Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gde je tema?

Cini mi se da je juce clanica koja je prevarena za 4000e otvorila temu. Bas me zanima sta se desava, ali sada ne uspevam da nadjem tu temu
2023 07 02
Izgleda da je obrisala temu
2023 07 02
Prohujala s vihorom tema.
2023 07 02
I ja sam bas malopre razmisljala o tome... Bas sam se saosetila sa njom, sad sta je bilo ko zna
2023 07 02
To sam poslednje videla, slikala sam ljubomoru, kooolko mi drago što imam slike!!! Nisam znala da je obrisala temu. Ne znam šta su pisale posle... strašno.
2023 07 02
Haha to sam i ja poslednje videla i taman krenula nesto da napisem, kad vidim nedostupna tema, steta🤣
2023 07 02
Ja mislim da clanice nisu imale toliko lose namere i ne verujem da su bas toliko ljubomorne (ne morate ih bas nazivati DEZURNIM KVOCKAMA), ali su svakako mogle malo da se suzdrze od komentara, prevarenoj clanici je vec dovoljno tesko… I sama je napisala da joj ne pomazu ti komentari… Nadam se da ce uspeti da povrati svoj novac…Mada sam laik i ne znam kolike su sanse za to…
2023 07 02
Ne znam za vas..ali oduvek me baš nerviralo kad se na nešto poželim i tražim info/savet a neko mi kaže: " Ne mogu da verujem da si to uradila/Nije trebalo to da radiš" Ma, jel da? Pa, znam sad I ja to..ne staje mi na muku nego pomozi ako možeš ako ne možeš-ne komentarisi! Takođe, za šta je neko dao SVOJIH 4.000e ili 400.000e je njegova stvar..može da ih baci sa mosta ako hoće.. Drugo, nije za svakoga 4.000e podjednako "veliko".. nekome je to godišnja plata, nekom mesečna.. tako da je to ključno koliko će novca dati za nešto i koliko lako.
2023 07 02
> Milica88Radonj: > Ne znam za vas..ali oduvek me baš nerviralo kad se na nešto poželim i tražim info/savet a neko mi kaže: " Ne mogu da verujem da si to uradila/Nije trebalo to da radiš" > Ma, jel da? Pa, znam sad I ja to..ne staje mi na muku nego pomozi ako možeš ako ne možeš-ne komentarisi! > Takođe, za šta je neko dao SVOJIH 4.000e ili 400.000e je njegova stvar..može da ih baci sa mosta ako hoće.. > Drugo, nije za svakoga 4.000e podjednako "veliko".. nekome je to godišnja plata, nekom mesečna.. tako da je to ključno koliko će novca dati za nešto i koliko lako. Pa, dobro, opet moze svako da kaze sta misli, a logicno je da pomisle:Odakle ti ideja da das 4000e nekoj random osobi sa MK. I ko sta sad tu moze da jpj pomogne? Mislim, mogu da uteram dug sa jos par ortaka, ali za 50% cifre, dalje od toga tesko da moze neko da joj pomogne.
2023 07 02
U pravu ste, Milice…To nekako najbolje ilustruje ovaj citat: ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/6ac3ca886378ff09aaee1dc3a61de4dc.jpg) :) Samo sam prokomentarisala neke druge stvari… Izmedju ostalog, I da ne moramo jedne drugima davati pogrdne nadimke ovde na forumu, nije bas lepo…
2023 07 02
Etpo, ovom prilikom joj nudim praktičnu pomoc, ali moja pomoć kosta 2 soma e. Provereno nalazim gospodju uz malu pomoć par ljudi.
2023 07 02
> Anja0404: > U pravu ste, Milice…To nekako najbolje ilustruje ovaj citat: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/6ac3ca886378ff09aaee1dc3a61de4dc.jpg) > :) > Samo sam prokomentarisala neke druge stvari… Izmedju ostalog, I da ne moramo jedne drugima davati pogrdne nadimke ovde na forumu, nije bas lepo… Citat je super😊 Neko traži pomoć/savet a ti mu nudis sta ti misliš o tome što je uradio?! Kad bude tražio beskorisna mišljenja i komentare koji ničemu ne služe-onda budi slobodan pa ih daj..ovako suzdrzi se! (Ne mislim na Vas, uopšten je komentar)😉
2023 07 02
I ja sam se pitala gde je nestala tema, nisam ispratila do kraja, pretpostavila sam da je obrisana, ali ne znam zbog čega. 🤷‍♀️ Sad ću da pročitam ovo što je Adrijana postavila.
2023 07 02
> ADRIJANA0202: > To sam poslednje videla, slikala sam ljubomoru, kooolko mi drago što imam slike!!! > Nisam znala da je obrisala temu. > Ne znam šta su pisale posle... strašno. Samo uslikavaj James Bonde. Meni ne smeta tvoje bespredmetno komentarisanje. Nego pomozi devojci da nadje adresu kada vec izigravas CIA BIA KGB agenta. A apropo kvocke, ti si mizerna mala clanica.
2023 07 02
> Debela_devojka: > Etpo, ovom prilikom joj nudim praktičnu pomoc, ali moja pomoć kosta 2 soma e. Provereno nalazim gospodju uz malu pomoć par ljudi. Srecno D.D. ❣️
2023 07 02
1 2