavite sliku predmeta kod utiska ili ovde da se vidi to oštećenje. Uvek je sigurnije uz dokaz, ipak ste nekoga nazvali lažovom.
2023 06 12
> AppleRed: > Jelena, utisak vidimo svi. Stavite sliku predmeta kod utiska ili ovde da se vidi to oštećenje. Uvek je sigurnije uz dokaz, ipak ste nekoga nazvali lažovom. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/0c863d8b644e237dcdf44d89a923bea3.jpg)
2023 06 12
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/54540f4a5dedeb5862a5de9346b9115a.jpg)
2023 06 12
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f247c03d33026223972cc12eb468561e.jpg)
2023 06 12
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/aedb6e3546a32c6e38aa19a35ec92042.jpg)
2023 06 12
1 2