Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prodate stvari...

Cesto u opisu profila vidim:"Prodate stvari brisem." Sta, ustvari, to znaci? Stalno se to pitam. Misli li da ih brise pre nego sto stignu do kupca ili prosto, kao: " Imala sam jos stvari, ali obrisala jer sam prodala." ? Ono sto se oznaci kao prodato svakako nestane i ako se ne setite da obrisete (ja to uradim kad kupac javi da je zadovoljan). Ima li neko da mi resi ovu misteriju? >:( o:)
2023 07 04
Dok admini obrisu prodate stvari, prodje bogzna koliko vremena (neki prosek 20-30 dana). Vecina clanica brise prodate oglase kad dobiju potvrdu od kupca da je sve ok, da bi profil bio pregledniji (i ja izmedju ostalog). Drugi razlog sto naglasavaju je zato sto cesto clanice pitaju dal' je nesto dostupno jer dosta clanica ne brise, niti obelezi oglase kad prodaju jer hoce da pecaju kupce i preglede... ima mnogo razloga
2023 07 04
Ima logike, skoro svaki kupac me pita da li je dostupan artikal iako nije oznacen kao prodat niti rezervisan, i to me cudi. Ali, zar nije dovoljno oznaciti nesto kao prodato (vidjala sam u opisu predmeta, istina retko, da pise da je prodat, mozda ne znaju da naznace 'prodato...), ja drzim kao rezervisano nakon razmene podataka, kad novac legne kao prodato. Da ne brisem, oznacavam i slicno, ja bih i zaboravila da li imam jos tu stvar ili nemam :')
2023 07 04
Ja sam videla da neke clanice pisu “ Prodate stvari brisem radi preglednosti “, sto donekle razresava misteriju, ali opet mi nije do kraja jasno cemu to naglasavanje… > TatCat: > Ima logike, skoro svaki kupac me pita da li je dostupan artikal iako nije oznacen kao prodat niti rezervisan, i to me cudi. Ali, zar nije dovoljno oznaciti nesto kao prodato (vidjala sam u opisu predmeta, istina retko, da pise da je prodat, mozda ne znaju da naznace 'prodato...), ja drzim kao rezervisano nakon razmene podataka, kad novac legne kao prodato. Da ne brisem, oznacavam i slicno, ja bih i zaboravila da li imam jos tu stvar ili nemam :')
2023 07 04
Meni to znaci sve sto nije oznaceno kao prodato dostupno je posto stalno stizu pitanja jel prodato, jel dostupno ali opise niko i ne cita tako da svakako opet moram da odgovaram sa da dostupno je, sve sto je prodato brisem sa profila xD
2023 07 04
Tears, upravo, niko i ne cita opise (ja citam, nekad me zaista zanima, nekad me zabavlja, meni najdraza clanica MiciZara me uplasila svojim tadasnjim opisom, pomislila sam da sa takvom ostrokondjom nikad ne bih saradjivala, ispostavilo se da je najdivnije stvorenje na sajtu, toliko o opisima :') )
2023 07 04
I ja uvek citam opise zbog slanja da vidim da li mi odgovara ili ne vidim neke nove clanice pisu samo licno preuzimanje nece da salju jos pise ne pitajte za slanje, tako da moram da vidim sta sme a sta ne sme da se pita da se neko ne naljuti x-)
2023 07 04
Neke članice zaista brišu oglas čim pošalju predmet. Na fazon to je otišlo, više nije njihov problem. Tako sad praktikujem slikanje oglasa i poruka kad nešto kupim, da ne bude posle ako predmet ne odgovara opisu da ne mogu da dokažem.
2023 07 05
darkacademia, ja sam se uplasila kad mi se to desilo (prvi i jedini put, i to skoro), nisam ni skrinsotovala, bas sam sa strepnjom ocekivala posiljku. Srecom, sve je bilo u redu i kao u opisu. Bas je to bezveze, nije mi bilo svejedno, kako da svasta ne utripujes kad cim uplatis oglasa nestane :o
2023 07 05
jos je gore obnuto - da drze stvar za koju pitam a one kazu prodata je.. posle mesec dana ta stvar je jos uvek u oglasu, bez oznake prodato...
2023 07 05
Ja obicno brisem tek kada kupac javi da je zadovoljan. A ovako sta znam,cudna je psihologija ljudi,mnogi ne brisu uopste vec samo oznace da je prodato i ostave na profilu,mozda tako misle ako se vidi sta su sve imale privuci ce vise kupaca. A inace meni se desavalo da cim mi clanica javi da je poslala odmah brise predmet a jos ni nije stigao do mene paket
2023 07 06
Meni to jasno ia zapravo ne razumem obrnutu situaciju kada oglas sa oznakom PRODATO prodavac godinama ne obrise. Ima profila sa vise prodatih nego stvari u ponudi, a prodate pre godinu i dve (svakako su stigle do kupca). Je l to mozda neki poseban marketing, kao evo sta sve prodah? Aj prosvetlite me, ne razumem😃
2023 07 09