Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Trend neodgovaranja na poruke

Narode,treba mi pomoć,savet,kako god...Ne znam da li se vama dešava,ali meni konstantno u poslednja 3 meseca šta god da kliknem da želim,nema odgovora,a uredno se članice uloguju na sajt...u poslednjih 7 dana poslala 5 "želim" i samo dobila kedan odgovor.Nikako ne kapiram zašto postoji sajt odnosno zašto neko kači slike,a ne želi da proda stvari...Elem,moje pitanje glasi-da li samo kliknete "želim" ili napišete još nešto?Možda ja grešim,ne znam,ja uz želim napišem dobar dan ili pozdrav i uglavnom pitam može li uplata na račun.
2023 07 21
Dajte mi neki savet šta da radim,pošto želim da nešto kupim,a devojke očigledno ne žele da prodaju...Zašto onda stavljaju slike na sajt?Zašto im je teško,kad ceć prodaju,da udju u poruke i odgovore,bilo šta?Kupujem ovde od 2016.godine i nije mi se dešavalo da svaka druga članica neće da odgovori.Sada je postalo hronično i pomozite mi da razumem da li to tako treba ili možda ja grešim što postavim pitanje...
2023 07 21
Evo, kliknite kod mene i odgovoriću Vam sigurno. 🤣 Šalu na stranu, mislim da dosta članica klikne da želi predmet i više se ne javi, pa zato nema odgovora. Ja uvek napišem dodatnu poruku (javim se članici, postavim pitanje ako me nešto zanima ili odmah tražim podatke za uplatu). Pošto ste naveli da i Vi uradite isto, onda ne znam u čemu je problem i mnogo me nervira kad neko neće da odgovori na poruku. Možda da napišete da ste zaista zainteresovani za predmet i da ste ozbiljan kupac.
2023 07 21
Ja nikako ne volim samo zelim, uvek napisem nesto dodatno
2023 07 21
Ja uvek odgovaram na takve poruke, a često ne dobijem povratni odgovor od članica koje žele nešto od mene. Probajte da pošaljete članici običnu poruku sa fotografijom predmeta koji želite, mislim da ćete imati više sreće. 😊
2023 07 22
Probajte samo porukom obavestiti prodavca, bez naznačavanja koji je oglas u pitanju. Meni se jednom desilo da sam u danu dobila 6 "želim" gde sam nenamerno ostavila članicu bez odgovora, zabagovao mi je sajt i njenu poruku nisam ni videla. Tek sutradan, pa smo srećom ostvarile saradnju na kraju. Ima i onih što kače artikle da bi privukli masu, pa sad zavisi koliko je taj oglas *aktuelan* ali ne košta vas da probate još jednom tako. 😃
2023 07 22
Od kada je pocelo leto odgovaraju mi 1 od 5 na predmete, a uvek pitam nesto pored "Želim". Razumem da su ljudi na odmoru, ali ne traje to mesec dana.
2023 07 22
Licno odgovaram i na smo 'zelim' i najcesce ja onda ostanem bez odgovora, kupci obicno dodaju jos nesto u poruku, neko pitanje i sl. Zamoreni tim praznim 'zelim' porukama bez namere da se kupi, mnogi i ne shvacaju vise ozbiljno samo 'ja zelim', dopisite nesto.
2023 07 24
I mene to nervira!
2023 07 24
> Nakiii99: > Od kada je pocelo leto odgovaraju mi 1 od 5 na predmete, a uvek pitam nesto pored "Želim". Razumem da su ljudi na odmoru, ali ne traje to mesec dana. Mislim da je to individualno, pre neki dan sam poslala poruku, devojka je na odmoru, uredno odgovorila i vraća se 26. avgusta. Kad sam ja bila na odmoru takodje sam odgovarala, svakako bar ujutru dok pijem kafu (pre plaže i sl.) sedim na telefonu, pa zašto ne bih ljudima odgovorila.
2023 07 24
> Her_Fashion: > > Nakiii99: > > Od kada je pocelo leto odgovaraju mi 1 od 5 na predmete, a uvek pitam nesto pored "Želim". Razumem da su ljudi na odmoru, ali ne traje to mesec dana. > Mislim da je to individualno, pre neki dan sam poslala poruku, devojka je na odmoru, uredno odgovorila i vraća se 26. avgusta. > Kad sam ja bila na odmoru takodje sam odgovarala, svakako bar ujutru dok pijem kafu (pre plaže i sl.) sedim na telefonu, pa zašto ne bih ljudima odgovorila. Takodje, ali neki nemaju obzira prema drugima. Vec smo se ovog proleca zalile na losu kupovinu, mislim da su prodavci digle ruke od kupovine i prestale da odgovaraju. Ja sam htela da izbacim neke nove stvari, medjutim sajt tada nije hteo da ucita slike pored toga sto se vrlo malo javljaju i digla sam ruke. Pored toga je bilo sezonsko snizenje gde su nove stvari skoro kao polovne stvari ovde. Od pocetka juna mi se samo jedna javila pre neki dan da se cenka, ja nisam htela da pristanem na njenu ponudu nego na 200 vise s obzirom koliko sam platila, i nikad vise nisam dobila odgovor. Razumem ljude koji su prestali da odgovaraju ali je idalje glupo.
2023 07 24
> Nakiii99: > > Her_Fashion: > > > Nakiii99: > > > Od kada je pocelo leto odgovaraju mi 1 od 5 na predmete, a uvek pitam nesto pored "Želim". Razumem da su ljudi na odmoru, ali ne traje to mesec dana. > > Mislim da je to individualno, pre neki dan sam poslala poruku, devojka je na odmoru, uredno odgovorila i vraća se 26. avgusta. > > Kad sam ja bila na odmoru takodje sam odgovarala, svakako bar ujutru dok pijem kafu (pre plaže i sl.) sedim na telefonu, pa zašto ne bih ljudima odgovorila. > Takodje, ali neki nemaju obzira prema drugima. Vec smo se ovog proleca zalile na losu kupovinu, mislim da su prodavci digle ruke od kupovine i prestale da odgovaraju. Ja sam htela da izbacim neke nove stvari, medjutim sajt tada nije hteo da ucita slike pored toga sto se vrlo malo javljaju i digla sam ruke. Pored toga je bilo sezonsko snizenje gde su nove stvari skoro kao polovne stvari ovde. Od pocetka juna mi se samo jedna javila pre neki dan da se cenka, ja nisam htela da pristanem na njenu ponudu nego na 200 vise s obzirom koliko sam platila, i nikad vise nisam dobila odgovor. Razumem ljude koji su prestali da odgovaraju ali je idalje glupo. Mislim da bi, ukoliko su odlucili da prestanu da odgovaraju (tj da ne prodaju svoje predmete), bilo i maksimalno korektno da te predmete i obrisu. Samim tim im nece stizati nikakve poruke a i oslobodice malo mesta za nas koji jos uvek zelimo da prodamo odecu. Naravno, ovde je korektnost poslednja za ocekivati.
2023 07 25
Uz ja sam konkretno juče poslala za 5 stvari da ih želim samo sa jednom devojkom ostvarila kontakt danas joj uplatila novac sutra mi već šalje stvarcicu.Pritom jedno od tih želim stvari je okačena bukvalno dva sata pre mog želim i devojka je u to vreme bila na sajtu al nikakav odg nisam dobila isto tako pre par dana sam devojci poslala da želim japanske tražila mi je podatke ja ih ostavila i devojka je nestala pritom sam poručila stvari koje bih nosila na godišnji odmor nznm šta da kažem iskreno razočarana sam poprilicno
2023 07 25
Stu temu sam zapocelat, pa me jedna clanica preusmerila da postoji vec ova. Mene to dovodi do ludica (ne bukvalno al razumete). Stvarno mi je nejasno, pogotovo zato sto u 99% slucajeva zelim to nesto da kupim...
2023 07 26
Кратко сам члан ,,крпица", али сам више пута имала ситуацију да неко означи ,,желим" чак и са додатним питањем, најчешће да ли је ствар доступна, и да се након мог одговора више не јави. Верујем да је у већини случајева реч о несигурним особама које не знају шта хоће па неозбиљно типкају то ,,желим". Вероватно не треба схватати овај сајт превише озбиљно јер има доста чланова који и нису озбиљни. Ипак, радује ме што нас, које смо одговорне и у неку руку професионалне, има више и у то име вас све срдачно поздрављам! 🥰
2023 07 26
1 2