Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Moda /

Preporuka za butike u Beogradu ili instagram profile sa dobrom robom

Hej! Da li neka od vas ima preporuke za neke butke u Beogradu sa dobrom turskom robom ili intagram profile gde su provereno no name fine stvari :)
2023 07 27
Pozdrav, ja mogu jedino da ponudim nakit koji pravim i za koji garantujem da je dobar @jewelrynomen pa baci pogled, ima raznih stilova i bice jos u narednom periodu (sve sto nema jasno napisano da je prodato je dostupno). A sto se tice odece, bas je tesko naci dobru robu da nije kineska losa koju preprodaju, ja ugl nalazim na vise mesta razne stvari. Desava se da u H&M bude dobrih stvari, kao i Njujorkeru ali moras bas da proberes, pogotovu od kad su krenuli da forsiraju reciklazu i vecina stvari je ljuta sintetika. Bulevar kralja Aleksandra od Vukovog spomenika uzbrdo ka Lionu je uek bio pun butika, pa prosetaj mozda nadjes nesto :) I paradoksalno, u nekim vecim kineskim robnim kucama imaju i tursku robu koja je zapravo dobra, ali moras da proberes sve dok ne nadjes.
2023 07 28
mix and match
2023 08 07
mandm_style IG
2023 08 16
africka radionica
2023 09 04
Ja sam skoro zapratila jednu divnu devojku, ima bas lepe stvari i drugacije od ostalih, zove se anin_ormaric_ Takodje super butici: fashion_studio_87 butikvisnja butik_bambina
2023 10 21
US Style Srbija Sve stvarcice originalne sa etiketom 😍
2023 11 26
Pogledajte nas profil☺️
2024 02 07