Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Jel ovo šala?

https://mojekrpice.rs/items/zene/8958856/dior-original Da li neko daje jedno i po dnevnicu za kesu?
2023 07 01
> Debela_devojka: > https://mojekrpice.rs/items/zene/8958856/dior-original > Da li neko daje jedno i po dnevnicu za kesu? Kod mene moze sta hoce za 3000 din. al' kesa obicna, izvinite sto papir ne prodajem. Sta reci?
2023 07 01
Mislim da nije šala, videla sam pre neki dan na forumu da se neko raspitivao da li mogu ovde da se prodaju original kese.
2023 07 01
Tako je, neko se raspitivao… I ja sam napisala da sam i sama prodala jednom prilikom dve Victoria’s Secret kese… Kod mene je u pitanju bila simbolicna cena… Inace, meni ovo ima smisla samo u slucaju gde je neko, recimo, na ovom sajtu kupio npr. Dior haljinu ZA POKLON… I onda iz tog razloga mu treba neko original pakovanje, kesa, kutija istog brenda… Ili dust bag ako je u pitanju torba… Eto, ne znam…. 3000 rsd za kesu je ipak previse… > Anast.: > Mislim da nije šala, videla sam pre neki dan na forumu da se neko raspitivao da li mogu ovde da se prodaju original kese.
2023 07 01
Očigledno prodaju i to, evo je ta tema: https://mojekrpice.rs/forum/t/606406/spada-li-u-dozvoljene-predmete
2023 07 01
Razumem prodaju kese neke cvrsce, ceger, nebitno, ali u Idei je kesa kvalitetnija ona od 150 din od ove 😂😂😂😂a sad da neko plati 3000 kesu, ne razumem, osim sto clanica gore reče, nekome za poklon, ali bolje na poklon uz haljinu da doda 3000 u kovertu i kupi ukrasnu kesu kod kineza 😂
2023 07 01
Za mene to nije nista novo. Vidjala sam to na inostranim sajtovima. Prodaju bukvalno sve od papirnih brendiranih kesa,do ukrasnih masni,kutija za cipele,kutije od satova ili nakita i sl. Posebno su skupe CHANEL-ove kese,ukrasne trake,Camelie i kutije,pogotovo ako je u pitanju neka limitirana kolekcija,kolekcionari placaju papreno.
2023 07 01
Pa i to sto kazete 😂😂😂 … A opet, kako ko voli… > Debela_devojka: > Razumem prodaju kese neke cvrsce, ceger, nebitno, ali u Idei je kesa kvalitetnija ona od 150 din od ove 😂😂😂😂a sad da neko plati 3000 kesu, ne razumem, osim sto clanica gore reče, nekome za poklon, ali bolje na poklon uz haljinu da doda 3000 u kovertu i kupi ukrasnu kesu kod kineza 😂
2023 07 02
> vekip60: > Za mene to nije nista novo. > Vidjala sam to na inostranim sajtovima. > Prodaju bukvalno sve od papirnih brendiranih kesa,do ukrasnih masni,kutija za cipele,kutije od satova ili nakita i sl. > Posebno su skupe CHANEL-ove kese,ukrasne trake,Camelie i kutije,pogotovo ako je u pitanju neka limitirana kolekcija,kolekcionari placaju papreno. Sve je to u redu, ali mi zivimo u Srbiji. Meni bi bilo neprijatno da naplatim 3000 nekome kesu. Cisto sumnjam da ovde imamo kočekcionare kesa hahaha
2023 07 02
Ja sam prodala jednom dve viska Guess kutijice za nakit u kojima sam dobila proizvod (i ja licno volim te kutijice da skupljam)... ali prodala sam obe za 500 dinara :') ajde Dior je ozbiljniji brend, razumem kutije, cak donekle i dust bag ali kesa, zaista, za te pare... mislim da majka i ja imamo par brendiranih tih kartonskih kesa. Ko hoce dacu mu za dzabe samo da ih iskopam :')
2023 07 02
Daj meni da nosim sulhpa i paštetu za ručak ma posao :D
2023 07 02
> Debela_devojka: > Daj meni da nosim sulhpa i paštetu za ručak ma posao :D Hahahahahaha moze, da budes najfensi u preduzecu :')
2023 07 02
> Debela_devojka: > > vekip60: > > Za mene to nije nista novo. > > Vidjala sam to na inostranim sajtovima. > > Prodaju bukvalno sve od papirnih brendiranih kesa,do ukrasnih masni,kutija za cipele,kutije od satova ili nakita i sl. > > Posebno su skupe CHANEL-ove kese,ukrasne trake,Camelie i kutije,pogotovo ako je u pitanju neka limitirana kolekcija,kolekcionari placaju papreno. > Sve je to u redu, ali mi zivimo u Srbiji. Meni bi bilo neprijatno da naplatim 3000 nekome kesu. Cisto sumnjam da ovde imamo kočekcionare kesa hahaha To ste u pravu,za nas standard mozda i jeste skupo. Ali opet sve je to relativno,ono sto je nama skupo,mozda je nekome jeftino,uostalom znate kako se kaze -"Svaka roba ima svog kupca."
2023 07 02
Kako god, potpuno mi je bolesno i izopaceno u svetu u kom milioni gladuju, toliko dece nema para za lecenje, toliki ljudi rade za minimalac da bi jeli hleb i pastetu, davati 3000 za kesu velili je pokazatelj koliko amo izopaceni.
2023 07 02
To je kartonska torba a ne kesa x-) x-) Budalastine to mi je bukvalno kao da sam bacila 3000 na isto mu dodje ali sta ces ima ljudi koji pate od marke. Znam dosta njih nemaju pare hleb da jedu ali najnoviji telefon mora da se ima, brdo ljudi koji su u tolikim dugovima zive brate kao da imaju milione zemlja Srbija... Ne kupujem kese ni u maxiju za 15 dinara vec nosim svoje x-)
2023 07 02