Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Trend neodgovaranja na poruke

Zelela bih da se nadovezem... Posaljem clanici da zelim da kupim, ne pitam ni da se snizi cena ni nista, samo da mi ostavi racun da uplatim i ona ne odgovara, a ulazi na sajt. Pre mesec dana sam poslala jednoj clanici podatke za slanje posto sam videla da nije aktivna i rekla posaljite kad vidite poruku. Nije poslala paket, nije odgovarala, a ulazila je na sajt. Ne znam zasto kace predmete ako ne zele da prodaju.
2023 07 27
> MilosevicM: > Zelela bih da se nadovezem... Posaljem clanici da zelim da kupim, ne pitam ni da se snizi cena ni nista, samo da mi ostavi racun da uplatim i ona ne odgovara, a ulazi na sajt. Pre mesec dana sam poslala jednoj clanici podatke za slanje posto sam videla da nije aktivna i rekla posaljite kad vidite poruku. Nije poslala paket, nije odgovarala, a ulazila je na sajt. Ne znam zasto kace predmete ako ne zele da prodaju. Ja sam jurila jednu članicu 2-3 meseca jer sam se bukvalno zaljubila u sako, nije bila online ali ja sam periodično slala poruke u nadi da će se logovati. Na kraju mi je odgovorila da joj je jedna devojka pisala privatno za sako (kupac od pre) I da je zato ušla na sajt i tek tad videla poruke I naravno prodala toj drugoj devojci sako. Razumem situaciju i zaista je članica bila maksimalno prijatana I sve, ali ja evo još ne prežalih taj sako🥲
2023 07 27
To je godinama cesta pojava 😅
2023 07 27
Ja sam jedna od tih iz naslova teme, doduse iz skroz opravdanih razloga, malo ino, malo cekala neke analize, smakla se od svakog moguceg stresa za to vreme, meni je tako odgovaralo i tu biko kakva prica moze da pocne i odmah da se zavrsi jer valjda svako od nas ima pravo da odabere svoje prioritete. Kod nas nekih je eto, opravdano nestajanje(mozda neko ne misli tako, ali kao sto rekoh, prioriteti), ali oduvek je bilo situacija da se konverzacije zapocnu i ne dovrse, prosto ne znam sto, ali kao sto kaze Valerina, pojava oduvek.
2023 07 27
Ja evo cekam devojku da se javi od juce a bila je aktivna pre dva dana.Hitno mi i nje nema.Poslala sam joj poruku i ono Zelim i nista
2023 07 31
Da, to je bas trend na sajtu, kao da se utrkuju ko će pre da ne odgovori.... Ja sam čekala jednu 15 dana da mi odgovori da li je predmet još dostupan iako je u medjuvremenu ulazila, odg mi 15-i dan u 2 reči da je prodat i evo 3 meseca kasnije prodaje još uvek to isto. Verovatno ga postavila da gledam a ona će ga nositi, ne znam, ne razumem.
2023 09 24
1 2