Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Gde kupujete???

Gde kupujete stvari za izlazak, moderne haljinice i sve sto se sada nosi? Da nije saten, čipka ili ono od pre 100godina. Kad god odem u soping centar tamo toga jednostavno nema, ima bejzik stvari ali nista moderno za nas mladje nikada. I ovde ne mogu naci nista posebno.
2023 07 27
Zara, Reserved, Mohito što se online tiče Shein i naš sajt Factcool
2023 07 27
Možda ti bude zanimljiv mali domaći brend Žon (na instagramu kucaj donja crta zon donja crta) ima svašta za izlaske, a nije ni skupo
2023 07 27
Pa saten i jeste to što se sad nosi. Ako nije bar 90% posto devojčica u satenskim haljinama maturiralo zadnjih par godina. Osim satena aktuelna je i trikotaža. Što se mene tiče, oba grozni i jeftini materijali i to se vidi. Ali to je u suštini to ako tražite moderno, na svim insta profilima i po buticima je isto. Možda da bolje pojasnite šta tačno tražite, postavite neke fotke sa pinteresta
2023 07 27
> Krpica66666: > Gde kupujete stvari za izlazak, moderne haljinice i sve sto se sada nosi? Da nije saten, čipka ili ono od pre 100godina. > Kad god odem u soping centar tamo toga jednostavno nema, ima bejzik stvari ali nista moderno za nas mladje nikada. I ovde ne mogu naci nista posebno. Ili neki manji butik koji prodaje od trenerki do haljinica i svega ima samo po 3 komada, ti su mi omiljeni, Ili oblacim sto i inače samo upotpunim drugom obucom i aksesoarima. U tc ima samo crop topova
2023 07 27
Ili one Ps. Fashion i luna ludorije sa puf rukavima i šatro haj end krojevima. To tek ne mogu da smislim
2023 07 27