Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Kako doći do članice ?

Pre tri dana sam joj pisala poruku,želeći da kupim predmet od nje,ne javlja se...a bila je aktivna. Te poruke se u inboxu ustvari ni ne vide,problem je do samog sajta.
2023 06 28
Vidi sa kim je saradjivala poslednji put i pitaj tu clanicu za broj telefona. Tako sam ja 🙂
2023 06 28
Probjate vise puta ono ja zelim, mozda vam tako uspe. Memi nekad ne stigne Pa kad napise za vise predmeta onda stigne sve odjednom
2023 06 28
Kako znate da se ne vide? 😐
2023 06 28
> Chillnakit: > Kako znate da se ne vide? 😐 To se i ja pitam, to bi objasnilo neodgovaranja 8/10 puta na poruke 🤔😂
2023 06 28
Jedino ako ona kad udje u inbox ne vidi te poruke koje je poslala drugacije ne moze da zna
2023 06 28
Od reklama se ne vide, na to je mislila. Mene je par članica preusmerilo na Viber za dalju komunikaciju. Nemaju svi AD blocer.
2023 06 28
> Chillnakit: > Kako znate da se ne vide? 😐 Pa ja sada Vama da pošaljem poruku,ne možete da je videte ako ne odete na "razgovor" ,nigde nemate obaveštenje da imate poruku...
2023 06 30
Ulaze članice u "razgovore", możda neće da Vam odgovori. A obaveštenja stižu na mejl.
2023 06 30
I ja bih da pitam takodje za clanicu koja ima preko 1000 predmeta u ponudi,vise stotina pozitivnih ocena i prosto ne odgovara na poruke a vidim da ulazi na sajt Prosto ne znam sta da mislim
2023 07 04