Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarant! Secernapastabor

Korisnik pod imenom @secernapastabor prevarant! Dogovor o sradanji isao bey problema, ja joj prebacim novac, ona trazi moju adresu i jos joj kazem da sam na odmoru i da nije problem ako ne stigne da posalje tog nakon. Nakon povratka sa odmora nakon 10 dana, vidim da nije bilo posiljke, kontaktiram je i do danas nije odgovorila.
2023 06 30
Blokiran profil vec 😄
2023 06 30
@chillnakit Super, mene je uradila za 4.000 ali da se bar ne nastavi
2023 06 30
Nije smesno.
2023 06 30
Uplatite unapred novac članicama sa malim brojem pozitivnih ili bez istih samo u onom iznosu koji bi mogli oprostiti i da je prevara.. Moj savet.. Vidim da imate i vi malo pozitivnih i mogu zaključiti da ste se vodili time da taj broj nije merilo ali.. Nažalost, ima nas raznih..
2023 06 30
> TadijaZara: > @chillnakit > Super, mene je uradila za 4.000 ali da se bar ne nastavi To i nije tako mali iznos 😐 nazalost jos jedan primer da se poverenje profilima bez utisaka skupo placa. Ni to sto je blokiran profil prevarante nece spreciti da jednostavno naprave sledeci i ponovo isto urade... Mozda eventualno da ostavite ime i prezime prevarantkinje...
2023 07 01
Sandra Đorđević, to mi je ime dato sa podacima za uplatu. Ja ove sajtove koristim isključivo za kupovinu...kupujem i preko instagrama, kupujem prodajem, kupindo, limundo..nikad mi se ništa slično nije desilo... Ocene gledam, ali moram priznati ne uvek...vodim se time kako sa kim ide komunikacija.... Očigledno ću morati da se malo dovedem u pamet. 😊
2023 07 02
Dobar dan! Postovani, mislim da je korisnik https://mojekrpice.rs/jelenaorbovic-12868 pokusala da me prevari. Navodno zeli da kupi od mene nesto za sta je poslala sajt gde kao mogu da preuzmem novac. Na sajtu se traze podaci za karticu koju ja ni nemam, ali se razumem dovoljno da vidim da traze privatne podatke koji ne smeju da se dele niti daju bilo kome. Molim Vas kako mogu da blokiram korisnicu? Hvala unapred, Srdacan pozdrav
2023 07 02