Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoć i iskustva sa cc paketom!

Pozdrav svima, Volela bih da dobijem odgovor, pošto od službenice pošte nisam. Ovako, prošlog ponedeljka sam poslala dva CC paketa i ni jedan do sada nije uručen, jedan zapravo još uvek stoji u glavnom centru u Beogradu. Devojke kojima sam poslala ih me pitaju šta se dešava, da ih niko nije zvao, ne lažu me znam jer vidim stanje na praćenje pošiljke. Žena u pošti mi kaže da za CC paket treba 5 radnih dana za isporuku, a u istoj toj pošti sam slala jedan paket prošlog utorka i stigao je bukvalno za dan i po. Jeste imali ovakvih iskustva i kako su se ona završila?
2023 06 21
Najbolje je da odete u poštu iz koje ste poslali pakete i da tražite šefa, koji bi trebalo da pozove pošte u kojima se trenutno nalaze paketi i da ih pita šta se dešava sa njima i zašto nisu dostavljeni. :")
2023 06 21
I ja sam imala slucajeve da cc paket nekom stigne za dan, nekom za dva a nekom tek za 5. Mozete otici u posti da pitate ali oni ce vam isto proveriti kao i vi sto proveravate na taj cc broj
2023 06 21
> Jovana.R.2207: > I ja sam imala slucajeve da cc paket nekom stigne za dan, nekom za dva a nekom tek za 5. Mozete otici u posti da pitate ali oni ce vam isto proveriti kao i vi sto proveravate na taj cc broj Išla sam u poštu kod žene kod koje sam i poslala pakete i isto je uradila što mogu i ja od kuće proverila praćenje pošiljke i to je to rekla mi da čekam i počela da mi objašnjava kako je to jeftinije zbog toga 5 radnih dana ide i ništa... a to je više od 5 dana u pitanju je prošli ponedeljak. Nije mi jasno stiglo je bukvalno u toku noći isti dan u Bg i nakon toga stoje i dalje tamo🤷🏻‍♀️
2023 06 21
Imala sam ja taj problem pa sam zvala na broj gde se paket nalazi,i rekla da je istekao rok isporuke bila neljubazna pa je paket stigao sutradan.Prvo zvala call centar za inace informisanje paketa i oni kada su proverili gde je dali mi broj poste u kom paket nije dalje krenuo i rekli da je guzva sigurno.
2023 06 21
Sacekajte jos neki dan i pustite poternicu ili pisite prigovor. Moraju da se nadju paketi i dostave.
2023 06 21
Do radnika je očigledno. Ja sa CC paketima nikad nisam imala problem, baš brzo stignu, za dan ili dva.
2023 06 21
> Zlata-14: > Imala sam ja taj problem pa sam zvala na broj gde se paket nalazi,i rekla da je istekao rok isporuke bila neljubazna pa je paket stigao sutradan.Prvo zvala call centar za inace informisanje paketa i oni kada su proverili gde je dali mi broj poste u kom paket nije dalje krenuo i rekli da je guzva sigurno. Pa moraću i ja tako, hvala na ideji ☺️
2023 06 21
> ubavkam: > Sacekajte jos neki dan i pustite poternicu ili pisite prigovor. Moraju da se nadju paketi i dostave. Sačekaću još eventualno sutra, pa da delujem 😅
2023 06 21
> VannaVana123: > Do radnika je očigledno. Ja sa CC paketima nikad nisam imala problem, baš brzo stignu, za dan ili dva. Ni ja nisam imala nikakav problem do sada. Uvek šaljem iz iste poštice jer nije gužva nikad, e sad da li je greška do nje ili nije ne znam 🤷🏻‍♀️ jer sam odmah sutra od ovih poslatih paketa slala jedan i taj je stigao za dan i po 😃
2023 06 21
CC posiljka se iz poste salje samo jedan dan posle postexpres posiljki, tj. treba joj dan vise da stigne (generalno, ne pricam o selima, izdvojenim mestima gde postexpres ne stize svaki dan). Kupac ima pravo da se zali posti. ne verujte u tu pricu od pet dana.
2023 06 23
Moje prvo negativno iskustvo da tako kazem, sa cc paketom. I ubedjuju me da je to normalno za cc paket da toliko putuje ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/cb0e75f55315e375c5dbf6ab6e58cab8.jpg)
2023 06 23
5 dana putuje CC. Razlika je izmedju post expresa i CC slanja.
2023 06 23
> kiki87: > Moje prvo negativno iskustvo da tako kazem, sa cc paketom. > I ubedjuju me da je to normalno za cc paket da toliko putuje > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/cb0e75f55315e375c5dbf6ab6e58cab8.jpg) Ahaha ma to je ništa, ja sam poslala 12og juna a tek danas je dostavljeno i to u subotu, još napali devojku kojoj sam poslala jer se žalila peosto se raspitivala 😅🤦🏻‍♀️ Uglavnom neki problem je bio poslednje dve nedelje neko je negde zakazao 🤷🏻‍♀️ E tako je su i mene ubedjivali jer je kao jeftiinije duže se isporučuje bla bla kako je ovo na kraju dostavljeno sam Bog zna 😄😄
2023 06 24
> Tanjica184: > > VannaVana123: > > Do radnika je očigledno. Ja sa CC paketima nikad nisam imala problem, baš brzo stignu, za dan ili dva. > Такође Isto! Utorak sam poslala paket i stigao je u četvrtak, a paket koji sam poslala 12og juna tek danas dostavljen i to u subotu! 😅
2023 06 24
1 2